Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
AHATOM
Имя:
С. Каменяр
Статус:
Эксперт (33373 комментария)
Любимые клубы:
"Динамо"К, і ніякий інший
Зарегистрирован:
24.07.2010 14:08
Карма:
61407
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • 18

   Злив України

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   29.06.2019, 12:18

   Лише першого місяця спостереження за діяльністю ЗЕкоманди в будинку адміністрації Президента України мало би вистачити притомному виборцю, щоб зрозуміти надісланий суспільству звідти месидж: "Ми робитимо те, що нам заманеться; й плювати хотіли на закони та громадську думку." Що їм – наплювати на Україну.

   Читать полностью →

  • 9

   Нові «мирні» ініціативи від ЗЕ в Мінську. В позі Z

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   06.06.2019, 01:56

   З повідомлення преЗЕдентського сайту стало відомо, що екс-президент України Леонід Кучма, представник чинного преЗЕдента України в тристоронній контактній групі в «Мінському форматі» (в комісії з питань урегулювання війни проти України на Донбасі) в середу, 5 червня за підсумками зустрічі ТКГ у білоруській столиці заявив про необхідність прописати в нових домовленостях норму «в режимі тиші … не стріляти у відповідь» в зоні збройного конфлікту.

   Читать полностью →

  • 2

   Чергова атака ворога на українську незалежність

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   18.05.2019, 16:41

   З обранням шостого Президента України з боку сусіда-агресора і окупанта посилився тиск на нашу державу, на наші державні органи та представництва з метою досягти нашої капітуляції. І для цих атак були надані відповідні підстави. Згадаймо, для прикладу, відверті нісенітниці «надо просто перестать стрелять», «надо ввести миротворцев на линию разграничения» стосовно "рекомендованих" способів припинення російсько-української війни.

   Читать полностью →

  • 53

   Регенти і посажені, і як вони керуватимуть

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   05.05.2019, 17:20

   Пропонується для ознайомлення публікація відомого блогера, котрий поділився інсайдом зустрічі майбутнього президента та його зеко/манди з керівництвом Верховної Ради за зачиненими дверима 4 травня. Далі – мовою оригіналу:

   «Как будет происходить управление страной в реальности, а не в сериале.

   Весьма красноречивый пример произшел в ВР, который ясно показывает "самостоятельность" и "независимость" президента Зеленского даже в мелких вопросах.

   Читать полностью →

  • 6

   Дещо про податки; лікбез для theбільних

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   19.04.2019, 14:27

   Довелося вчора переглянути, так би мовити, the-дебільну «ответочку» на беніній «теплій ванні»... І сумно, і смішно. «За все хорошее, против всего плохого»... Дурь пропаща, і брехня «на лоха». І це буде преЗЕдент... І вірять же... Господи, прости, за що таке нещастя на неньку...

   Але. Нехай клоунську брехню штибу «Порошенко керує судами і банками», в національно-історичному питанні (та не можу стриматись: не бЕндера; а БАндера!

   Читать полностью →

  • 6

   Нарешті, дійшло і до них... А до цього - як завивали, мовляв, "зрада..."

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   15.04.2019, 13:33

   Заява "Правого сектора": Українці НЕ ОБИРАЮТЬ Зеленського! ЗВЕРНЕННЯ об’єднаної Громадянської Ініціативи "Захисти Україну!"

   Вперше за останніх 5 років, Україні загрожує реванш Росії – за її ганьбу та поразки. Це означає реванш сепаратистів, зрадників, україноненависників, екс-регіоналів та інших ворогів нашої держави.

   Читать полностью →

  • 6

   Передмова стосовно побрехеньок. Частина перша

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   05.04.2019, 22:57

   Щойно розгорнулась дискусія стосовно громадянської позиції Олександра Володимировича Шовковського, і його бачення необхідності збереження нинішнього курсу України «в Європу» та супротиву споконвічному ворогу України – імперської Росії. І повилазили брехуни… Я брехунів ненавижу! І вони примусили мене взятися за цей пост.

   Читать полностью →

  • 9

   Про місцевих брехливих. Частина друга

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   05.04.2019, 22:57

   Отже, в першій частині Автор постарався показати шлях новопосталої української держави за час зформування народного Майдану Гідності і до наших днів. І її досягнення (а рівно, керівництва держави). Але мета написання цього посту (в двох частинах, адекватних колег-юзерів прошу вибачити за багатослівність) полягає в спростуванні theдебільної брехні.

   Читать полностью →

  • Політичний стьоб: «Нам нужна новая команда»

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   15.03.2019, 22:48

   После проигрыша киевского Динамо на своем поле со счетом 5:0 стало понятно, что нам нужен новый капитан команды. Хотя, почему только капитан? Нам нужна новая команда. И такие ребята есть. Это команда «95-го квартала» в полном составе. А теперь я Вам расскажу, почему у них должно получиться.

   Во-первых – это новые лица в футболе, еще не зажравшиеся, не утомленные высокими гонорарами, ноги еще не натерты бутсами, а это значит, что они будут видеть футбол по-новому и играть на результат, а не за деньги.

   Читать полностью →

  • 6

   Топова тема: «як крались мільярди»

   AHATOM С. Каменяр (AHATOM)

   23.02.2019, 01:34

   Оскільки тут окремі індивіди захотіли поговорити про корупцію в державі з точки зору "мами української корупції", при цьому затираючи заперечення стосовно брехливих тверджень; довелося полаятись. І неодноразово. А тим часом відомий блогер, ніби допомагаючи мені, опублікував свій текст; в якому, висловлюючись прокурорською канцелярщиною, висунув звинувачення корупціонерці:

   Топова тема у нас зараз куди не глянь – корупція.

   Читать полностью →

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть