Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
bor1408kov
Имя:
Александр Борков
Статус:
Наставник (2708 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киев,Карпаты Львов
Зарегистрирован:
25.04.2011 22:54
Карма:
20043
О себе:
Болельщик с 58-летним стажем!
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 1

   Ганьба "Динамо" !!! Подяка "Десні".!!!

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   19.07.2020, 23:03

   Правильно сказав Леоненко про ДК:-нікчемні гравці!!! Додам,- і бездарні каліки!. Тренери також відносяться до обидвох категорій! Ну скажіть,люди добрі,як може команда,програючи 0:1 та 0:2 продовжувати грати пішки поперек поля ,назад воротареві та вибиття останнім м'яча світ за очі...??? Тренери Сімеоне або Клоп напевно з штанів би вискочили біля бровки поля, підганяючи гравців та вносячи корективи в гру,якби їхні гравці грали б в щось подібне,коли потрібна лише перемога.

   Читать полностью →

  • 1

   Коротко про гру.

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   17.07.2020, 12:58

   Коротко про гру: Я повторяв і повторюю десь в 101-й раз,- без швидкісної гри ДК результатів не доб'ється!!! Потрібно відновлювати та тренувати швидкісну гру. Навіть Г.М.Суркіс повністю підтвердив мою правоту: -"Но ребята взяли себя в руки, провели пятнадцать минут в невероятном темпе, забили два важных мяча, потом третий.

   Читать полностью →

  • 8

   Не суддівство,а кошмарний сон!

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   09.07.2020, 12:11

   Жахливе суддівство! Але іншого від Монзуль і компанії чекати було марно.Ну не вміє вона судити,не вміє!!! А ті,хто не розуміється на футболі та не знає правил,-ті її вихваляють... Я не записував її помилки,але на пам'ять приходять: 1) Не зарахований гол Вербича,який не був в офсайді і який би вирішив долю зустрічі. 2) не призначені явні 2-3 кутові на користь ДК. 3) Не призначено стільки ж,якщо не більше, явних аутів на користь ДК.

   Та і інших суперечливих рішень як в одну,так і в іншу сторону було предостатньо!.Невже в нас вже немає нормальних порядних суддів,після рішення яких гравці,тренери,а також грамотні вболівальники,не хапались би всі масово за голову і не крутили би пальцем біля скроні,коли оця недоарбітр відверталася????? Це не суддівство,а кошмар для всіх,хто це дивиться!

  • 2

   Коротенький аналіз гри.

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   04.07.2020, 23:17

   Коротко про гру,якщо з боку ДК це можна назвати грою. Не буду повторяти те,про що аналізував в попередніх іграх ДК. Бо можна просто під копірку написати те ж саме,-нічого ж не змінюється:

   1) Гри в ДК немає при любому складі виконавців.Та й рівень більшості гравців у клубі явно не відповідає власне колишнім рівням ДК.

   Читать полностью →

  • 13

   Для Сергія Сидорчука від колишнього гравця та тренера.

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   15.06.2020, 15:49

   Сергію! Запам'ятай назавжди! Закон Карми (якщо хочеш,-закон бумерангу) ніхто ніколи не відміняв і не відмінить! Адже ти сам не один раз грав грубо проти своїх суперників подібним чином,як зіграв проти тебе гравець "Зорі"... Ось тобі і вернувся отой бумеранг! Рано чи пізно це повинно було статися! Не варто НІКОЛИ!!! порушувати одну з Божих Кармічних Заповідей,-"Роби комусь так,як хочеш,щоб робили тобі"! Хочеться вірити,що ти вірно зрозумієш те,що з тобою сталося і не будеш повторювати свої помилки. Ти хороший гравець,який потрібний ДК,-тому пора зробити правильні висновки... Бажаю найскорішого одужання та повернення в основу ДК! Ти нам потрібний!

  • 4

   Коротко про гру.

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   07.06.2020, 20:18

   Коротко про гру,якої знову не було і давним давно немає. Сьогодні наше ДК навіть пішки виграло гру! Якби не вилучення,-хто знає,як би ця гра закінчилася. А ось де той тренер ДК побачив швидкості у грі,-загадка для всіх тих,хто бачив гру.Про Шепелева всі почули перший раз на 41-й хвилині.... За які заслуги його тримають в клубі?

   Читать полностью →

  • 1

   Моє бачення гри ДК.

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   31.05.2020, 19:49

   Моє бачення гри ДК. Вже в 1001-й раз пишу і раніше писав,що наше ДК давним давно втратило швидкісну гру,-ще з часів Блохіна та Беланова. В кротів ДК ,на моїй пам'яті за 60-років болільницького стажу, ще жодного !!! разу не виграло ,граючи пішки! В першому таймі при швидкостях та хорошому русі гравців динамівці повинні були вигравати у кілька м'ячів.

   Читать полностью →

  • 2

   Нічого не міняється!

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   22.05.2020, 16:23

   Все тече,все змінюється,але тільки не в нашому ДК. Як грали в ЧУ,так і далі грають. Як? -Пішки,стоячи,поперек поля,назад воротареві,сліпі навіси,відсутність техніки в гравців та точних передач,брак індивідуальної майстерності. Клуб 1-ї ліги в окремих епізодах навіть переажав ДК! Мені "РУХ" сподобався більше,ніж наше ДК. Дуже хотілося побачити у грі Цитаїшвілі! Але з нашим недотренером ми вкотре цього не побачили.Ми втрачаємо цього чудового гравця.Як на мене,-краще б ДК позбулося тренера,ніж його.Кращі гравці,як ми бачили,грають за межами свого клубу,а бездарності та посередності і далі мучать вболівальників.Повторю в 101-й раз,-народжені плазувати літати не зможуть! Атакуй ,не атакуй,-все одно буде 0:0...(якщо не програють...) Президент втратив час під час карантину на пошуки толкового тренера..Ми і далі в глибокій дуп...

  • 8

   Як дограти УПЛ.?

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   12.05.2020, 16:13

   Я також за те,щоб кожна "шістка" команд грала в одному місті. Перша в Києві,друга там,де виберуть. Проблем не буде! Всі чомусь забули,а хтось з чиновників і спеціально забули,що УЕФА виділила немалі гроші національним федераціям! Україні виділили десь 4,3 млн євро! Я вважаю ,що поки павелки ще не розікрали ці футбольні гроші,їх треба використати на допомогу тим периферійним клубам (Зоря,Олександрія і т.д),яким потрібно оплатити проживання,харчування , дорогу та транспорт в тому місті,де будуть грати. І тоді "Олександрія", "Заря" та інші не будуть "воз рожать"! На халявні гроші УЕФА повинні всі "возрожающие" клуби погодитися,якщо в їхніх керівників є трохи розуму. Якщо з цим не погодиться павелкова камарилья,-значить їх треба гнати поганою мітлою з ФФУ (саме така абревіатура має бути,а не якась УАФ) та провести розслідування їхніх зловживань з обов'язковим покаранням!!!

  • 20

   Платний футбол на ТБ.Хто його зможе дивитися??? Відповідь Метревелі.

   bor1408kov Александр Борков (bor1408kov)

   07.05.2020, 15:26

   Ваші телеканали і так мало хто дивиться! Люди навіть безплатно не хочуть їх дивитися! Рейтинг ваших каналів і так на рівні каналізаційного люку,а при платних показах впаде нижче нуля! Проаналізуйте тверезо,-хто вас дивиться??? Хіба що сам злодій ахметов та невелика к-сть глядачів кабельного ТБ "ВОЛЯ". Ось і вся ваша аудиторія! Замість популяризації своїх каналів в українського вболівальника та збільшення к-сті глядачів,ви зробите і вже зробили так,що вас практично дивиться обмежена кількість глядачів.! Все для людей??? Звідки в зубожілого українського народу візьмуться гроші на оплату ваших каналів??? Більшість вболівальників в Україні це пенсіонери з жебрацькими пенсіями у 1638грн або 2000грн. Молодь вже давно виїхала за кордон в пошуках кращої долі! Їм там не до футболу. Люди просто виживають,невідомо як зводячи кінці з кінцями! А ви позбавляєте народ останньої радості в житті,-дивитися футбол!. Одумайтеся та хоч раз подумайте за людей!!!

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть