Трохи більше ніж за годину в Рейк’явіку на стадіоні «Лейгардальсведлюр» пролунає стартовий свисток у матчі відбіркового турніру ЧС-2026 між збірними Ісландії та України. Початок зустрічі о 21:45 за київським часом. Кілька хвилин тому стали відомі стартові склади команд на цей поєдинок.
Збірна України: 12.Трубін — 2.Конопля, 13.Забарний, 22.Матвієнко, 16.Миколенко — 21.Калюжний, 8.Малиновський, 9.Гуцуляк, 17.Судаков, 10.Шапаренко — 7.Ванат.
Запасні: 1.Бущан, 23.Різник, 3.Михайличенко, 4.Сваток, 5.Бондар, 6.Бражко, 11.Довбик, 14.Назаренко, 15.Очеретько, 18.Бондаренко, 19.Волошин, 20.Велетень.
Збірна Ісландії: 1.Оулафссон, 4.Пальссон, 5.Інгасон, 3.Гретарссон, 23.Еллертссон, 10.Гудмундссон, 8.Йоуханнессон, 7.Харальдссон (К), 9.Магнуссон, 11.Торстейнссон, 22.Гудьонсен.
Запасні: 12.Вальдімарссон, 13.Ейнарссон, 2.Тоумассон, 6.Г.Тордарсон, 14.Хельгасон, 15.Віллюмссон, 16.С.Тордарссон, 17.Гуннарссон, 18.Андерсон, 19.Б’яркасон, 20.Хлінссон, 21.Д. Гудьонсен.
-
Serge Ali(serbor)
- Наставник
10.10.2025 22:00
підкажить будь ласка де дивитись
- 0
-
Виктор Т(salat)
- Опытный писатель
10.10.2025 22:17
https://liveball.sx/match/1323320
- 0
-
Nik Shtyl(GVF86_94)
- Наставник
10.10.2025 21:55
Дайте посилання. Хоч...кудись
- 0
-
Виктор Т(salat)
- Опытный писатель
10.10.2025 22:17
https://liveball.sx/match/1323320
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
10.10.2025 21:28
Чому ставити Шапу в основу , який не ефективний і через якого будуть втрати м'яча і контратаки Ісландців ? Навіщо Судаков зліва , який не має дистанційної швидкості бігти в атаку і який не буде повертатись у захист ? Сєрий ти ж сам себе ... ! Визвав же Велетня , Назаренка , які створені для влангової , бігової гри , навіщо ставити на фланг Георгія ? В яких іграх він себе проявив на фланзі , що ти його туди запхав ?
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
10.10.2025 21:14
Матвієнко мабуть башляє Сірожі за потрапляння до основного складу команди...
- -1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
10.10.2025 21:10
Ну, як же без Матвієнка на полі.
- 0
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
10.10.2025 21:30
Може Колєнька його прийомний син?
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
10.10.2025 21:47
Можливо, "хресний".
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
10.10.2025 21:08
Сумний склад. Наче не захисний, але с півзахисників захищатися може хіба Калюжний. Та й атакувати нікому. Ванат? Знов матч для Довбика був
- -1
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
10.10.2025 21:09
Ото одна надія, що Ванат та Судаков будуть в гарному настрої після наче вдалого дебюта у нових клубах
- 0
-
Bat Hedgehog(AuT1544)
- Наставник
10.10.2025 21:07
Капець як не хочеться сьогодні чергового "валідола"
- 0
-
Остап Балаганов(balaghanov)
- Наставник
10.10.2025 21:05
Исландия - это сплоченность и страсть. Есть у нашей команды эти скилы? Вопрос риторический.
- 0
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
10.10.2025 21:24
Ещё дисциплина и любовь к своей стране не на словах.
- 1
-
Wladimir German(walew)
- Опытный писатель
10.10.2025 21:05
Ребров - просто кінчений тренер!!!
- 0
-
Wladimir German(walew)
- Опытный писатель
10.10.2025 21:03
З дохлим Шапою в старті???
- 2
-
Wboliwalnyk
- Наставник
10.10.2025 20:59
Ніколи не підтримую ідею Реброва ставити центрального півзахисника на фланг.
- 1
-
Вадім F35
- Наставник
10.10.2025 20:57
Шапа в центрі і Судак зліва ? Будуть заважати один одному !
- 0
-
Солнечный Свет(rudenkovv)
- Наставник
10.10.2025 20:52
Треба ставити швидкі фланги. Волошина, наприклад
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
10.10.2025 20:49
Вангую: будемо плюватись на Шапу в старті. Бо він мажор в Динамо, який не підготувався до сезону, зовсім без "фізики".
- 1
-
Major Just
- Наставник
10.10.2025 21:09
А як він може побачити аж з Іспанії? Та ще й заклопотаний Грецією:)
- 0
-
Samoso_boy
- Начинающий писатель
10.10.2025 20:43
Бля, почему не вызвали Кочергина и чувака из Слована? Неужели чемп Польши и Чехии слабее нашего?
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
10.10.2025 20:51
замість кого потрібно було викликати Кочергіна і Кухаревича?
- 1
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
10.10.2025 21:22
Якщо Ви не знаєте ПІБ, чувака з Слована, то Ребров і подавно...
- 2