Український фахівець Сергій Ребров продовжить роботу зі збірною України.
«Андрій Шевченко і Олександр Шевченко ухвалили рішення підписати новий контракт з Сергієм Ребровим до 2030 року зі збереженням заробітної плати. Удачі, Сергій Станіславович», — повідомляє телеграм-канал Джокер.
Нагадаємо, під керівництвом Реброва збірна України не змогла потрапити на ЧС-2026, поступившись у матчі плей-оф кваліфікації Швеції (1:3).
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
02.04.2026 16:51
хочеш грати в збірній?-плати шаблію
- 0
-
Іван
- Наставник
02.04.2026 15:44
значить шевченко береполовину зарплати реброва і будемо дивитися футбол ребра тіку такувсраку
- 0
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
02.04.2026 15:32
Що за телеграм канал такий? Намагався знайти - не вийшло.
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
02.04.2026 15:29
"Браво" федерація"!!
- 0
-
Олександр
- Опытный писатель
02.04.2026 15:25
Це просто вже за гранню реальності, для мене ця збірна тоді перестане інсувати.
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
02.04.2026 15:12
На жаль, є підозра, що ця трагічна новина для українського футболу є не безпідставна адже це підтвердили ще з десяток інформресурсів...
- 1
-
Vadim
- Эксперт
02.04.2026 15:05
Писали ж про Ротаня.
- 0
-
Сергій Петращук
- Читатель
02.04.2026 14:53
Скоріше за все, вкинули інфу для перевірки реакції соціума, дальше підключать "експертів"
- 1
-
Serge1365 Serge
- Наставник
02.04.2026 14:52
Не верю... это уже слишком... в таких вопросах шутки неуместны...
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
02.04.2026 15:02
Знаючи Сірожу і пазіка, я в це вірю...((
- 1
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
02.04.2026 14:48
І сектанти Сірожі тут як тут. Мінусують усіх. Ви такі ж самі гниди, як і ваш Сірожа радіолюбитель з пазіком!!!!
- -1
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
02.04.2026 14:41
Якщо це правда, то, підозрюю, Калюжний, Тимчик, Судаков та інші підопічні Шаблія, будуть викликатися до поки їх не продадуть. А ми, будемо спостерігати цю тягомотину імені шаблієпасівського чемпіонату.
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
02.04.2026 15:32
Ні, їх викликатимуть допоки Шаблій з сином Реброва, будуть агентами цих гравців! А чи гратимуть ті гравці чи грітимуть лавку чи м'ячики подаватимуть, це нікого не цікавить і не буде цікавити!!
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
02.04.2026 16:10
Та якби ж вони сиділи чи подавали мʼячики, а та вони в старті, іще ж і Зубков, Бондар, та й Ванат, в грі зі Шведами, не доречний був. Очеретько в запасі. А всі вони клієнти Шаблія як і сам головний тренер.
- 0
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
02.04.2026 15:37
Якщо це правда, то беріть більше: Калюжний, Тимчик, Судаков та інші підопічні Шаблія будуть грати аж до поки не відійде від справ Шевченко і Ребров. Але при такому розкладі сил в УАФ, як зараз, ця "солодка парочка" може до смерті керувати.
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
02.04.2026 14:37
Якщо довалювати то вже до кінця. Що нового зможе запропонувати збірній цей тренер?
- 1
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
02.04.2026 14:39
Нічого, крім того що збірна України опуститься ще нижче в усіх рейтингах. В кремлі саме це завдання і поставили перед Сірожою
- 2
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
02.04.2026 15:38
А може не Сірожі? )
- 0
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
02.04.2026 14:29
Джокер это мусорный канал)
- 4
-
Вічно Молодий(Roa)
- Наставник
02.04.2026 14:26
Перше травня було вчора, не треба більше так жартувати будь ласка!
- -1
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
02.04.2026 14:46
Зараз квитэнь ...
- 1
-
Alex D(shlomazl009)
- Наставник
02.04.2026 14:48
Вчора було перше КВІТНЯ:)
- 1
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
02.04.2026 14:24
Дженнаро Гаттузо залишив пост головного тренера збірної Італії після невиходу на Чемпіонат Світу - Фабріціо Романо. Оце людина. Він дійсно не тримається за посаду. Таких як поважаю!!
- 2