Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Максим ШАЦЬКИХ: "Нам до снаги виграти Кубок УЕФА"

2009-01-09 00:00        10 с¦чня футбол¦сти ки§вського "Динамо" починають п¦дготовку до нового сезону. На тренувальний зб¦р з¦брали вс¦х. ...
       10 с¦чня футбол¦сти ки§вського "Динамо" починають п¦дготовку до нового сезону. На тренувальний зб¦р з¦брали вс¦х. Та не кожен ¦з гравц¦в нин¦шнього складу впевнений у тому, що навесн¦ одягне синьо-жовту футболку.
       Зокрема, туманне майбутн¤ в одного ¦з старожил¦в динам¦вського клубу - Максима Шацьких. У минулому сезон¦ в¦н дуже р¦дко з'являвся у склад¦ "Динамо", а вл¦тку був близький до переходу у самарський клуб "Крилья Сов¤тов". Про сво§ найближч¦ плани узбецький лег¦онер "Динамо" розпов¦в у ¦нтерв'ю "Експресу".


       - Максиме, чи можете сказати, що навесн¦ продовжите кар'¤ру в ки§вському "Динамо"?
       - М¦й контракт з "Динамо" зак¦нчу¤ться вл¦тку цього року. Та я не впевнений, що до л¦та гратиму в команд¦, восени р¦дко виходив в основ¦, ¦ таке становище, зрозум¦ло, мене не вдовольня¤.
       - Ви уже попросили свого агента знайти вам нову команду?
       - Н¦, я готовий позмагатися за м¦сце в основ¦. Але якщо над¦йде пропозиц¦я в¦д ¦ншо§ команди, я §§ прийму. Вл¦тку був готовий §хати у самарський клуб "Крилья Сов¤тов". Та в останн¦й момент боси клуб¦в м¦ж собою не домовилися.
       Я хочу грати у футбол, а не сид¦ти на лав¦ запасних. Ось зберемося у Конч¦-Засп¦, ¦ я постараюся д¦знатись, чи розраховують на мене в "Динамо". Я б хот¦в залишитись ¦ виступати в основному склад¦. Все ж таки команда л¦диру¤ в чемп¦онат¦ Укра§ни, гратиме в Кубку УЕФА...
       - ¶ чого можна чекати в¦д динам¦вц¦в на м¦жнародн¦й арен¦?
       - Я думаю, що нам до снаги об¦грати ¦спанську "Валенс¦ю". Так, це сильний клуб, але й "Динамо" належить до когорти фаворит¦в. Якщо в кожному матч¦ ми показуватимемо добротний футбол, то вигра¤мо Кубок УЕФА. Чому б н¦? Це нам п¦д силу. Головне - в¦дновити кондиц¦§ п¦сля м¦жсезоння.
       - Ви добре в¦дпочили у в¦дпустц¦?
       - Звичайно. З дружиною та двома донечками на к¦лька дн¦в по§хав до Парижа. Це була п¦знавальна екскурс¦я, про яку моя с¦м'я вже давно мр¦яла. А зв¦дти ми полет¦ли у Дом¦н¦канську Республ¦ку. Але ¦ там я не забував про роботу. Кожного дня б¦гав крос на пляж¦ - в¦д 30-ти до 40 хвилин. Дуже гарно пров¦в час. Востанн¤ ми так добре в¦дпочивали к¦лька рок¦в тому на Бал¦.
       Повернувшись, ми подалися на тиждень до Москви, де й зустр¦ли Новий р¦к. А Р¦здво в¦дсвяткували вже у Ки¤в¦.
       - За якими традиц¦ями - укра§нськими?
       - Ми вже не один р¦к дотриму¤мося укра§нських р¦здвяних традиц¦й. На святвеч¦р моя дружина готу¤ дванадцять страв, серед яких ¦ кутя за рецептом наших друз¦в. Ну а на саме Р¦здво вся моя с¦м'я йде до церкви. Пот¦м ми прийма¤мо гостей, а також нав¦ду¤мося до наших приятел¦в у гост¦.
       - У чомусь соб¦ в¦дмовляли п¦д час в¦дпустки?
       - Я боровся ¦з зайвою вагою. Не §в жирних та гострих страв. Ну ¦ спиртним не зловживав. Пив усього в м¦ру. Свята зак¦нчилися, ¦ тепер я знову готовий поновити виснажлив¦ тренування.

Олег ЗУБАРУК

09.01.2009, 00:00
09.01.2009, 00:00
5527 0

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть