Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
jalman
Имя:
Sergius Jalman
Статус:
Наставник (1043 комментария)
Любимые клубы:
"Динамо" Киев, "Валенсия"
Зарегистрирован:
09.08.2013 15:59
Карма:
1644
О себе:
Более 40 лет сознательно болею за "Динамо"...
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 09.04.2021, 22:52
  • Прокомментировал матч → Бавария - ПСЖ

   http://oneliketv.net/match-tv.html
   Давно уже подписался на Megogo (пакет "Оптимальный" - 99 грн.) - еврокубки и Setanta входят в пакет.

   07.04.2021, 22:58
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Днепр-1»: ситуация с дисквалификациями

   Владислав Дубинчак (как и Сергей Булеца) все равно не сыграл бы в этом матче по условиям арендного соглашения между "Днепром-1" и "Динамо".

   07.04.2021, 18:06
  • Прокомментировал новость → «Победит чемпион». «Шахтер» опубликовал постер перед матчем с «Динамо» (ФОТО)

   Манор Соломон.

   06.04.2021, 14:39
  • 05.04.2021, 15:34
  • Прокомментировал новость → «Александрия» — «Динамо»: кто лучший игрок матча?

   Забрал мяч? Получил от Буяльского отскок, практически именно пас...

   04.04.2021, 22:16
  • Прокомментировал новость → «Александрия» — «Динамо»: кто лучший игрок матча?

   + По-моему, лучшие Караваев, Шапаренко, Родригес. Проголосовал за Караваева.

   04.04.2021, 22:10
  • Прокомментировал новость → «Динамо» готовится к матчу с «Александрией» (ФОТО)

   Вікентій Волошин (вони з Гіо трохи схожі).

   03.04.2021, 22:17
  • 31.03.2021, 12:29
  • Прокомментировал новость → Пресс-конференция. Андрей Шевченко: «Выводы из крупного поражения от Франции сделаны. У нас уже есть план на игру»

   1 сообщение - Витя Арбузов: "Матч с Францией наверное сольют, тут нет смысла выкладываться, и тратить силы, тем более ещё два матча на неделе, Украина изначально будет бороться за второе место, Франциия, уже первая"
   2 (ответ на это сообщение Арбузова, а не на слова Шевченко) - Нейтралитет _: "С такой логикой никогда ничего не выиграть."
   В чем сложность?

   23.03.2021, 19:36
  • Прокомментировал новость → Пресс-конференция. Андрей Шевченко: «Выводы из крупного поражения от Франции сделаны. У нас уже есть план на игру»

   Сообщение "с такой логикой никогда ничего не выиграть" было ответом на сообщение об изначальном "сливе" именитым соперникам...

   23.03.2021, 16:45
  • Прокомментировал новость → Пресс-конференция. Андрей Шевченко: «Выводы из крупного поражения от Франции сделаны. У нас уже есть план на игру»

   Это обсуждение сообщения, в котором "Матч с Францией наверное сольют... Украина изначально будет бороться за второе место...".
   Когда Украина выиграла группу отбора на ЧЕ, она заранее "слила" Португалии? Или выигранные матчи у Швейцарии и Испании тоже заранее "слила"?..

   23.03.2021, 16:06
  • Прокомментировал матч → Ньюкасл - Астон Вилла

   + Да, молодцы - боролись до финального свистка (смотрел последние минут 10 после матча "Аталанта" - "Специя").

   13.03.2021, 01:43
  • 13.03.2021, 00:51
  • Прокомментировал новость → Станислав Оганов: «Нам запрещено говорить о судействе»

   ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ ФК «РУХ» ( https://fcrukh.com/posts/oficiyna-poziciya-fk-ruh )
   Про роботу Комітету арбітрів УАФ, діяльність його очільника Лучано Лучі та прозорість футбольної феміди в Україні ­– в офіційній заяві ФК «Рух».
   Про рівень суддівства в УПЛ
   Вважаємо, що футбольний клуб «Рух» не може і не має права давати оціночних суджень щодо рішень арбітрів, адже є зацікавленою стороною і безпосереднім учасником змагань. Це буде категорично неправильно і некоректно. Ми послуговуємося лише фактами. А оцінювати дії офіційних осіб матчу повинні експерти, які можуть робити висновки на підставі своїх знань і поглибленого аналізу.
   Але якщо говорити мовою фактів, то лише у весняній частині чемпіонату УПЛ у трьох матчах із чотирьох за участі «Руху» арбітри припустилися результативних помилок, які вплинули на кінцевий підсумок наших поєдинків. Практично кожен тур чемпіонату супроводжується суддівськими скандалами, результативними помилками та резонансними рішеннями представників футбольної Феміди. Мабуть, станом на сьогодні, в УПЛ не залишилось клубів, які б не постраждали від результативних помилок арбітрів. А представники цих клубів не коментували б ці помилкові рішення. На підставі цього змушені зробити висновок, що нині ситуація з арбітражем досягла свого апогею і набирає загрозливих масштабів.
   Тому робити вигляд, що все у нас гаразд в системі арбітражу, буде як мінімум неправильно. Настав час вдатися до кардинальних заходів і нарешті провести необхідні і давно назрілі реформи.
   Про закритість суддівського корпусу
   Нас не влаштовує, що Комітет арбітрів Української асоціації футболу є повністю закритою кастою. Представники суддівського корпусу відгородилися від футбольної спільноти та представників медіа. Це вкрай негативне явище, яке ми засуджуємо. Футбольний клуб «Рух» категорично проти того, щоб так відбувалося надалі. Арбітри повинні бути відкритими і аргументовано пояснювати свої рішення. Закритість породжує недовіру, підозру та шкодить іміджу українського футболу.
   Тому «Рух» виступає з ініціативою, аби зобов’язати арбітрів після кожного матчу приходити у флеш-зону й коментувати усі спірні епізоди поєдинку. Також ми наполягаємо на тому, що повинна бути створена підсумкова телевізійна програма, у якій експерти будуть аналізувати дії арбітрів, і в якій обов’язково має брати участь керівництво Комітету арбітрів.
   Про роботу Лучано Лучі на посту голови Комітету арбітрів УАФ
   Нам байдуже якої національності буде голова Комітету арбітрів Української асоціації футболу. Важливо, щоб це була висококваліфікована, авторитетна людина, як у футбольному середовищі, так і в суддівському корпусі. Дуже важливо, щоб ця людина працювала в Україні щоденно, в режимі онлайн, фізично перебувала на своєму робочому місці, а не дистанційно, хтозна де. Це неповага до клубів, до своєї роботи і до свого роботодавця. За період роботи Лучано Лучі в Україні, керуючись виключно фактами, можна сміливо стверджувати, що динаміка скандальних матчів і результативних помилок арбітрів росте, а от кількість українських рефері, які працюють на матчах найвищого європейського та міжнародного рівня (ЛЧ, ЛЄ, чемпіонат Європи, чемпіонат світу) не збільшилася.
   Також у нас складається враження, що у пана Лучі є свої улюблені арбітри, які мають особливий статус і його прихильність. Наприклад, нас дивує, що рефері Сергій Бойко три матчі поспіль працює арбітром VAR на поєдинках «Шахтаря», а Денис Шурман двічі поспіль обслуговував ігри за участі «Ворскли». Найбільше ж дратує те, що у нас немає чітко визначеної системи призначення арбітрів. Цей процес повинен бути прозорим. Якщо цього не станеться, то сумніви щодо роботи Комітету арбітрів будуть виникати завжди. А зараз складається враження, що в Комітеті арбітрів УАФ – тотальна диктатура. Видається, що всі рішення щодо призначення на матчі, відбору й оцінювання дій рефері авторитарно узурпував один чоловік або нам свідомо створюють видимість, що цими питаннями відає саме цей чоловік. Не виключено для того, щоб прикрити чиїсь вушка.

   11.03.2021, 19:29
  • Прокомментировал новость → Саейедаллахяр Сайядманешшиаден: «Адаптация в «Заре» далась мне очень легко»

   "Заря" арендовала Аллахяра у "Фенербахче" до 31.12.2021. Естественно, при аренде и сумма другая...

   10.03.2021, 15:55
  • Прокомментировал новость → Николай Несенюк: «Шахтер» планомерно готовится к главному матчу сезона — против «Мариуполя»

   Якщо у Вас проблема з розумінням та запам'ятовуванням написаного, не звертайте уваги на усе написане раніше.
   Питання (одне, досить просте): навіщо Ви змінюєте ім'я користувача?

   05.03.2021, 20:59
  • Прокомментировал новость → Николай Несенюк: «Шахтер» планомерно готовится к главному матчу сезона — против «Мариуполя»

   Будь ласка, не роз'яснюйте нічого, бо виходить тільки гірше...
   Пройдемося за фактами. Несенюк потролив "Шахтар" (трохи по-дитячому, але, на відміну від Денисова (там дійсно дитячий садок), у Несенюка гумор на рівні старшої школи). За те, що він потролив кротів, Ви його обізвали, а тепер роз'яснюєте чому. Це саме виправдовування...
   І, все-таки...? (Якщо не маєте бажання відповідати, краще нічого не пишіть).

   05.03.2021, 20:21
  • Прокомментировал новость → Николай Несенюк: «Шахтер» планомерно готовится к главному матчу сезона — против «Мариуполя»

   От і не ведіть себе як підліток, який спочатку обзиває, а потім виправдовується...
   І, все-таки цікаво, навіщо Ви змінюєте ім'я користувача?

   05.03.2021, 18:52
  • Прокомментировал новость → Николай Несенюк: «Шахтер» планомерно готовится к главному матчу сезона — против «Мариуполя»

   Відкрийте свій профіль. Зверху читайте: "Пользователи → auto-rb-kyiv". Тобто, скільки б раз Ви не змінювали ім'я користувача, у Вас в профілі завжди буде "auto-rb-kyiv".
   Мене зацікавило навіщо Ви змінюєте ім'я користувача. Тепер мені стало цікаво - навіщо Ви від цього відхрещуєтесь?
   Кожен має право висловити свою думку. Але, Ви використовуєте подвійні стандарти - Вам не подобаються методи Денисова, Срни, Палкіна, Леоненка, Сабо... , і в той же час вважаєте нормою обізвати людину у віці, через те, що вона Вам не подобається...

   05.03.2021, 18:05
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть