Захисник «Олександрії» Микола Огарков прокоментував поразку своєї команди від «Динамо» у матчі 21-го туру чемпіонату України.
«Чи закономірний результат? Ні, я вважаю його незакономірним. Зараз немає емоцій. Буде пауза на матчі збірних, тому треба перезавантажитися. Наступні поєдинки будуть дуже важливі для нас, потрібно підійти до них з відповідними емоціями. Нам вже потрібні лише перемоги далі», — сказав Огарков в етері UPL.TV.
-
ksf ksf
- Эксперт
20.03.2026 00:21
«незакономірний» ? Важко не погодитись, по такій грі могло бути і 10:0 :)
- 1
-
iet iet(iet)
- Эксперт
19.03.2026 23:38
Сашки старались. Почти весь матч бежали вперед. Пытались прессинговать (правда без особого успеха). Поэтому им обидно. Другой вопрос, что за весь матч у них был толи один удар по воротам, толи ни одного, а нашим позволили ударить в рамку 10 раз. Так что все закономерно. Кто бил, тот забил. У кого не получилось - не забил.
- 1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
19.03.2026 20:21
Что же считать закономерностью?
- 1
-
Никита Иванов(saburi)
- Эксперт
19.03.2026 20:01
Як ще не говорить що могли виграти. Що вони там курять?
- 2
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
19.03.2026 21:51
Ещё день и скажут!
- 2
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
19.03.2026 19:28
- 1
-
Bobr Бобер
- Начинающий писатель
19.03.2026 19:26
"Буде пауза на матчі збірних, тому треба перезавантажитися" - нагадав мені Несмачного! Андрій перезавантвжувався так: бронював номер у готелі "Ялта", приїжджав, у номер заселявся із ящиком горілки, із номера виходив під кінець третього дня і їхав у Сімферополь у аеропорт. Наступного ранку був на тренуванні.
- -2
-
Евгений Футболов(I_love_football)
- Эксперт
19.03.2026 20:32
Не знаю, зачем ты это пишешь, может когда-то Несмачный что-то сделал с твоим борщом, но он ещё во время карьеры уже был свидетелем иеговы и не бухал. Не факт что он вообще алкоголь употреблял, хотя им и не запрещено.
- 2
-
Bobr Бобер
- Начинающий писатель
19.03.2026 20:53
Та взагалі не факт що хоч хтось із футболістів вживав та ще і алкоголь...
- -2
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
19.03.2026 21:51
Карл?
- 2
-
Олексій Львович(Lvovi4)
- Наставник
19.03.2026 19:22
Ну Вам не вгодиш!
- 0
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
19.03.2026 19:00
вийшли перемагати, але перший гол надломив їх, потім трішки не пощастило, потім не вистачило сил, потім... ще якась дурня.
- 0
-
Олег
- Начинающий писатель
19.03.2026 18:22
Ну і клоун, статистику глянув би, перед тим як відкрив рот.
- 1
-
Анатолій Галашек
- Начинающий писатель
19.03.2026 18:10
Рахунок повинен бути більшим , скоріше так))
- 0
-
Олексій Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
19.03.2026 18:08
Иногда лучше жевать...
- 0
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
19.03.2026 18:07
в Александрии только Шостак умеет давать интервью, остальных и слушать нефик
- 0
-
Мр Ебенезер Дорсет, есквайр(kna)
- Эксперт
19.03.2026 18:02
А шо, повинні були вигравати. І в це повірять, бо ж подивились кіно і вибрали президента. Так скоро будуть лікуватись у акторів, які грали роль лікарів. Ну дуже жовірливі. Правда американці ще більш наївні.
- 3
-
NK14 Kushchenko(evanikon)
- Наставник
19.03.2026 18:01
На самом деле, защитник Александрии прав...
- 1
-
ник Совян
- Наставник