Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Провал… Молодь «Динамо» вже не котирується…

2011-08-02 21:14 Ось закінчення офіційної інформації ФФУ «Обойма Яковенка на Меморіал Лобановського» (1990/91 рр. народження): «Склад молодіжної збірної ...

Ось закінчення офіційної інформації ФФУ «Обойма Яковенка на Меморіал Лобановського» (1990/91 рр. народження):

«Склад молодіжної збірної України:

Воротарі: Ігор Березовський («Оболонь» Київ), Максим Коваль («Динамо» Київ), Артем Тетенко («Шахтар» Донецьк).

Захисники: Богдан Бутко («Іллічівець» Маріуполь), Сергій Кривцов («Шахтар»), Євген Опанасенко («Металург» Запоріжжя), Темур Парцванія («Динамо-2»), Юрій Путраш («Оболонь»), Євген Ткачук («Ворскла» Полтава).

Півзахисники: Роман Безус («Ворскла»), Андрій Богданов («Арсенал» Київ), Євген Буднік, Дмитро Єременко (обидва − «Металіст» Харків), Віталій Віценець («Шахтар»), Денис Гармаш («Динамо»), Дмитро Гречишкин, Віталій Федотов, Ігор Чайковський (усі − «Іллічівець»), Кирило Петров («Кривбас»), Ігор Пластун («Оболонь»), Станіслав Причиненко («Таврія» Сімферополь), Дмитро Хомченовський («Зоря» Луганськ), Євген Шахов («Дніпро» Дніпропетровськ).

Нападники: Віталій Іванко («Металург» Донецьк), Євген Павлов («Волинь» Луцьк)».

Нескладно помітити, що з нашого клубу «майже свій коуч» (нехай так, «повіримо» кротам…), викликав лише чотирьох (Коваль, Парцванія, Гармаш і Петров); плюс «колишній наш» Єременко… З іншої сторони – жоден з них, названих, в «Динамо» не з «младых ногтей»! Тобто, за останні роки клубна школа (нехай і транзитом через клубну Академію…) НЕ ПІДГОТУВАЛА для головної команди жодного власного вихованця! Останні випускники школи, які зараз грають в клубі – це Шовковський і Шевченко! Навіть Ярмоленко, так би мовити, абітурієнт школи – не може важатися повноцінним вихованцем клубу в колишньому розумінні цього поняття! Бо був відрахований з нашої школи після року навчання…

Чи не в цьому провалі частково криються наші останні клубні невдачі (маю на увазі – головної команди)?

Втім, хіба лише справа в «просто існуванні» клубної школи?

Ось, я розкопав склад «молодих і перспективних» українців, яких Юрій Калитвинцев збирав для підготовки до молодіжного Євро 2009-го року серед 19-тирічних, яке проводилося в Донецькій області. Серед них наші (жирним – чемпіони Європи):

Захисники: Дмитро Кушніров, Сергій Люлька, Кирило Петров, Темур Парцванія, Сергій Логінов;

Півзахисники: Денис Гармаш, Дмитро Єременко, Сергій Рибалка, Євген Морозенко;

Нападники: Дмитро Коркішко, Сергій Шевчук, Михайло Малін.

Додамо хава Владислава Калитвинцева (кажуть – талановитий, хоч і молодий, весь в батька…) та кіпера, контрактового козака з Хортиці Максима Коваля (ровесник Калитки-молодшого) – і отримуємо ПОВНИЙ склад команди, включно з мінімально необхідною лавкою!

Але: в нашій головній команді, і те – лише «на лавці» – Коваль та Гармаш… Плюс Петров «по орендам»… І Єременко – але в «Металісті» на заміну… Все! Де інші? А нема… В кращому випадку – в дублі та в «Динамо-2»! І те – не всі названі вище…

А ще раз згадаймо СаШо та Шеву, як вони в їхньому віці вже феєрили на полі… Як за ними пів-Європи грандів полювало…

Так от, само собою і постає запитання: А КУДИ ПРОПАДАЄ НАША КЛУБНА МОЛОДЬ? Чому молодь в нас не росте? Ні в клубній школі, ні в Академії?

Рецепт-відповідь я можу дати лише як знахар: моральний клімат в команді нікудишній… Та що в команді…, скоріш за все – в цілому в клубі! І не нагадуватиму далі, бо завтра – хоча би для тих же «антирежимщиків»… відповідальний матч!

Але ми все пам’ятаємо…

02.08.2011, 21:14
AHATOM
Автор:
(AHATOM)
Статус:
Эксперт (27321 комментарий)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Чемпионат Испании Барселона Эйбар 6 : 1 Закончился
Чемпионат Италии Беневенто Рома - : - 20 сентября 19:00
Чемпионат Германии Кельн Айнтрахт - : - 20 сентября 19:30
Чемпионат Испании Атлетик Атлетико - : - 20 сентября 21:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть