Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Не только в футболе. Кто бы мог подумать...

2013-02-12 15:26 Бандитський БК "Харцизьк" та флегматична ФБУ Поки на рівні вищої влади сурмлять про підготовку до домашнього ...
Бандитський БК "Харцизьк" та флегматична ФБУ
Поки на рівні вищої влади сурмлять про підготовку до домашнього Євробаскету-2015, у 800 кілометрах від Києва баскетбольних суддів вивозять у ліс, залякують і погрожують фізичною розправою.

Фото БК "Харцьзьк"

Все розпочалося у місті Харцизьку Донецької області 23 січня цього року під час матчу чемпіонату України у Вищій Лізі БК "Харцизьк" - "Авантаж-Політехнік", перемогу в якому здобули гості з різницею у два очка. Такий результат надто не сподобався президенту "Харцизька" Дегтярьову та його молодій і спортивній команді.

Після погроз під час гри від наставника "Харцизька" та президента клубу, вони чинили тиск на арбітрів матчу вже у суддівській кімнаті. Звучали погрози фізичної розправи та "прохання" переграти матч. Суддівська ж бригада на чолі з Амбросовим не пішла на "умовляння" і була вивезена гостинними господарями в лісосмугу міста на будмайданчик.

Згідно інформації з витягу офіційного сайту ФБУ, суддям далі стали погрожувати після чого відвезли в готель. Очевидно, що краєвиди передмістя Харцизька справили враження на людей Феміди. На наступний день "Харцизьк" у матчі чемпіонату України просто громить той же "Авантаж-Політехнік" з рахунком 114:90… Судили другий матч ті ж самі рефері.

Після повернення у бандитські 90-ті роки, та на щастя так і не познайомившись з донецькими кар`єрами, судді написали скаргу до Федерації баскетболу України на дії президента БК "Харцизьк".

У ФБУ ж відмовляються коментувати дії суддів та події навколо матчу у Харцизьку. У коментарі "Чемпіону" керівник суддівського комітету ФБУ Володимир Драбіковський так і заявив: "Події у Харцизьку не коментую, тому що не хочу".

Як стало відомо "Чемпіону", судді гри в Харцизьку подали заяву і до Голосіївського суду м. Києва на події, що відбулися в Харцизьку. Пізніше, арбітрам люди з донецького регіону рекомендували відмовитися від своєї заяви, обіцяючи нову незабутню екскурсію в край, де живуть "по понятиям 90-х". Телефон судді Амбросова не відповідає вже другий день, можливо флегматичність ФБУ та наполегливість спортивних хлопців з оточення президента БК "Харцизьк" зробили свою справу.

Директорат чемпіонату України, заслухавши інформацію по цьому інциденту, прийняв рішення – дискваліфікувати БК "Харцизьк" і зняти з чемпіонату України. Рішення цілком логічне, як для цивілізованої країни. Причому, директор чемпіонату України пані Шабанова наголосила, що це не вперше, коли у Харцизьку погрожують суддям і Дегтярьов вже був оштрафований через хуліганські дії.

Суддівські помилки в цій грі також знайшли, арбітрів відсторонили від суддівства чемпіонату України на 2 тижні. Скаргу БК "Харцизьк" на результат матчу також відхилили.

Але в Україні на кожного начальника знаходиться ще більший начальник. Донецька команда подає скаргу до Федерації баскетболу Україну. Комісія ФБУ з правових відносин приймає рішення в стилі Печерського суду міста Києва. Судді за "допущені помилки у матчі" дискваліфіковані на три місяці, а апеляція "Харцизька" задоволена і дискваліфікація знята. Донецький клуб оштрафували, а за бандитську поведінку покарання так ніхто не поніс.

До речі, від коментарів на дану тему президент БК "Харцизьк" відмовився. Не збираються роздмухувати скандал і керівники ФБУ, які досі не втрутилися в цю ситуацію, і фактично узаконили протиправні дії проти суддів.

Дивний коментар рішення по скасуванню дискваліфікації БК "Харцизьк" дав керівник правової комісії ФБУ, президент БК "Донецьк" Сергій Дядечко.

"Особисто я голосував за те, щоб залишити перше рішення по дискваліфікації в силі, оскільки ситуація ганебна. Проте ні в статуті ФБУ, ні в дисциплінарних правилах для змагань, що проходять під егідою ФБУ немає пункту, згідно з яким клуб можна зняти з чемпіонату за якусь провинність. Рішення про подібну дискваліфікацію було емоційним, тоді як юристи, вивчивши усі документи і аргументи, прийшли до того, що законного приводу для усунення клубу від чемпіонату немає.

В результаті у цій справі було прийнято найжорсткіше з передбачених дисциплінарними правилами рішення. Плюс була складена рекомендація, згідно якої  необхідно переглянути ці самі правила для змагань під егідою ФБУ", - цитує Дядечка basket.com.ua.

Нас же цікавить не стільки коментар президента ФБУ Олександра Волкова, а його дії. А їх немає. Начебто все гаразд. За 1,5 роки до Євробаскету Україна може опинитися в епіцентрі скандалу.

Микита Малинський.

http://www.champion.com.ua/basketball/2013/02/12/524118/

12.02.2013, 15:26
12.02.2013, 15:26
133381 2 dk61, solosha
sedoj
Автор:
(sedoj)
Статус:
Эксперт (27661 комментарий)
Подписчиков:
87
Медали:
Выбор редакции × 31
Топ-матчи
Чемпионат Англии Вест Хэм Брайтон 0 : 3 Закончился
Чемпионат Украины Олимпик Зирка - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Испании Леванте Хетафе - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Англии Челси Уотфорд - : - 21 октября 14:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть