Журналіст і коментатор Віктор Вацко розповів про результати проходження поліграфа арбітрами Миколою Балакіним і Денисом Шурманом після матчу 19-го туру чемпіонату України «Полісся» — «Динамо».
«Виявляється, що Балакін і Шурман помилялися просто тому, що вони помилялись. Просто тому, що така природа людей — їм властиво помилятись.
Мій WhatsUp говорить, що поліграф Шурмана, а мені цікавий був, насамперед, саме його поліграф, адже саме він як арбітр VAR ухвалював ті ключові рішення: гол Емерллаху VAR скасував, пенальті у ворота „Динамо“ показав VAR, відсутність червоної картки Біловару — також VAR; і результати показали, що ніхто його не підкуповував. Ніякої матеріальної винагороди він через ці помилки не отримував. Коштів у вигляді винагороди Шурман ні від кого не отримував. Попередньої змови для чиєїсь вигоди не було.
Поліграф показав, що ніхто не просив і не вимагав від арбітрів помилятися. Ніхто не вимагав цинічно знущатися з "Полісся», — сказав Вацко в авторській програмі на Youtube.
Давній друг пенісов підкинув кістку, і ти вже її смокчеш?
Скільки можна??? Помилки арбітрів були в ОБИДВІ сторони.
Скільки ще буде чутно це скавчання продажних журналюг?
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
17.03.2026 23:27
Вацко був, є і буде продажним...
- 0
-
Субъективная космология
- Начинающий писатель
17.03.2026 21:23
Чому відразу підкуповуава. людина могла травонутися в АТБ
- 1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
17.03.2026 19:15
Вітя, а чом би тобі не прокоментувати ,,знущання" над Металістом 1925 у недільному матчі. Там і гра в кості від кротів без зауважень арбітрів, і супер небезпечна гра Очеретька на дуже червону карточку, і гра рукою любителя усього кацапського Коноплі перед призначенням придуманого пенальті у ворота харківців.
- 0
-
iet iet(iet)
- Эксперт
17.03.2026 19:12
А как там насчет извинений от Вацко?
- 0
-
Serguna Serguna
- Читатель
17.03.2026 19:01
Вацко вже дуже давно не журналіст, а кротоліст.
- 2
-
Макс Гончар
- Наставник
17.03.2026 18:43
Если не подкупали, то почему черное - это белое?
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
17.03.2026 18:40
Низька кваліфікація наших арбітрів підмінюється поняттям підкупу.
- 1
-
Bao Bab
- Наставник
17.03.2026 17:14
Да и ошибся он только с Биловаром
- 0
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
17.03.2026 16:40
Довбограй, що значить знущатись над Поліссям?
- 10
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
17.03.2026 16:47
Може те шо це кістка йому з переляку здалося?
- 3
-
Ihor pashik#73
- Наставник
17.03.2026 18:39
Вітя хоче бонусів. Цікаво, а якщо Вацка перевірити на поліграфі з одним єдиним питанням: Тобі платили за необ'єктивне коментування на користь платника? Що там його ватсап скаже?
- 4
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
17.03.2026 19:12
Це такий майстер перевзуву, що він і поліграф на...обмане
- 2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
17.03.2026 16:22
РЕЗУЛЬТАТИ ПОЛІГРАФУ! БАЛАКІН та ШУРМАН РОЗПОВІЛИ ПРАВДУ | Полісся - Динамо
- 2
-
несерьозний Лимонович
- Наставник
17.03.2026 16:07
Шурман... Прізвище якесь... з прожидью...
- -12
-
- Phoenix
- Наставник
17.03.2026 17:52
Не, ну Лимонович тоже как бы не Бойко и не Ткаченко .))
- 5
-
Stanislav Melomud(slavam1947)
- Опытный писатель
17.03.2026 15:40
Віктор, був вищої думки про вас і вашу роботу. Якщо ви вважаєте що хтось знущався з Полісся ,то ви дуже далекі в розумінні гри. Динамо повністю переграло цю команду.Ніякі помилки арбітрів не можуть заперечити перевагу одної команди над іншою. Не може дійсно сильна, психологічно готова команда так реагувати а потім злитись. Ну не отримав Біловар червону так що, ми не в змозі далі протистояти Динамо? Що це? Віктор, на мій погляд, ви повинні вибачетись перед усім футбольним суспільством а не знову розвозити срач по всьому Интернету.
- 6
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
17.03.2026 16:49
Вацик працював в 321рас футболах.
- 1
-
За Динамо з 1966 ДК(dden)
- Наставник
17.03.2026 15:37
Полісся просто зобов'язано вимагати щоб той поліграф перевірити на їхньому
- 4
-
nickmax
- Старожил
17.03.2026 16:05
А це вже компетенція Поліграф Поліграфовича , Генерального секретаря поліграфів. Тільки він вирішує , скоріше за все сліпим жеребом , який поліграф повинен тестувати винуватого суддю і чи можна той поліграф перевіряти .
- 1
-
Zuzu FC(zoze)
- Наставник
17.03.2026 15:17
Після перегляду матчу було все зрозуміло, що предвзятості не було.Но Вацку підгорало,так йому хотілося щоб Динамо втратило очки.А потім ми бачимо, що Вітя коментує матч Полісся-Кривбас.
- 0
-
Alex Zaytsev(alexdsan)
- Наставник
17.03.2026 15:16
1. Хто б сумнівався, що наші арбітри самі чесні арбітри в світі.
- -4