Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Egoshua69
Имя:
Георгий
Статус:
Эксперт (6822 комментария)
Любимые клубы:
Динамо Киев
Сайт:
Зарегистрирован:
21.03.2009 00:26
Карма:
55693
О себе:
Egoshua69@mail.ru
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал статью → Гомер, Мильтон, Паниковский и Кашшаи

   Остапа понесло......
   Це ж треба додуматись до такого вінегрета і натягуваннь трусів на носів. Не шукайте темну кицю де її нема. Бо сприймуть за манєчку, велеречивий Ви наш.

   09.11.2018, 03:58
  • Прокомментировал статью → КДК ФФУ, наконец, ответил Кадару

   Відповідаю на запит самого топового дописувача - допоки в вашій, зокрема, шановний, голові, будуть виникати запитання без відповідей на них, а план дій і результати не будуть ретельно виписані на папері тими ж юристами і стратегами ДК і більшості фанатів і клубів прем'єрки - НІЯК

   02.11.2018, 16:59
  • Прокомментировал пост → 38 дежавю когнітивного диссонансу, або про повчальний совок в голові.

   Звичайно бездарний ХАН. Не виключаю, що він не геній. Навіть впевнений в цьому. Але в нас таких тренерів купа ціла. Тобто ціла торба. І всю цю купу нездар наймав увесь час один геніальний "рятівник-господарь".
   Доречі, не знаю, що ви там собі намалювали про казки, але все, що я пишу, це щира правда. Давайте нехай мені напише про брехню, наприклад, Деві Аркадьєв, або Валентин Щербачьов :-)?
   Ану покличьте їх.

   23.09.2018, 15:13
  • Прокомментировал пост → 38 дежавю когнітивного диссонансу, або про повчальний совок в голові.

   Заспокойтесь. Думайте глибше і дишіть. Все на поверхні. "Партія" - Суркіс. Термінологія і політизація - мій стьоб на комуністично совкові тези одного з авторів статиі з трипером над нею :-)

   23.09.2018, 15:08
  • Добавил пост → Частина друга. 38 дежавю когнітивного диссонансу, або про повчальний совок в голові.

   Спробую продовжити, покі що не прибили баном :-). Ітак про базар в Україні, його вади для футболу та ДК? Продовжу. Коли міняється одна правляча олвгархічна група іншою, як я вже писав - у нас відбувається перерозподіл і т.д Особливо це видно, коли группа неоавидить іншу, або до влади приходить группа з великими фінансово корупційними зв'язками і можливостями і більш досвідчена і проіесійна.

   Читать полностью →

   23.09.2018, 15:02
  • Добавил пост → 38 дежавю когнітивного диссонансу, або про повчальний совок в голові.

   Читаю останні блоги і бачу, як виконується "наказ партії" про протидію "ворогові" будівництва "світлого майбутнього". Після низки достатньо обьєктивних і гнівних постів більшості тверезо мислючих старожилів, експертів і не дуже експертів, що зводились до висновку про системну багаторічну кризу управлінської, економічної та спортивної компонент в клубі, як гриби після дощу, стали виникати із шаленою швидкістю пости та коментарі про необхідність зачекати і про те, що ми не тільки не розуміємо, але і не маємо права писати критичні зауваження і викладати власний погляд на справи.

   Читать полностью →

   23.09.2018, 13:56
  • Добавил пост → Астана....вите, Вите надо выйти....

   Намагаюсь не писати по гарячому. Однак сьодні зроблю висновок. Це через те, що нічого гарячого крім чорного чаю ввечері не було. Після останніх провалів і невдач, що почалися з Аякса, я чітко зрозумів, чого чекати і заздалегідь вмикнув режим відстороненої пассивної апатії задля збереження здоров'я. Також для мене цей режим сомнамбули є надбаним з часом динамівськіх провалів засобом пережити черговий провал.

   Читать полностью →

   21.09.2018, 00:30
  • Добавил пост → Динамо контра Динамо. Або "ГРОМОВІДВОДУ" присвячується.

   Автор вчергове поховав правильно сформульовану спочатку думку, щоб набрати вістів за "красивостями" словесних форм та обертів, достатніх для статті. Я вже давно писав про суть проблеми, за що був оголошений страшком цього ресурсу ще роки чотири тому. Навіть цикл серьозних статей, присвячених проблемам ДК та побудові професійної та граючої команди опублікував. Але знадобилось чотири роки та пупсик з епатажним попсостилем, щоб потрапити в редакційний тренд сезону і сформулювати портьєрну сцену для суті проблеми: 1. Відсутність думки, системи, логіки і побудови в тренувальному і тренерському процессі. 2. Відсутність відповідного завданням клубу рівня виконавців. 3. Відсутність бажання керівництва щось суттєво міняти з моменту смерті метра (чи то гроші чи то щось інше). Крапка. Хіба не стаття?

   17.09.2018, 20:32
  • Прокомментировал статью → Как Селезнев украинских журналистов унизил, или Что может ответить чистый чёрт чистому тунцу

   Сашко, дуже хочу з цим дебілом пересіктись, як справжній військовий. Я хоч і невеличкого зросту, але удар маю 70 кіло.
   Так шо коли підеш на стрілку, візьми мене "секундантом". Я на секунду раніше до нього доберумсь.
   Ненавиджу скотів, які розкидаються словами замість голів.
   Я сказав своє слово, Сашко. Живу в Києві. Ти мене знаєш особисто.

   12.09.2018, 10:37
  • Прокомментировал пост → Украинская идея борьбы с неадекватами на стадионе

   Дніще, це піротехніка посеред скупчення людей і дебіли, що скачуть на поле під час матчу.
   А загорожа, це вимушений захід безпеки. Я за встановлення просвічуфання глядачів фан-секторів, як в аеропорту.

   11.09.2018, 14:00
  • Прокомментировал новость → Евгений Левченко: «Очень спорное решение судьи. Хорошо, что такое случилось с нами»

   З такими експердами пенальті скоро вимре.
   Чи я сліпий, чи правил не знаю?
   Гравець прокидує м'яч собі на хід. На швидкості обходить суперника. Виграє позицію і напряму загрожує воротам. Захисник притримує його рукою, виставивши її, як шлагбаум, на який натикається гравець атаки. Ноги біжать вперед, а тулуб блокується, або затримується рукою (неправильне блокування або затримка, що карається штрафним або 11 метровим ударом). Неправильним блокуванням вважається блокування руками а не тулубом, а також блокування на неігровій відстані. Затримкою вважається перешкоджання супернику в заволодінні м'ячем з допомогою кзап'ясть рук, або просто рук. Тіло спиною завалюється назад за усіма законами фізики через контакт з суперником, бо верхня частина блокована -затримана. Чи заволодівав би Циганков м'ячем без цієї руки? Безумовно!!!!!!! . Також правилами передбачено блокуванням вважати будь-яку дію втомленого гравця при спиранні спиною, чи при випригуванні на спину чи руками на свіжого гравця. Такі рекомендації суддям УЄФА . Пенальтів межах штрафної, за винятком порушень навкшалт паса воротарю, що ведуть до вільного удару, через пас. Що відбулося не так?

   10.09.2018, 13:11
  • Прокомментировал новость → Александр Зинченко: «Почему пенальти бил Ярмоленко? Это решение тренера»

   Відразу видно що кореспондентик з аналів. Який піп, такий і прихід. Такі і питання.

   09.09.2018, 19:41
  • Прокомментировал новость → СМИ: Игорь Суркис принял решение относительно тренера «Динамо»

   Президент ДК прийняв рішення не приймати "коштовних" рішень :-)

   07.09.2018, 01:53
  • Прокомментировал новость → Александр Караваев: «Шовковского в сборной восприняли очень позитивно»

   І я чув, що позитивно. Проїзжав біля бази - такий регіт стояв.

   05.09.2018, 19:15
  • Прокомментировал новость → Михаил Кополовец: «Хацкевич выжимает из этого «Динамо» максимум»

   Что тренер, что футболисты, что стратегия клуба…

   03.09.2018, 20:41
  • Прокомментировал новость → Александр Хацкевич: «Лучше выдержим паузу…»

   Мазохізм закінчиться, коли нерви не витримають у нас У Суркіса вони "залізні"

   03.09.2018, 15:19
  • Добавил пост → Чому я, на місті Вернидуба, не прийняв би ДК.

   Все просто. Жоден поважаючій себе тренер не стане так резикувати в теперішньому ДК. Тому є декілька пояснень, або причин: 1. Кожен тренер підбирає гравців під своє бачення концепції гри та награє тих, хто з наявних зможе вписатися в неї. 2. Кожен тренер повинен пройти після цього повноцінні збори, щоб коллектив зігрався і став розуміти що і як.

   Читать полностью →

   03.09.2018, 09:56
  • Прокомментировал пост → ДК vs Карпаты. Непонимание ситуации

   "Что. Это. Вообще. Такое. Было?.. Вот такой вот вопрос. Непонятный матч. Непонятный для автора. Как можно было ТАК сыграть?.. В принципе, это не конец света, но сам факт. "
   Після цих слів перестав читати.
   Людина, яка робить стільки орфографічних та змістовних помилок, нічим не спроможна мене зацікавити.
   До ДК в мене давно вже нема питаннь, точніше з моменту смерті метра, який міг вплинути на ІМСа, а ось до людини, що дала короночку цьому опусу, питання зараз виникли. Нехай хоч далі за змістом там і буде декілька списаних і подарованих ідей по тексту, я не знаю, я знаю точно той факт, що людина, яка розкидається крапками і яка не знає, що відбувалось на полі, не має права взагалі писати будь-що на ресурсі.
   Я вам відповім за автора:
   Це була поразка в домашнтому матчі від тактично обізнанішого для конкретного матчу супротивника.
   А зіграти так можна було, бо підготовка до матчу і рівень гравців і тренерського штабу не дозволили це зробити.

   03.09.2018, 07:55
  • Прокомментировал пост → Как это понимать ?

   Падіння.

   03.09.2018, 07:43
  • Прокомментировал новость → Николай Шапаренко: «Игроки «Карпат» падали от каждого толчка и лежали на поле по несколько минут»

   Якщо Суркіс прийме відставку, наступник буде спочатку ТВО. Як дасть 3-4 перемоги, то Суркіс нам посне закидати, що бачіте, буцім то, від добра добра не шукають , і призначить головним. Так що майбутній ТВО, то кандидат Суркіса.
   Щодо Вернидуба - не думаю, що це вихід для Динамо. Гам потрібен тренер з європейською ментальністю і чітким розумінням свого бачення того, що він будуватиме. Нажаль, такий тренер не потрібен Суркісу, бо заважатиме через маріонетку викладати стіну із недовихованцев, котрі грають в антіфутбол, але ро карману ІМСУ не вдарять.

   02.09.2018, 22:18
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть