Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Наставник (2727 комментариев)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
31388
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • 25

   Невивчені уроки!!!

   Выбор редакции
   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   27.09.2018, 22:07

   Я вже колись писав на цю тему. Всім добре відомо, що краще за все вчитись на помилках інших і не повторювати їх. Це дійсно дар. Тому більшість з нас вчіться на власних помилках. А якщо люди на помилках не вчяться, продовжують їх системно повторювати? Знаєте, я ж не сиджу з біноклем і не дивлюсь під мікроскопом на помилки Динамо.

   Читать полностью →

  • 16

   Трансферні пошуки. Тренер. ч.2.

   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   24.09.2018, 20:37

   З самого початку хочеться зазначити декілька моментів. Прочитав, що Хацкевич намагається менше читати динамівські сайти. І гравцям це радить. Але менше – не значить, що не читає. Якщо ж оглянути динамівські сайти, то не так їх і багато. А який серед них самий активний – знають всі. Від себе також сподіваюсь, що і моє «Динамо в серці», яке існує з 2011 року, також читають.

   Читать полностью →

  • 29

   Кратко!

   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   20.09.2018, 22:15

   Не хочеться казати багато слів. Емоції не просто зашкалюють. Як на мене, то матч вчергове показав те, що тренерський штаб в ступорі. Втрачений контроль над командою. І далі грає та ж сама основа, той самий трикутник в центрі поля. І далі цей трикутник не може ні відібрати м'яч, ні створити нічого. Але ці люди і далі грають. Тоді як Че Че, Шапаренко, Андрієвський, Буено - атакувальні гравці, які вміють на швидкості грати в атаку, не потрапляють в заявку. Команді продовжує летіти вниз. Вихід є лише один. Як це не гірко визнавати. Хацкевич вичерпав себе, він зупинився у розвитку і почав деградувати. Він тягне за собою команду вниз. Тому вихід є лише один. Хацкевич повине залишити Динамо. І дати нарешті дорогу незілежному іноземному фахівцю, який зможе працювати із талановитою молоддю. І виведе команду з піке. Нарешті розгребе і розжене всю цю кумовщіну.

   Дякую за увагу!

  • 6

   Динамо Астана. Без надії таки сподіваюсь!

   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   19.09.2018, 19:58

   Ми підійшли до наступного відповідального випробовування. Настрій достатньо песимістичний. Прогнози взагалі невтішні. Надія на те, що команду нарешті прорве? Все може бути. Дива трапляються. Можливо і зараз команда почне бігти, створювати моменти і переможе переконливо, легко. А якщо не легко, то переможе впевнено, твердо.

   Читать полностью →

  • 43

   Динамо Зоря. Коли не має куди відступати.

   Выбор редакции
   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   14.09.2018, 22:07

   Довелось чекати 11 днів. 11 днів – величезна пауза. І от нарешті на 11 день очікувань ІМС вийшов у люди. Безумовно всі зрозуміли, що мова йде про публічну заяву президента про те, що Хацкевич залишається і буде працювати далі. Рішення, як ми всі зрозуміли, було важким. Емоції вочевидь у обох були максимальні.

   Читать полностью →

  • 87

   Людина, яка змінила все))

   Выбор редакции
   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   11.09.2018, 21:57

   Ще декілька днів тому Андрій Шевченко був фізруком, кумом і взагалі людиною, яка опинилась не на своєму місці. Що ж змінилось? Все це сталось завдяки Хацкевичу. При ньому Динамо останні матчі не тільки не показує результати позитивні, але і малюнку гри абсолютно не проглядається. У матчах із Славією Динамо відскочило.

   Читать полностью →

  • 56

   Боріться і поборете!!!

   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   03.09.2018, 20:43

   Було б не цікаво жити, якби все було гладко. Якби все плавно текло і по накатаній, без ускладнень, без шокових ситуацій, без стресів, без поразок. Це було б занадто ідеально. Тому оці перші матчі сезону, коли команда хоч і важко, але здобувала перемоги – було так любо серцю. Бо ж була надія, що старт сезону, що поступово наберемо форму, а потім почнемо грати, забивати.

   Читать полностью →

  • 88

   Чи провалена трансферна компанія літа 2018?

   Выбор редакции
   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   29.08.2018, 21:54

   Сьогодні 29 серпня. Трансферне вікно вже майже закрито. До 3 вересня залишилось менше тижня. Хочеться подивитись на наші здобутки за цей період. Подумати про ситуацію в команді. Хоча поспішати не варто, та все ж завжди треба реалістично оцінювати ситуацію. Нагадаю, що минулого року саме виліт команди з ЛЧ став відправною точкою в трансфері Ярмоленка в Дортмунд.

   Читать полностью →

  • 32

   Динамо Аякс. А в Києві гульнемо разом на Бессарабські, браття!

   Выбор редакции
   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   27.08.2018, 21:27

   Класична історія відсутності віри в свою Команду. Масове захоплення Вернідубом. Головне, що це захоплення побудоване на абсолютній відсутності бажання включити аналітичні здібності. Аргументи давно відомі. Бюджет, набір гравців. Але до Хацкевича вимоги абсолютно інші. Ніхто навіть не прагне порівняти рівень гравців Аяксу і Динамо.

   Читать полностью →

  • 63

   Кажете Гармаш? А може все ж Кадар? Всі творили, всім і розгрібати в Києві!

   Выбор редакции
   yarameel Victor de Sopiy (yarameel)

   23.08.2018, 22:27

   От ви і дочекались. Довго довелось чекати. Та цей день настав. Всі ті, хто так чекав поразки Динамо, хто втихарця бажав команді поразки. Ваш день настав. Це день вашого свята. Радійте. Кричіть. Розповідайте який у нас поганий тренер, який поганих Суркіс, які погані гравці і що ви ж казала, ви казали, що все так і буде.

   Читать полностью →

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть