Менеджер національної збірної Швеції Стефан Петтерссон повідомив сайту GP, що він особисто запропонував українським колегам провести матч плей-офф відбору ЧС-2026 зі збірною України у Швеції.
— Ви повідомили Україні про можливість провести матч у Швеції?
— Так, я сказав про це. Тепер м’яч на їхньому боці, подивимося, що вони запропонують.
— Якою була реакція української сторони?
— Нічого конкретного, лише те, що в них зараз дуже багато справ і потрібно узгодити найкраще рішення. Це зрозуміло. Я не хочу спекулювати. Ми ще не встигли обговорити це всередині федерації. Займемося цим якнайшвидше.
— Україна не сказала категоричне «ні»?
— Вони нічого не сказали, окрім того, що знають про цю можливість. Сподіваюся, вони знайдуть оптимальне рішення. Якщо вони захочуть грати в Швеції — ми не будемо заперечувати. Маємо дочекатися їхніх дій. Вони повинні надати варіанти — це поза нашою компетенцією. Офіційно господар має повідомити арену за чотири місяці до матчу. Варто розуміти, що для України ситуація непроста. Якщо їм дадуть на день-два більше — це не виглядатиме дивно.
— Ви не будете протестувати?
— Ні, якщо йдеться лише про кілька днів. Але ФІФА теж не може затягувати. Планування масштабне. Та ФІФА знає, що робить.
-
Vladyslav Kosulin(kosulin)
- Наставник
22.11.2025 19:39
Смешно. Особенно, что шведы не будут против этого возражать.
- 0
-
Shapych
- Эксперт
22.11.2025 14:00
Тільки в Ньюкасл! Там зараз ненавидять Швецію через свого перебіжчика.
- -2
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
22.11.2025 11:13
ага швеція хоче додаткого гравця на полі у вигляді своїх глядачів підтримку !!?? хоча всяке може бути !!
- 0
-
denis Denis(Denik30)
- Наставник
22.11.2025 00:37
Грузія, Азербайджан, Казахстан, Литва.
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
21.11.2025 23:34
Ну, вже відомо, що УАФ розглядає 3 варіанти: Іспанія, Німеччина, Молдова... Гадаю що іспанці - фаворити, напевне найзручніший варіант для Реброва... Ну, можливо дещо поквапились з прийняттям рішення, але нічого дивного, якщо чесно...:)
- 0
-
LivоБeрeжнa Лівобережна
- Старожил
21.11.2025 21:53
хуху не хохо?
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
21.11.2025 21:03
Пропоную Тернопіль .....
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
21.11.2025 20:56
Ну, є один варіант, коли на це можна погодитись, а саме: в разі виходу у фінал прийняти поляків або албанців у Стокгольмі, але на мій погляд краще і півфінал і фінал грати в Трабзоні, якщо турки будуть не проти...:)
- 0
-
Михаил
- Старожил
21.11.2025 20:41
Румыния.
- 0
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
21.11.2025 20:16
Странно, почему сразу не в москве. Придурки
- 0
-
sedoj седой(sedoj)
- Эксперт
21.11.2025 19:52
Нужно от всей души поблагодарить гостеприимных шведов за радушное приглашение, вежливо отказаться и пригласить их на игру в Киев..
- 4
-
Володимир _W
- Наставник
21.11.2025 19:57
Хоча б у Львів
- 2
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
21.11.2025 20:52
Ну, на крайній випадок у Трабзон, маю надію, що турки будуть не проти...:)
- 0
-
Сергей Балыч
- Опытный писатель
21.11.2025 19:41
А було б чудово, приїхати до Швеції і перемогти.
- 1
-
Солнечный Свет(rudenkovv)
- Наставник
21.11.2025 19:39
В Харькові проведемо, або в Слов"янську! Влаштує??
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
21.11.2025 19:23
Хитрожопі шведи хочуть гостьовий матч грати удома)))
- 1
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
21.11.2025 19:19
С какого это перепугу?)))
- -2
-
Володимир _W
- Наставник
21.11.2025 19:55
Где была ваша помощь когда надо было?)--------------
- 1
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
21.11.2025 20:12
Не потрібно висмикувати з контексту.
- 0
-
Залізничник Васильович
- Старожил
21.11.2025 21:39
Так, це ж був би оптимальний варіант з точки зору логістики і клімату)
- 1
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
22.11.2025 17:31
Але ж запропонувати хоч можна було?)
- 0