Головний тренер збірної України Сергій Ребров відреагував на чутки, що він може стати новим головним тренером афінського «Панатінаїкоса».
— Сергію Станіславовичу, в грецьких ЗМІ пишуть, що вами цікавиться «Панатінаїкос» і, мовляв, саме ви можете стати новим тренером цього клубу. Чи правда це?
— У них і запитайте, у грецьких журналістів, що таке пишуть. У мене чинний контракт з Українською асоціацією футболу, як я можу вести перемовини з іншим клубом? Це все чутки.
— Вам взагалі був би цікавий варіант саме з «Панатінаїкосом». Все ж клуб-гранд грецького футболу, іменитий?
— Мені цікаво працювати зі збірною України.
Віктор Глухенький
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
20.09.2025 21:22
Грецький журналіст Нікос Афанасіу розповів в ефірі програми Galacticos на Gazzetta, що головний тренер збірної України Сергій Ребров зараз є пріоритетною ціллю Панатінаїкоса.
- 0
-
Volodymyr Ubolivalnyk(fan11)
- Начинающий писатель
19.09.2025 14:56
Мені теж цікаво, однак, на відміну від Реброва, я чітко розумію власну неспроможність:)
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
19.09.2025 11:19
Тільки цей інтерес ніяк не проявляється в успіхах збірної. Тільки особистий інтерес.
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
19.09.2025 11:04
Бюджет Панатінаікоса нижче, аніж бюджет неприбуткової суспільної організації зі статутним капіталом 0 гривень.
- 0
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
19.09.2025 10:57
А нам неинтересно. Конфликт интепесов?
- 0
-
Виктор Насташенко(OneVi)
- Наставник
19.09.2025 09:33
Конечно интересно... Живёшь в Испании,получаешь 100к зелени в месяц...раз в 3 месяца на пару недель собрался,провел 2 матча и опять в Испанию...Не жизнь,а мечта!!!
- 1
-
Сергій Злотніков(zlotser)
- Старожил
19.09.2025 08:05
Ребров як головний тренер має нести повну відповідальність за результати нашої Збірної.
- 2
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
19.09.2025 00:50
Сразу видно, что зарплата греков, которую они предлагают радиолюбителю, ниже чем зарплата в сборной Украины.
- 2
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
18.09.2025 22:42
У людини хобі таке - працювати зі збірною. Йому подобається. А ви потерпите - навіщо вам ті результати? Війна ж у нас.
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
18.09.2025 22:26
Ребров навіть й не сподівається, як же нам, вболівальникам, цікаво....коли він все-таки, піде зі Збірної!!!
- 1
-
Александр Задорожный(Password1967)
- Наставник
18.09.2025 22:19
Этот бездарный тренер надолго !!!
- 1
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
19.09.2025 00:44
+++
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
18.09.2025 22:15
Сережа, быстрей беги пока кто-то тебя берёт .
- 0
-
Valentin Vaha(vaha)
- Наставник
18.09.2025 22:09
Мені теж цікаво, но це не означає що я можу!
- 1
-
Old John
- Старожил
18.09.2025 21:46
Как откровение патологоанатома(((((
- 1
-
argon
- Наставник