Наші за кордоном

2023-10-24 15:14 Після паузи на матчі збірних ми знову поринаємо у клубний європейський футбол. Михайло МУДРИК, Олександр ЗІНЧЕНКО ... Наші за кордоном

Після паузи на матчі збірних ми знову поринаємо у клубний європейський футбол.

Михайло МУДРИК, Олександр ЗІНЧЕНКО

Челсі – Арсенал – 2:2

Михайло знову відзначився забитим м'ячем. Цього разу він схоже робив навісну подачу лівою ногою і м'яч по чудернацькій траєкторії залетів під перекладину! Натомість Зінченко, як і весь «Арсенал», провів далеко не найкращий матч.

В перерві Артета його навіть замінив.

Віталій МИКОЛЕНКО

Ліверпуль – Евертон – 2:0

Стримати Салаха Віталію вдалося. Однак той таки забив з пенальті. Атакувати гостям було ще й важко через те, що довгий час грали в меншості (ветеран Янг відзначився).

Ілля ЗАБАРНИЙ

Борнмут – Вулвергемптон – 1:2

Команда Забарного і досі без перемог. І цього разу не зуміли втримати перевагу. Схоже доведеться таки змінювати тренера. Щодо нашого хлопця, то зіграв він на своєму рівні.

Єгор ЯРМОЛЮК

Брентфорд – Бернлі – 3:0

Дочекалися ми дебюту в АПЛ і ще одного нашого легіня. Гравець української молодіжки давно стукав у двері. Ось нарешті вийшов на поле в чемпіонаті. Поки на заміну на заключні 15 хвилин. Навіть спробував вдарити в падінні через себе.

Назарій РУСИН

Сток Сіті - Сандерленд – 2:1

Поразка від аутсайдера не входила в плани. Русин вийшов на заміну в середині другого тайму. Поки результативних дій від нього ще чекаємо.

Микола КУХАРЕВИЧ

Свонсі – Лестер – 1:3

Тут якраз все очікувано. Програли беззаперечному лідеру. «Лиси» з великою ймовірністю повернуться в АПЛ. Український нападник з'явився не а полі лише в компенсований час.

Артем ДОВБИК

Жирона – Альмерія – 5:2

Артем вже забиває по два за матч! Тепер він в групі лідерів серед найкращих бомбардирів іспанської ліги. Циганков повністю не відновився і ймовірно вже зіграє в наступному матчі.

Роман ЯРЕМЧУК

Валенсія – Кадіс – 2:0

Яремчук вийшов на заміну під кінець матчу. І навіть забив, шкода що з офсайду.

Сергій СИДОРЧУК

РВДМ – Вестерло – 1:1

Сергій зіграв весь матч. Врятувалися лише в компенсований час.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Зальцбург - ЛАСК – 0:1

Обіграти на виїзді лідера дорогого коштує! Максим зіграв весь матч. Схоже йому все більше довіряє тренер.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Аталанта – Дженоа – 2:0

Повернення Руслана в Бергамо! Старався дуже. Напевно зіграв поки найкращий матч за «грифонів». Правда довелося більше захищатися.

Сергій БУЛЕЦА

Ягеллонія - Заглембьє – 3:0

За всіма статтями програли одному з лідерів. Булеца зіграв лише перший тайм. Після якого все стало зрозумілим.

Владислав КОЧЕРГІН

Гурнік – Ракув – 2:1

Чемпіон несподівано поступився одному з аутсайдерів. І Кочергін не допоміг.

Олександр ДРАМБАЄВ

Хайдук - Осієк – 0:2

Олександр долучився до перемоги над лідером. Щоправда лише на заключні хвилини випустив його тренер. Але Гармаш й такого шансу не отримав. Та це ще нормально, бо Михайличенко у Загребі взагалі більше не гратиме. Там стався якийсь конфлікт і його відрахували з клубу.

Данило ІГНАТЕНКО

Анже – Бордо – 2:0

Славетний французький клуб вже серед аутсайдерів ліги 2.

Роман БЕЗУС

Пафос - Омонія – 0:2

Роман відкрив рахунок у матчі реалізувавши пенальті.

Артем БЄСЄДІН, Євген МАКАРЕНКО

Ордабаси – Шахтар Караганда – 3:1

Бєсєдін забив «Шахтарю»! Наші разом з новою командою вперше стали чемпіонами Казахстану. За тур до завершення чемпіонату. Ура!

24.10.2023, 15:14