У четвер, 2 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Австрії, де наша команда готується до сезону-2026/2027. Суперником «біло-синіх» був бухарестський «Рапід».
Контрольний матч
«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «РАПІД» (Бухарест, Румунія) — 1:3 (0:0)
Голи: Буяльський (56, пен.) — Саві (53), Бурмаз (76, пен.), Камара (89).
«Динамо»: 71.Суркіс (Ольховий, 46), 13.Коробов, 40.Біловар, 66.Тіаре, 2.Вівчаренко, 23.Малиш, 15.Рубчинський, 29.Буяльський (К), 16.Огундана, 5.Герич, 39.Герреро (Бленуце, 62).
«Рапід» (стартовий склад): Айоані, Бубаня, Грамені, Громада, Добре, Крамер, Оня, Петріла, Поп, Ямбор, Ігнат.
Старт поєдинку був за динамівцями, які змусили суперника дещо «закритись» біля власних воріт. Проте швидко матеріалізувати свою перевагу підопічні Костюка не змогли — «Рапід» досить злагоджено діяв в обороні.
Перший гольовий момент киянам вдалося створити на 14-й хвилині, коли після пасу від Герреро в район одинадцятиметрової, Огундана пробив несильно — прямо в руки голкіперу румунського клубу. Далі темп зустрічі дещо знизився, і команди почали значно більше фолити. В одному з таких епізодів навіть попередження отримав Герич.
Ближче до завершення першого тайму ініціативу перехопили футболісти «Рапіда»: протягом хвилини вони зуміли створити одразу два супер-моменти біля воріт Суркіса. Спочатку воротар «біло-синіх» врятував після швидкої контратаки і удару від Ямбори, а потім вже Коробов вибив м’яча з лінії воріт, не дозволивши форварду «залізничників» реалізувати вихід сам на сам.
Початок другого тайму вже був за «Рапідом», який, додавши в швидкості, зумів відкрити рахунок на 53-й хвилині. Після навісу з правого флангу у район воротарської, Саві виграв верхову боротьбу і пробив точно з кількох метрів повз Ольхового — 0:1.
Проте динамівця вдалося доволі швидко зрівняти рахунок на табло. Буквально у наступній атаці захисник румунської команди сфолив у власному штрафному на Буяльському, і арбітр одразу вказав на «позначку». Сам Буяльський впевнено і реалізував одинадцятиметровий, пробивши низом в правий від себе кут воріт — 1:1.
І все ж таки, останнє слово у цьому протистоянні було за гравцями «Рапіда». Спочатку на 76-й хвилині вони реалізували пенальті (точний удар від Бурмаза), а на 89-й хвилині Камара втік сам на сам з Ольховим по місцю лівого інсайда і забив третій гол — 1:3. Перемога румунського клубу.
Нагадаємо, що свій наступний контрольний поєдинок в Австрії «Динамо» проведе вже завтра, 3 липня — проти австрійського ЛАСКа. Початок гри — о 18:00 за київським часом.
1.З найближчого резерву (який вийшов на гру) до стартового складу практично нема кого долучати - і це при тому, що з основних стартових грали Буяльський та Вівчаренко.
Ольховий - ні, навіть з його зростом він не здатен закрити другий поверх. Коробов ще так сяк на місці правого бека - але центрбек з нього ******. Тіарре - забийте його в глибокий заппас, а ще краще продати; разом з Геричем, Бленуце і Торресом. Герреро - може в запасі, але подивимося ще на француза та Лобка (коли він оговтається від травми). До Дикого ще треба придивитись... як і до Малиша з Гусьонком.
Єдині, кого можна впевнено залишати - Рубчинського. І Оуіндану - бо кращих на заміну в стартовому, напевне не буде... Але, може, Люсін ще підтягнеться....
2.Стільки технічного браку... в усіх покотом... вони що, тільки-тільки з дитячого футболу вийшли?
3.Єдине, що підтримує надію на перемогу над Клужем - в суперника основний стартовий склад ще гірший.... - дививсся сьогодні, як вони влітали сербам....
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
02.07.2026 21:34
Я всегда очень снисходительно отношусь к матчам на сборах. То что наши м трудом передвигают ноги, видно невооруженным взглядом. То , что у нас нет глубины состава- это факт. Соответственно надо забивать на еврокубки ( как и прошлые два сезона). То, что все птенцы Костюка- ни о чем, подтвердила продажа Яцика. праймовый Яцик оказался неспособен составить конкуренцию в центре никому...
