У п’ятницю, 5 вересня, збірна України поступилася у стартовому матчі відбіркового турніру ЧС-2026 збірній Франції — 0:2. Поєдинок проходив у Вроцлаві. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера української національної команди Сергія Реброва.
— За рахунок чого вдалося поліпшити гру команди після перерви?
— У першому таймі ми теж непогано грали, але більше оборонялися, і при цьому не завершували свої атаки. Ми доходили до останньої зони, але майже не було ударів. А в другому таймі ми в цьому компоненті додали. Та й Франція вже грала за рахунком, уже не пресингувала нас так, як це було в першому таймі, дозволила нам більше контролювати м’яч. Але у футболі дуже важливо закінчувати атаки. Після перерви нам вдалося створити кілька моментів. Проти такого суперника дуже складно створювати моменти, і якщо ми їх не реалізовуємо, то програємо.
— Калюжний став єдиним гравцем середньої лінії, який відіграв без замін. Чому ви його не поміняли? Якщо він не буде готовий зіграти з Азербайджаном, то хто зможе вийти на його позиції?
— Я не вважаю, що в нас є тільки один гравець на цю позицію. Наприклад, Очеретько грає на цій позиції в «Шахтарі». Ви спочатку подивіться наш склад, а потім ставте запитання.
— Як оцінюєте підтримку трибун?
— Ви самі все бачили. Ми вдячні вболівальникам, вони дійсно створили атмосферу, яку гравці відчували. Це було дуже цікаво. Думаю, це натхнення передавалося і нашим гравцям.
Ми грали проти збірної Франції, і це було складно. Але я думаю, що хлопці віддали сьогодні всі свої сили. Зокрема, завдяки тому, що була така підтримка трибун. Ми вже вчетверте грали у Вроцлаві, і щоразу підтримка тут просто неймовірна.
— Чи задоволені ви грою пари Ярмолюк-Судаков?
— А чому вони в парі грають? (Сміється).
— Два хавбеки.
— А Калюжний тоді хто?
— Опорник.
— Опорник... А Ярмолюк тоді в якій позиції сьогодні грав?
— Хавбека.
— Хавбека... Ну, напевно, ви бачили, що ми грали за схемою 4−2−3−1, і Судаков діяв у зовсім іншій позиції. Але я задоволений усіма гравцями. Так, ми створили не багато моментів, але всі працювали і на оборону теж. Включно з Судаковим, Калюжним і Ярмолюком. Останнього ми замінили, тому що він, як і в матчах за «Брентфорд», виконав дуже великий обсяг роботи, і він нам дуже потрібен на наступний матч.
Олександр ПОПОВ
-
Айхор
- Читатель
08.09.2025 15:19
В свій час дуже радів, коли Реброва призначали ГТ.
- 0
-
igor G.(igorG.)
- Наставник
07.09.2025 17:19
75% это работа тренера. Лобановский доказал. У хорошего тренера . нет плохих игроков и наоборот. или все играли хорошо, но соперник сильнее. Это все отговорки.. можно проиграть, Но играть в футбол. А не в какую то игру с мячиком. Передачи назад, Точно не создадут опасности у ворот соперника. Стиль Реброва перепасовки назад. Это было и в Динамо, когда он тренировал. тогда лучшим был Рыбалко, Его обходили как стоячий столб все. Он бросался вдогонку и хватал, за майку, или за трусы. и всегда пасовал назад вратарю. Это стиль Реброва. Он не поменялся..
- 1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
07.09.2025 13:34
Пошли атаки на Реброва, вроде больше не о чем писать. Критики Реброва серьезно надеялись победить французов? Если так, тогда они оторваны от реалий. Сыграли достойно и согласен с Ребровым, что игроки сделали все, что могли. На этот раз игра сборной была более привлекательна, чем предыдущие не смотря на очень сильного соперника.
- -1
-
igor G.(igorG.)
- Наставник
07.09.2025 17:25
Критики Реброва, надеялись увидеть - игру.., а не сплошные ошибки. Сколько передач в никуда, Потери мяча. Передачи назад. нужен тренер. У грузин есть тренер и другой футбол..
- 1
-
kunysivzi k(kunysivzi)
- Наставник
07.09.2025 12:44
Хоч і грав в Динамо, а виховання даунбаське прямо так і випирає з нього
- 1
-
Raphael Lantsman(raf1952)
- Эксперт
06.09.2025 22:04
Сборная отражала то состояние, в котором находится весь украинский футбол. Неумение использовать даже ми-
- 1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
06.09.2025 19:55
А що ви хотіли почути від тренера, команда якого програла? Виправдовується як може.
- 0
-
Ігор Аврамчук(Ihor72)
- Опытный писатель
06.09.2025 22:57
+
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
06.09.2025 18:09
Зверхність і зарозумілість Реброва не додає оптимізму і віри в позитивні результати Збірної! Варто бути більш толерантнішим тим більше, що йому не випадкові перехожі чи дилетанти задають питання, а акредитовані спортивні журналісти!!
- 2
-
Viktor Віктор(ViktorB)
- Опытный писатель
06.09.2025 17:29
Невиправний! СаШо вже мабуть зробив алаверди, "всьо гуд Сєрьожа!". Ганьба! І війна тут ні до чого.
- 0
-
Константин К(Konstantin7)
- Наставник
06.09.2025 16:16
Зухвалий типок. Так відповідає, наче ми виграли 2-0, а не французи
- 2
-
Черкаський вареник
- Наставник
06.09.2025 14:45
Кореспондети закінчили відповідні факультети де в футбод не грають і не дивляться, а потім валаштувались на роботу,хто куди,деякі футбол коментувати. Так само і деякі коментатори,не всі,але є Як відповісти на питання про про пару хавбеків людині яка нічого не тямить в футбоді взагалі, дивиться, але не розуміє майже нічого, і Ребров точно знає ціну кожному
- 2
-
kunysivzi k(kunysivzi)
- Наставник
07.09.2025 12:47
Варенику. Я так розумію, що великому Реброву запитання може задавати тільки журналіст-чемпіон Європи з футболу?
- 1
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
06.09.2025 14:38
Если учесть кем мы играли и с кем, так ещё и не самый критичный результат, второй тайм вообще зачёт могли забить и не раз, жаль что не получилось тогда игра приняла совсем другой оборот.
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
06.09.2025 14:36
Я бы уточнил, что на поле были не столько команды разного класса, сколько игроки разного класса: команды такие, какие в них игроки. Иначе просто физически быть не может.
- 1
-
Vas51 °
- Наставник
06.09.2025 14:27
Сергій Ребров: «У першому таймі ми теж непогано грали»
- 5
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
06.09.2025 13:44
Це непогано? Виходить могло бути ще гірше?
- 0
-
Alexsandr Manson(A.Manson)
- Наставник
06.09.2025 13:13
Як завжди, не зміг стриматися, щоб не нахамить.
- 1