Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
chibis
Имя:
Сhibis М
Статус:
Наставник (1224 комментария)
Любимые клубы:
Динамо
Зарегистрирован:
10.04.2012 11:23
Карма:
4704
О себе:
За український футбол та українських гравців
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 15.03.2020, 21:01
  • Прокомментировал новость → ЛЕ. Результаты всех ответных матчей 1/16 финала: «Шахтер» проходит дальше

   Що це в Шахтаря з обороною? Каштру не вміє чи не хоче грати в закритий футбол по рахунку?. Команда вкотре "фестивалить". Сьогодні карнавали водили разом із Пятовим. І доводили до позитивного результату. А по такій грі результат більш схожий на рулетку.

   28.02.2020, 00:05
  • Прокомментировал пост → Ждём, а они пусть работают

   "И не забываем, что команду к сезону готовил не Михайличенко. " - прокол від Сєдого)) Якби ж це було сказано не на фоні матча з Олімпіком....з ти самим Олімпіком який Гомес очолив близько 2 місяці назад. І передсезонна підготовка в якого проходила під лозунгом - "до вас прийде чувак з самого Реала"!!!. І що ж ...грає Олімпік, схоже розібрався Гомес, провалив одну гру (Зоря), стряхнувся і ПРАЦЮЄ далі.

   02.12.2019, 10:23
  • Прокомментировал новость → 16-й тур ЧУ. «Олимпик» — «Динамо» — 1:3. Обзор матча, статистика

   Якось воно ніяк... фізично у суперника було -2 коли наші забили. Результат - саме втішне по цій грі.

   01.12.2019, 21:27
  • Прокомментировал пост → Розбір польотів.

   Ігрова дисципліна впала - от що це було. Гучно загриміла.

   29.11.2019, 12:42
  • Прокомментировал пост → Сдаётся мне, джентльмены...

   "На самом деле писать, а тем более обсуждать, особо нечего" - оце погоджуюсь, певно і люди які не коментують блог, також)))
   За Михайличенка - наївні ті хто чекає від нього прогресу. Відки йому взятись? Його покликали, він прийшов...сидить...хнюпиться....має проблеми з керуванням...ще захворіє, не дасть Бог....саджати його за руль...та не доїде. А людина може й не погана та тренерство, схоже, розгубила. Тут зараз чіткий тренер потрібен. Ні Хацкевич ні Михайличенко такими не є, але вони вигідні (були) президенту. Вже заїжджена тема.

   29.11.2019, 12:30
  • Прокомментировал пост → Мне это непонятно

   "Раздуплитесь, Миха, мы ведь верим, что нашли нужного тренера" - що!!?! Та не буде при ньому порядку, для гравців, він схоже теж не авторитет. Втратив він хист тренерства, який можливо і мав колись. Не дає він (або не може) дати ТРЕНЕРА команді. Скільки ще треба спостерігати його розгубленість щоб це зрозуміти. Подібний стан спостерігався і в Реброва коли затягнулась "чорна полоса" невдач. Але на те були свої причини плюс адекватна реакція самого Реброва, який звільнився та не зупинив свій професійний розвиток. А от Михайличенка "вийняли" з свого "гнізда" під лозунги "Рятуйте команду!", а він не може цього зробити... не керівник.... та й тренерство схоже в "гнізді" залишилося.

   29.11.2019, 12:24
  • Прокомментировал новость → Лига Европы. Результаты первых матчей 5-го тура: «Александрия» теряет шансы на выход в плей-офф

   По бажанню, але не по грі. Німці після пенальті просто раціонально грали.

   28.11.2019, 21:53
  • Прокомментировал новость → Лига Европы. Результаты первых матчей 5-го тура: «Александрия» теряет шансы на выход в плей-офф

   Одна людина сильно підвела Олександрію. Нажаль таке трапляється. Незапланована заміна, в гру не ввійшов...Шкода. Але німці загалом сильніші. Що ж...Динамо, порадуй.

   28.11.2019, 21:52
  • Прокомментировал новость → Скандальный экс-футболист сборной России о Романе Яремчуке: «Это чудо когда-нидь угомонится?»

   Навіщо це тут? Щось вишукали на широких теренах соцмереж і гайда жар роздмухувати?! А може ще й його (Радімова) родичі пост про Яремчука не дай Бог лайкнули? Це ж також треба засудити як і мільйонний російськомовний срач на просторах інтерненту в сторону всього українського.... Вишукувати суб'єктивні коменти і дмухати, дмухати, дмухати - це ж на користь ворогам. Не правий автор. А Яремчука спитали "добрі люди" про фінал і росіян - він і відповів.

