У неділю, 3 травня, в центральному матчі 26-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 1:2 поступилося донецькому «Шахтарю». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Ігоря Костюка.
— Я вважаю, що і в першому таймі, і в другому наш план на гру працював. Ви бачили, що в нас працював середній блок, ми відбирали м’ячі, створювали моменти, проводили швидкі атаки, забили м’яч, ще було кілька моментів.
У другому таймі трохи підсіли. А суперник завдав двох ударів у площину воріт, показавши високий рівень виконання — і два голи. А ми свої моменти, на жаль, не реалізували. Їх було небагато, але в таких ситуаціях треба забивати.
— Як оціните гру ваших центральних захисників в епізодах, коли «Шахтар» забивав свої голи?
— Тут я більше говорив би про другий гол, коли Траоре виконував скидку. Наші центральні захисники його блокували, але на добиванні другим темпом ми не встигали. Із тієї зони нам забили і перший м’яч, і у випадку з другим голом — теж, після підбирання. Це нестача концентрації уваги, треба допрацьовувати в таких ситуаціях і працювати над цим компонентом на тренуваннях.
— Чому так довго не грає Тіаре?
— Тому що грають Михавко, Біловар і Захарченко. Вони наразі в кращій формі, мають кращий вигляд.
— Вихід на заміну Огундяни — це був жест відчаю з вашого боку?
— Ні, це була планова заміна.
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Шахтаря» Арди Турана.
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського
-
Суркіс де ПІДСИЛЕННЯ
- Читатель
03.05.2026 21:25
Показовий момент коли Буяльський перший на мячі в штрафному майданчику. Але до нього підбігає кріт і легеньким дотиком Буля відлітає в бік як мала дитина! І просто віддає м'яч. Навіть в 1 лізі лізі гравці так легко не втрачають мячі!
- -1
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
03.05.2026 21:24
Все як завжди: «Не виноватая я, он сам пришел!» ©
- -1
-
Суркіс де ПІДСИЛЕННЯ
- Читатель
03.05.2026 21:15
Зять і Нещерет це -2 гравці на полі!!! Кроти там радіють пишуть "хай далі стоїть Нещерет". А керівництво Динамо впритул не бачить слабкі позиції.
- -1
-
Valentin
- Начинающий писатель
03.05.2026 21:12
"Програли другому складу шахти..." А ми, блин, тільки першим складом грали! Волошина судді вибили, Бражко травмований, Михайленко тільки відновився, Кабаев, який ні е, але міцніший за Редушка... То в нас перший склад? А в кротів хто там з другого складу, Різник, Матвіенко, Алісон, Троаре....? У них два рівні склада! Плюс ВАР, котрий дав картинку з вже відірваним від ноги м"ячем.
- 0
-
pasha medwedew(pashamedwedew)
- Старожил
03.05.2026 21:10
По словам главного тренера Динамо Биловар, Захарченко и Михавко сильнее Тиаре. Если они сильнее, то почему по пропущенным мячам Динамо не входит в 5-ку команд с на меньшим показателем. Динамо пропустило уже в 2 раза больше мячей чем Шахтер и ЛНЗ. И это лучшие защитники команды? Зачем в команде Тиаре, если даже не играющий Захарченко лучше него. Какие защитники играли при Шовковском, такие же играют при Костюке. И Динамо регулярно пропускает. При 2-м пропущенным мяче три игрока Динамо дали пробить, а потом Овчаренко смотрел как добивают мяч, но он же левый защитник, а где были центральные?
- -1
-
комментарий удален
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
03.05.2026 21:11
Тіаре і Біловар - не конкуренти. Вони грають виключно по своїм позиціях; а по суміжним грати не можуть за визначенням.
- 0
-
Андрій Матчук
- Старожил
03.05.2026 21:04
Биловара вон
- 2
-
Суркіс де ПІДСИЛЕННЯ
- Читатель
03.05.2026 21:04
Чому Нещерет не рятує в критично важливі моменти і в таких матчах?? Замініть вже його, досить цієї рулетки!
