Топ-10 блогерів:
Нет
  • Досягнення:
    • Прокомментировал матч → Боруссія Д - ПСЖ

Матч змарнованих моментів. В першому таймі Дортмунд був на голову кращий, тому перемога, загалом, закономірна. Париж наче і прокинувся в другому, але так і не спромігся забити бодай один. Добре закрили Мбаппе, хоча в кінці другого тайму він навіть виконав передачу в стилі Мессі, не інакше. Загалом, інтрига на другий матч присутня і це чудово. Тільки парижанам у відповіді треба починати не тільки просто бігати по полю, але й грати в командну гру з першого тайму, тоді якісь шанси будуть

01.05.2024, 17:10

Буяльського тримаємо подалі від штрафних, так і запишемо :)

01.05.2024, 17:04

Знову наш стандарт і знову небезпека! Трішки не пощастило.
      Стандарти працюють і це дуже добре

01.05.2024, 16:56

Ну, мабуть, сідати на свої ворота з Вересом ще зарано :)

01.05.2024, 16:17

От так і треба, бити!
      Ярмола на досвіді там, де треба

01.05.2024, 16:13

Дир-дир перед карним майданчиком суперника як не проходив з іншими командами, так і не пройде з Вересом. Не вистачає Шапаренка.
      Можливо варто було б почати пробивати по воротах, якщо завести в ворота м'яч не виходить? Риторичне питання

01.05.2024, 16:04
    • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Верес»: стартові склади (ВІДЕО)

Цікавий склад. Судячи зі всього, півзахист буде трохи "експериментальний". Дуже добре, що Бражко знову в старті.
      Удачі Динамо!

01.05.2024, 14:46
    • Прокомментировал матч → Баварія - Реал

Баварія сьогодні показала дуже класні відрізки матчу. Саме так - відрізки, а не весь матч. В другому таймі натисли і дало результат, але на 90 хвилин не вистачило.
      Реал, як досвідчений спринтер, просто рухався в своєму темпі і знав, що гра триває всі 90 хвилин, а не відрізки. Тим паче маючи в запасі Модрича, який чудово себе зарекомендував виходячи на заміни під кінець.
      Класний матч. Попереду не менш цікаве протистояння

01.05.2024, 00:06

Охохо як Реал розкатав! Німець проти Баварії :)
      Ноєр, здається, проспав в воротах, можна було виходити

30.04.2024, 22:26

Удачі Андрію!
      Як бачимо, Баварія не збирається відсиджуватися в захисті. Фактично Реалу поки що не видно

30.04.2024, 22:12
    • Прокомментировал новость → «Хороший варіант», — Роман Григорчук про перенесення до Києва двох матчів «Чорноморця» з «Шахтарем»

"...для нас це хороший варіант", — сказав Григорчук, загадково посміхнувся і потер руки.

28.04.2024, 15:08
    • Прокомментировал новость → Керівництво «Манчестер Юнайтед» вирішило звільнити тен Хага

Але ж яка залізна витримка у керівників клубу :)

28.04.2024, 15:05
    • Прокомментировал матч → Астон Вілла - Челсі

2:2
      Гол Дісасі на 90+5 відмінили

28.04.2024, 00:12
    • Прокомментировал новость → Довбик у черговому матчі за «Жирону» двічі виконував пенальті, але реалізував тільки один із них (ВІДЕО)

Перший пенальті погано. Другий чітко, але трохи ризиковано. Але... 19 голів вже у Ла Лізі в свій перший сезон. Неймовірно!

27.04.2024, 21:51
    • Прокомментировал новость → Мирослав Ступар: «Щодо вилучення Тимчика — питань немає»

Дивно, Ступар наче не помітив прийом з греко-римської на Бражку, а мені було б цікаво дізнатися, що він думає саме з цього приводу

27.04.2024, 21:48
    • Прокомментировал матч → Вест Хем - Ліверпуль

Схоже, в команді наступив депресняк в кінці сезону від розуміння, що ця епоха закінчується.
      Але я їх розумію. Я теж буду сумувати за Ліверпулем Клоппа! Ех, це були фантастичні часи! YNWA

Супряга рятівник. Бущан в порядку.
      Всіх з важкою перемогою! Грати треба всі 90 хвилин і додатковий час, сьогодні Динамо про це чудово нагадало!

27.04.2024, 15:48