- 0
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
02.07.2026 21:27
Хорошо, что суперкубка нет. С таким тренером и семейным подрядом в обойме уже б холодным душем окатили
- -2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
02.07.2026 21:19
Сумне видовище... З цими "футболістами" лише на першість району - і то їх там "возити" можуть... Ні швидкості - і спурту, і дистанційної - нема практично ні в кого, ні ударів (чисто безударна команда), ні тактичної грамотності. Про захист не говорю - йог "просто нема", але і в середині поля і в нападі - "торічеллєва пустота". Чому їх вчать в "академії"? Нема сьогодні достойного Динамо резерву, який міг би "стукати в двері основи"... Подивимося, що завтра т. з. "основа" покаже. Чи знову обіцятимуть, "що зроблять все"? Як вже звикли...
- 0
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
02.07.2026 21:19
Дивлюся уже другий матч нашої збірної Ю19, хочу замітити, у нас підростає хороший плеймекер, якщо зможе безболісно пройти шлях переходу до дорослого футболу, на сьогоднішній день у складі Динамо
- 4
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
02.07.2026 21:29
Який підростає? та він вже виріс!
- 1
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
02.07.2026 21:36
Вы о Люсине ? Дело в том, что он никогда не был в основной обойме Костюка.
- -1
-
PP
- Читатель
02.07.2026 20:50
Якої гри і якого результату ви чекали від сьогоднішнього складу ?
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
02.07.2026 20:59
З ЛАСКом, звісно, буде інший склад, інша гра... Але те, що буде інший результат - я би постерігся стверджувати. ЛАСК - чинний чемпіон австрійської Бундесліги, між іншим.
- 1
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
02.07.2026 20:43
Ну, не получится из букв «А, П, О и Ж» сложить слово «ХЛЕБ»... Невозможно!!!
- 0
-
Bao Bab
- Наставник
02.07.2026 20:38
Тиарре что-то сильно поблек, как-то потерял диспетчерскую решимость раздавать длинные передачи.
- 2
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
02.07.2026 20:45
Пас разрешается отдавать только вратарю!!!
- 0
-
Nauhnar
- Наставник
02.07.2026 20:33
Костюк блефует перед Университатей.
- 0
-
Олексій Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
02.07.2026 20:31
Вот этих всех Огундану, Тиарре, Блэнуцэ и иже с ними нужно раздать селекционерам нашим, котам жирным, бездельникам, и пускай заберут их домой, и содержат их. Почему у нас такая бездарная селекционная служба? Потому что заслуженные?
- -1
-
Черкаський вареник
- Наставник
02.07.2026 20:28
Костюк в кінці сезону говорив "Побачите,в нвступному сезоні це буде зовсім інша команда" Не просто так же він ляпав язиком,якийсь план в його є Ті невдачі що були в минулому сезоні, в якому ми тільки і спромоглися що виграти Кубок і виграти один матч в групі ЛК ,не повинні повторитись.
- 0
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
02.07.2026 21:24
Зарплата капает, что еще нужно для ухода на пенсию?
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
02.07.2026 20:26
Деякі підсумки після перегляду цього матчу:
- 5
-
Yuval(Yuval)
- Наставник
02.07.2026 21:23
По малому Гусєву не згоден - він постійно помиляється в обороні, дуже слабкий
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
02.07.2026 21:44
З-за відсутності Тимчика залишатись з одним п.бека Коробовим - дуже ризиковано. Коробов навіть сьогодні засвідчив: дуже нестабільний. Гусьонок хоч повний сезон відіграв в клубі УПЛ...
- -2
-
Олексій
- Читатель
02.07.2026 20:04
Лише рвотний рефлекс від такого футболу
- 2
-
Igor Chernets(IngvarC)
- Наставник
02.07.2026 20:01
Какого результата можно ожидать с Биловаром в защите…. Всё закономерно, к сожалению!
- 1
-
Олексій Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
02.07.2026 20:34
А без Биловара нету пассажиров? Какого лешего в составе делает Гусев тот же? Потому что сынок? Вот потому и Вернидуба не поставил наш мупермонакоменеджер, ибо понимал, что тот захочет эту кумовскую шоблу разогнать. Неугодный
- 3
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
02.07.2026 20:45
Та Гусьонок не був ще найгіршим...
- -3
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
02.07.2026 20:46
А що Біловар?
- 0
-
sedoj седой(sedoj)
- Эксперт
02.07.2026 19:58
Кулинары на сайте есть? Может быть, кто-то из них объяснит, можно ли из воловьих копыт приготовить сочный стейк? Ну, если и не стейк, то хотя бы школьную котлету?
- -2
-
Maxwell Johnes
- Наставник
02.07.2026 22:49
Школьную котлету можно приготовить из чего угодно, если директор школы начинал учредителем платных туалетов, а поваров выбирают исключительно из выпускников своего же спецкласса по работе с жестяными изделиями.
- 0
-
pasha medwedew(pashamedwedew)
- Старожил
02.07.2026 19:58
Очень скудный обзор матча. Почему то на 1-1 рука автора бросила описывать этот позор.
- 0