Наші в Європі

2019-11-11 22:23 Андрій ЯРМОЛЕНКО (Вест Хем) Бернлі - Вест Хем - 3:0. Молотобійці грають все гірше. Та й ...

Андрій ЯРМОЛЕНКО (Вест Хем) Бернлі - Вест Хем - 3:0. Молотобійці грають все гірше. Та й Андрій не виблискує.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ (Аталанта) Сампдорія - Аталанта - 0:0. Руслан вийшов в основі. Отримав дві жовті картки. І не дограв. Аталанта володіла м'ячем але не зуміла цього разу забити.

Євген ШАХОВ (Лечче).

Лаціо - Лечче - 4:2. Шахов вийшов на заміну в середині другого тайму. Та Лаціо зараз грає добре.

Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС, Ігор ПЛАСТУН (Гент) Генк - Гент - 0:2. Рівна гра. Але краще реалізували моменти гості. Всі наші в основі. Яремчук відзначився асистом.

Едуард СОБОЛЬ (Брюгге). Антверпен - Брюгге - 2:1. А лідирує все ж Брюгге. Хоча після поразки переслідувачі підтягнулись. Соболь бороздить ліву бровку в основному складі.

Микола МОРОЗЮК (Різеспор). Різеспор - Антальяспор - 1:0 Команда Морозюка знову почала вигравати. Чемпіонат Туреччини дуже непрогнозований. Микола в основі не хвилюйтесь. Навіть саме він зробив результативний пас.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ (АЕК). Панатінаїкос - АЕК - 3:2. Забуксував АЕК. При чому добре все складалось - вели 2:0 після першого тайму. Але все розтринькали. Дмитро в основі.

Юрій ЯКОВЕНКО (Есбьєрг). Брондбю - Есбьєрг - 2:1. Знову Яковенко забив!

Артем ДОВБИК (Сондерюске). Орхус - Сондерюске - 4:2. Вийшов на заміну після перерви і забив гол! Можливо тепер даватимуть більше часу.

Артур РУДЬКО (Пафос). Пафос - Еносіс - 1:1. Рудько в основі. Матч аутсайдерів.

Володимир КОСТЕВИЧ (Лех) Лех - Корона - 0:0. Лех не виблискує. Костевич в основі грає.

Руслан БАБЕНКО (Ракув). Заглембе - Ракув - 2:2. Матч середняків вийшов результативним. Бабенко вийшов в основі.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ (Дунайска Стреда). Дунайска Стреда - Тренчин - 3:1. Данило застовбив собі місце в основі. Гонка за титул триває.

Артем СУХОЦЬКИЙ (Слован). Злате Моравце - Слован - 0:1. А от лідирує столичний Слован який наводить шороху і в Європі.

Дмитро ЛЬОПА (Осієк). Хайдук - Осієк - 3:2. Льопа в основі. Гра вийшла вогняна.

Тарас КАЧАРАБА, Ахмед АЛІБЕКОВ (Слован Лб). Вікторія Плзень - Слован Ліберец - 4:1. Попали під каток. Алібеков вийшов в кінці матчу. Тарас в основі.

Артем МІЛЕВСЬКИЙ, Олексій ХОБЛЕНКО, Олександр НОЙОК (Динамо Брест). Іслочь - Динамо Брест - 1:1. Мав бути чемпіонський матч. Міля забив гол. Але все відкладається на наступний матч. Титул має бути.

ДІТЯТЬЄВ (Краковія), ЗІНЧЕНКО (Ман Сіті), ШВЕД (Селтік) поза грою.

11.11.2019, 22:23