П'ять висновків матчу «Брюгге» — «Динамо»

2019-08-07 15:47 Безумовно, що поєдинок проти «Брюгге» став справжнім ударом для команди та вболівальників клубу, адже по ходу матча було видно, ... П'ять висновків матчу «Брюгге» — «Динамо»

Безумовно, що поєдинок проти «Брюгге» став справжнім ударом для команди та вболівальників клубу, адже по ходу матча було видно, що проти такого суперника можна грати і перемагати, однак «біло-сині» допускали багато необгрунтованих помилок, які збивали ритм гри і всі намагання нав’язати свою гру. Dynamo.kiev.ua представляє п’ять головних висновків першого матчу «Динамо» в Лізі чемпіонів.

1. Центр поля — місце плутанини та браку

Мабуть, кожен із телеглядачів та вболівальників здивувався тому, як часто наші гравці віддають неточні передачі в центрі поля. У момент гри це дуже бісило, адже гравці «Динамо» по своєму потенціалу на рівень вище «чорно-синіх», однак дитячі помилки руйнували емоційний заряд гравців, які тільки-но робили, що й поверталися на власну половину поля. Саме брак у передачах і призвів до першого голу, коли Караваєв віддав на суперника, а той вже розвинув атаку, заробив пенальті і реалізував його. Впринципі, всі атаки «Брюгге» будувалися на індивідуальних помарках динамівців.

Варто відзначити Сидорчука, який після декількох обрізок опустився нижче і вже працював більше в відборі. До 30-ї хвилини поєдинку центральні півзахисники діяли синхронно, почергово відзначаючись «цікавими» пасами. Здавалося, що вони ще не визначились зі своїм місцем на полі. Згодом, коли суперник повністю диктував свою гру, півзахисники «біло-синіх» грали тільки на відбій та на відбір.

У другому таймі ситуація змінилася — «Динамо» взяло під контроль м’яч, але чогось цікавого так і не вдалося продемонструвати. Гармаш та Буяльський в подібній ситуації мали більше відігравати в нападі, допомагати атакувальним футболістам, створювати моменти, однак всі гострота виникали на флангах або після стандартів.

2. Швидкість та реактивність нападників «Брюгге»

Не скажу, що атакувальне тріо «чорно-синіх» мене здивувало, але воно вигляділо солідніше за гостей із України. Кожен із гравців мав свою задачу на полі, кожен грав зонально. Неозброєним оком було видно, що футболісти виконували всі задачі, поставлені Клеманом. Вони відгукувалися на всі передачі надіслані із центра поля, їх швидкість так заплутала киян, що нерви «біло-синіх» не витримали і вони отримали п’ять гірчичників.

Крім того, гравці «Брюгге» дуже уміло перепасовувалися біля штрафного майданчика «Динамо», підопічним Хацкевича лишалося тільки спостерігати, як суперник використає цей момент, на допомогу приходили лише центральні захисники, які не залишили пощади супернику, особливо Микита Бурда.

3. Дуже різні нападники — дуже різна гра

Очевидно, що в поєдинку проти «Брюгге» динамівцям не вистачало відтягнутого нападника, адже «чорно-сині» так побудували гру, що динамівцям потрібний був гравець, який міг би притримати м’яч в нападі, десь зіграти корпусом, відіграти на вінгерів, але в першому таймі подібне не прослідковувалося. Артем Бєсєдін більше ефективний, як накінечник, однак «Динамо» не створило моментів, щоб із користю використовувати такого типу нападника.

Із виходом на поле Жерсона Родрігеса гра «біло-синіх» значно змінилася. Звичайно, що люксембуржець ще повністю не розуміє тактику нового клубу, однак він додав варіативності в нападі. Жерсон неодноразово притримував м’яч, корпусом відтисняючи суперника. Крім того, в очах Родрігеса палала та агресивність та напористість, яких не вистачало всій команді. Не дивно, що в другому таймі «Динамо» вигляділо цікавіше та креативніше.

4. Еффект Ванакена

Перед матчем із «Брюгге» українські експерти виділяли атакувального півзахисника «чорно-синіх» Ханса Ванакена. По першому матчу можна зробити висновок, що бельгієць є системозв’язуючим гравцем «Брюгге». Від нього надходила основна небезпека. Досить вчасні та нестандартні передачі Ванакена сплутали «біло-синім» всі карти. Більше половина моментів суперника виникала від «20» номера господарів. Варто відзначити, що атакувальні гравці «чорно-синіх» завжди розуміли свого диспетчера і відкривалися в вільних зонах. Крім того, Ханс Ванакен забив єдиний гол у матчі. Не дивлячись, що це пенальті, його бельгієць реалізував, як професор.

5. Непоступливий Бурда та впевнений Бойко

Якщо дивитися на цілісну картину поєдинку. то в складі «Динамо» вирізнявся дует гравців Бойко-Бурда. Перший здійснив чимало сейвів. На початку зустрічі Денис в неймовірному стрибку відбив м’яч, який летів під перекладину, а в середині тайма вміло зіграв на лінії воріт і забрав «круглого» після удару суперника головою. Взагалі, воротарська ланка була найстабільнішою зоною киян.

Що стосується Бурди, то Микита не програв майже ні жодного єдиноборства. 24-річний захисник впевнено протидіяв прудконогим суперникам. А на другому поверсі Микита був справжнім домінантом. Крім того, він чимало підчищав за своїм колегою Тамашом Кадаром, який у деяких моментах продемонстрував свою «незвичайну техніку».