Песиміст та оптиміст Выбор редакции

2015-03-14 18:44 Два враження, які живуть в одній людині після матчу Евертон- Динамо: Песиміст: - Знову програли. Програли ...

Два враження, які живуть в одній людині після матчу Евертон- Динамо:

Песиміст: - Знову програли. Програли ненайсильнішій команді. Особливих можливостей, щоб перемогти в Ліверпулі не було. В другому таймі -Евертон повністю переважав. Дивно, що пропустили тільки двічі

Оптиміст: - Протистояння складається з двох матчів.

У виїздному вдалося забити гол. Для виходу до наступного раунду буде достатньо мінімальної перемоги. Гра забудеться, а результат залишиться

Песиміст: - Тренерський штаб не допрацював- дав можливість Евертону використати всі свої сильні сторони. Не вдалося позбавити їх м»яча та бородьби

Оптиміст: - В першому таймі виглядали достойно. На жаль, на другий тайм не вистачило сил. Трішки не дотерпіли, щоб утримати нічію

Песиміст: - Центр поля повністю провалився. Велозо не відбирав. Сидорчук програвав свої єдиноборства, а Буяльский розстворився на полі. Покажи мені свій півзахист, я скажу, яка в тебе команда…

Оптиміст: - Велозо та Сидорчук після травми. В Буяльського дуже мало досвіду. Сергій та Віталій мають дуже маленький досвід подібних матчів. Все ж, ігри в Англії завжди дуже важкі. На жаль, останні тижні вони майже не тренувалися разом

Песиміст :-Шовковському час на пенсію. Причому давно. Замість того, щоб вселити впевненість в молодих партнерів, всі з опаскою оглядалися на СаШо. Не розуміючи чого чекати від нього

Оптиміст: - В кожного гравця бувають невдалі матчі. Шовковський не виключення. Час роботів ще не настав.

Песиміст:- Мбокані повністю провалив матч. Грав сам по собі. Жодного разу серйозно не зачепився за м»яч.

Оптиміст:-Коли Мбо повернувся в команду? Скільки тренувань він провів разом з командою? Про яку взаємодію чи комбінації може бути мова? Нападник завжди залежить від півзахисту. На жаль, конструктивна активність пізахисників була мінімальна. В сучасному футболі форвард не може обіграти всіх сам та забити гол.

Песиміст:- Чому не грав Хачеріді? Даніло зіграв не дуже надійно. В обох пропущених м»ячах є його провина.

Оптиміст: - Хачеріді не міг грати через проблему з коліном. Особливої альтернативи бразильцю не було. Хіба, що Бурда, але від взагалі без досвіду

Песиміст: - Евертон не Генгам рівень гравців набагато вищий. В Києві буде дуже важко. Майже впевнений, що Динамо пропустить… З такою обороною

Оптиміст:- Якщо Динамо буде контролювати м»яч. Якщо Динамо буде високо пресингувати та буде грати з повною самовіддачею – проблем бути не повинно. Тим паче, що повертається серце команди Сергій Рибалка. Без якого уявити сьогодні Динамо майже не можливо.

Песиміст :-Тільки б Кравець не грав в Києві

Оптиміст:-Тільки б Кравець не грав в Києві

Песиміст :-Як завжди аншлагу не буде. Все краще купили через інтернет. Якщо і розкуплять всі квитки, то все одно по давній традиції приходять починаючи з 15 хвилини першого тайму

Оптиміст:- Залишилися найдорожчі та за воротами. Думаю, що цього разу буде повний стадіон. Якщо вже не в такому матчі то коли?

Песиміст:- 2-1 з додатковим часом

Оптиміст:- 3-1 і ніякого додаткового часу. Динамо просто сильніше і це потрібно довести на полі.

Песиміст:- До зустрічі на стадіоні

Оптиміст:- До зустрічі на стадіоні

14.03.2015, 18:44