Дуже багато вже сказано про призначення Мірчі Луческу головним тренером Динамо Київ. Висловлювались і прості вболівальники, і легенди Динамо Київ, і експерти, як незалежні так і ті, які на кормушці в Суркісів, і журналісти і т.д. Це призначення не залишило байдужим нікого та взірвало весь український футбольний простір.

Читать полностью →

• 13

Конан варVAR, або перемога за яку соромно

23.06.2020, 13:50

Вирішив поділитись своїми враженнями після вчорашньої "VARварської" перемоги Динамо Київ. Більшість експертів та вболівальників сходились на думці, що Динамо повинно легко взяти чергові три очка у матчі з Колосом. Мовляв, Колос всі свої останні матчі програв на відміну від Динамо, яке набрало непоганий хід та й в особистих зустрічах рахунок 6-0 на користь киян.

• 3

Динамо: Кому пора на вихід?

20.12.2018, 00:57

Закінчилося перше коло УПЛ і команди пішли на зимову перерву. І якщо для футболістів - це час відпочити, то для тренерського штабу, селекційної служби, президента клубу - це період роботи, коли потрібно вирішити кого купувати, а кого продавати, а з ким просто прощатися. З покупками все більш-менш зрозуміло (вже не один раз було сказано, що в першу чергу потрібен нападник і т.