- -2
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
03.05.2026 21:03
У Костюка це вже четвертий програш в чемпіонаті...
- -2
-
Jasen Pravdych
- Читатель
03.05.2026 21:03
Після бою всі розумні, але заміна Ярмоленка і Буяльського напрошувалася в перерві, бо початок другого тайму вже не бігли.
- 1
-
комментарий удален
-
Valentin
- Начинающий писатель
03.05.2026 21:16
А если не повезет?
- 0
-
Суркіс де ПІДСИЛЕННЯ
- Читатель
03.05.2026 21:02
Сиділи на трибунах зірки Динамо, і так облажатись перед ним??? Суркіс взагалі розуміє що робить?
- 1
-
oleg melnyk(om7)
- Опытный писатель
03.05.2026 21:01
Це реальний рівень нашого Динамо. Емоцій і фізики вистачило на тайм. Індивідуальна майстерність дуже низька. Четверте місце- закономірність.
- 3
-
Ven. Vened(vened)
- Наставник
03.05.2026 21:00
Дякую Ігорю Володимировичу. Сьогодні боляче від результату, але за команду не соромно.
- -3
-
Bao Bab
- Наставник
03.05.2026 21:03
Правильный путь - это когда стоимость игроков все ниже и ниже?
- 2
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
03.05.2026 20:58
В другому таймі «підсіли»… А Шахтар після переїзду і гри з КП чомусь не « підсів»… Цього фізрука Кулебу ще потрібно було гнати з ТШ Шовковського! команда вже який сезон при ньому просідає по « фізо»
- 1
Ще коментаріА з другого боку, невже хтось з адекватних вболівальників вірив у щось накшталк дива?.. Так, це теоретично могло статися, але ж тенденція останніх турів натякає на те, що Динамо скоріше пропустить, чим заб'є... Це - тенденція!!!
І ще!.. Я пом'ятаю Шапаренка, Буяльського, Піхальонка та й ще багатьох, які колись таки вміли грати в футбол... Що з ними сталося сьогодні ви всі бачите... «Ку-ку и больше ничего!»©... Такі метаморфози з гравцями трапляються в Динамо постійно... Здебільш від того, що наставляють гравців на «путь истінний» люди, у яких немає не досвіду, не вміння, не розуміння сучасного футболу - тобто справжні «динамівськи серця»!.. І взагалі давно вже стало відчутно, (і головне - помітно), що Суркіси просто забили на команду епічний великий штуцер!.. Якщо деградують ті, хто повинен бути лідером на полі, то як команда може прогресувати?..
І останнє... Костюк, може бути, хороший тренер для молоді... Але це не значить, що йому відомі всі підводні каменюки дорослого футболу... Скоріше за все, він теж зараз намагається вчитися... Але ж тут таке діло... Для дорослого футболу треба мати хист!.. Мало знати просто схеми і теоритичні викладки з книжок... Тут як в джазі - тільки по нотах вміти грати замало... Костюк явно не тягне цю посаду, але Суркісу він здається дуже переконливим... Ось тут і починається те, що веде до деградації клубу вже не одне десятиріччя... Я казав пацан з мультяхи: «И так сойдет!»©... Ось і рахунок на таблі...
Із правоногих з Тіаре можна порівнювати лише Попова.
У СаШо в чемпіонаті були лише три бублика... Від тих же кротів, ЛНЗ і Колоса...
Я анітрохи не наголошую на кваліфікації одного чи іншого ГТ, не оцінюю їх. Тому що такі результати вкотре переконують - справа (головна біда) не в тренерах, які очолюють команду Динамо...
Хейтерам хочу нагадати про якість гравців в обох командах, не кажучи про їх вартість. Ми на правильному шляху. Але підсилення, особливо в лінію оборони - вкрай потрібне.