Стало відомо, які європейські країни підтримали повернення Росії в офіційні турніри під егідою УЄФА під час таємного засідання Виконавчого комітету європейської організації в Албанії 11 вересня, повідомляє bTV.
Ключове голосування щодо долі національної збірної та клубів країни відбудеться в Бельгії у лютому наступного року. А близько десяти днів тому було проведено попереднє опитування серед європейських країн.
Болгарія, Сербія, Боснія, Греція, Угорщина, Казахстан та Азербайджан висловилися за повноцінне повернення Росії у футбол Старого Світу.
За пом’якшення повної заборони виступають Швеція, Фінляндія та Норвегія. Вони пропонують допустити жіночі та молодіжні збірні. Португалія, Іспанія, Італія, Швейцарія, Словаччина, Словенія та Чехія готові обговорювати цей варіант у разі згоди з боку УЄФА.
Категорично проти будь-яких поступок — Польща, Латвія, Литва, Естонія, Україна, Франція, Німеччина, Нідерланди, Данія, Бельгія, Англія, Ірландія, Шотландія та Ісландія.
Позиції решти членів УЄФА невідомі. У кулуарах також обговорювали ідею про переведення Росії під егідy Азійської конфедерації.
Російські національні та клубні команди були усунуті від усіх офіційних турнірів після вторгнення в Україну у лютому 2022 року. Попередня спроба УЄФА повернути юнацькі збірні країни у 2023-му зустрілася з погрозами масового бойкоту.
-
Седее .(Ded1)
- Эксперт
24.09.2025 13:16
Навіщо росії до УЄФА чи до Азійської ліги?
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.09.2025 13:00
Мені сподобалось - засідання було ТАЄМНЕ.
- 0
-
Борис Чорний(cbobs)
- Наставник
24.09.2025 05:04
Тобто Ізраїль вивести зі складу, а рашку повернути, якісь політичні ігри керівникив уефа
- 0
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Начинающий писатель
23.09.2025 23:35
Інформацію мабуть з раша-ресурсів брали :)))
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
23.09.2025 21:58
росія намагається повернути себе не лише у міжнародні футбольні змагання, а й повернути місце в керівному органі Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), з якого її виключили у 2022 році після визнання відповідальності за збиття пасажирського літака та привласнення сотень іноземних авіалайнерів. Однак ця спроба зустріла жорсткий опір з боку Євросоюзу.
- 1
-
svar4
- Опытный писатель
23.09.2025 21:55
Так КРАЇННИ проти!!! Та й частично країни теж...
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
23.09.2025 20:49
чехвирин может создать отлельную "европейскую-азійскую" хведирацию и возглавить ее...
- 0
-
Сергій Гусак(sergiomole1)
- Наставник
23.09.2025 20:19
Це російський вкид. Я цю новину знаходив на спротс.ру. Так багато є всяких у Європі куплених функціонерів але гадаю що до завершення війни навряд чи хтось піде на такий крок.
- 0
-
Mr Штепсель
- Опытный писатель
23.09.2025 20:17
"Предыдущая попытка УЕФА вернуть юношеские сборные страны в 2023-м встретилась с угрозами массового бойкота." - а вот теперь представьте, что таки вернут Россию. Будет бойкот. Стран восемь-десять исключат за бойкот, ну, самых рьяных, Польшу там, прибалтов. Тех, которые следующие по линии фронта. И что после этого останется от УЕФА и ЕС? Путин на это и давит, я так думаю. Так что вернут РФ - дураками будут. Прощай их УЕФА, называется.
- 0
-
Oleg Montre(Celt)
- Начинающий писатель
23.09.2025 20:13
Азербайджанські ЗМІ пишуть, що це не правда.
- 0
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
23.09.2025 19:39
Куди світ котиться! Не можуть жити без кацапського футболу, не вистачає чогось для повного щастя. Добре хоч європейські ''кити'' за нас. Так що правда це чи ні, але тишком-нишком кацапу не проскочити.
- 0
-
- Начинающий писатель
23.09.2025 18:55
Титани футболу проти а це головне.
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
23.09.2025 18:49
якщо це правда - то багатьох касапи купили на грязьпромівські бабоси...
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
23.09.2025 19:00
Інфа від ШІ: "bTV — це болгарський приватний телеканал, заснований 1 червня 2000 року, і є першим таким каналом у Болгарії. Він належить медіагрупі bTV Media Group, яка також включає bTV Comedy, bTV Cinema, bTV Action та інші канали. Група є частиною чеського інвестиційного фонду PPF Group через компанію Central European Media Enterprises (CME)".
- 1
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
23.09.2025 19:09
https://champion.com.ua/ukr/football/nazvano-krajini-shcho-vistupayut-za-povernennya-rosiji-v-yevropeyskiy-futbol-1050181/
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
23.09.2025 19:43
зрозуміло. Дякую.
- 1
-
Олександр .
- Опытный писатель
23.09.2025 18:47
Шльондри ті хто "за".
- 0
-
Седой (Григорий)
- Опытный писатель
23.09.2025 18:43
З яких пір Казахстан та Азербайджан європейські країни ? Член УЄФА Ізраїль теж європейці ? Бути в УЄФА ще не Європа. А от "погоду" роблять як раз Франція, Німеччина, Нідерланди, Данія, Бельгія, Англія, Ірландія, Шотландія, Польща. Заборона грати московитам і з'явилась тому що ці країни відмовились грати з недокраїною. І тут і Чмоферін безсилий.
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
23.09.2025 18:54
Азербайджан, до речі, географічно - Європа.
- 0
-
Shapych
- Эксперт
23.09.2025 22:12
В Європі приблизно 15% території Казахстану і всього 3 % території Туреччини, наприклад.
- 1