   19.11.2019, 17:23
  • Прокомментировал пост → Что впереди?

   Cкіф, даремно Ви так за збірну Петракова пишете. З жодним реченням не погоджуюсь, складається враження, що це аби "блеснуть" позицією типу - "а я так не думаю". Петраков дав в першу чергу дисципліну, ігрову дисципліну. Тактику дав, чи застаріла...це спірне питання, яке виправляється результатом. Щодо "заставив игроков играть в футбол вчерашнего, а то и позавчерашнего дня" - не лукавте, такий футбол час від часу дає результати і на серйозних "дорослих" турнірах. Чемпіони Європи греки Вам в приклад. Тренер дав U -20 головне - перемогу і віру в свої сили. Можуть "фестивалити" іншою грою Супряга і Ко - в клубах є для цього можливість. Основна навчальна база - на рівні клубів, чи не так? Плюс в інтервю я читав що той давав задачі по можливостям гравців, які знову ж таки (можливості) зумовлюються розвитком гравця у клубі. Не варто так безапеляційно фарбувати в сірий колір те, що не приносить видовища. Іначе тоді вже й замальовуйте чимало команд чемпіонату нашого і те, в що вони грають. А це вже серйозна, фундаментальна якщо хочете, тема.

   18.11.2019, 12:47
  • Прокомментировал новость → Игорь Пластун: «Точной правды о ситуации с Россией, и том, почему это происходит, мы не знаем...»

   Человек сказал что он непонимает. И згадав "росиян которие умирают". На анексованій росіянами території України. Шах і мат. І да - з ситої Бельгії йому тепер і видніше, і голос прорізався....напевно за рахунок європейських цінностей...

   14.11.2019, 11:47
  • Прокомментировал пост → Не факт, но допускаю, что "серёжапалкин" "врезался в забор"...)))....

   По цій ситуації вважаю провокаторами саме бразильських футболістів "Шахтаря", тих самих яких які фігурують у справі як "постраждалі". Навмисне розкрутили цю ситуацію, підло і егоїстично. Плюс дали хороший привід для подальших подібних провокацій та щоб паразитувати на цій темі. Відіслати б їх на вітчизну в ящиках з під ба...
   Відносно київських ультрас та home video - не очевидно там, треба краще і головне ОБЄКТИВНО вивчити питання, а не обсмоктувати "тазік для сльоз" бразильських провокаторів /доречі наявність певних меркантильних інтересів цих гравців при створенні конфлікту якось загубилась за ширмою расизму, а зря/.

   14.11.2019, 11:41
  • Прокомментировал новость → Игорь Пластун: «Точной правды о ситуации с Россией, и том, почему это происходит, мы не знаем...»

   Краще б мовчав. "Почему это происходит...не знаю..." - на території нашої держави війська іншої країни за підтримки проросійсько настроєних жителів Донбасу (не всіх). Що тут знати?! Добре, що проявився, запамятаємо.

   14.11.2019, 11:24
  • Прокомментировал новость → Лига чемпионов. 4-й тур, все результаты: «Шахтер» увозит очко из Загреба

   Напрацював Загреб на пенальті собі. Грязнувато грали, з оглядкою на те,що дало плоди в Харькові. І повірили в безнаказаность. По справам їм. Не награли вони на перемогу. В Харкові, по-моєму, хорвати переконливіше виглядали. Інтризі жити).

   07.11.2019, 00:08
  • Прокомментировал новость → Алексей Михайличенко: «Нормальная игра, как для Лиги Европы»

   Да...я не дуже добре прокоментував гру Олександрії з "Гентом", але тоді ще я не міг порівняти ту гру з цією.
   Та що ж це таке, якесь приватне кубло.... Розчарований я грою...А ці слова Михайличенка...може це для преси, для виду...Бо якщо він справді так думає - це ...ц!!!... погано.

   04.10.2019, 10:09
  • Прокомментировал новость → Лига Европы. Результаты матчей 2-го тура: историческая ничья «Александрии»

   Дуже багато браку в Олександрії. Навіть в матчах з лідерами чемпіонату команда виглядає більш впевнено. А це...мандраж, якась боязнь, помилки навіть при виносі мяча в простих ситуаціх. Далеко не в одного гравця, схоже, тремтіли ноги. Попри забитий гол невпевнено виглядав Сітало, помилявся Банада, втрачав мяч Трятяков, Лучкевич. Гру відстояли в першу чергу маститі по міркам нашого чемпіонату Пашаєв, Мірошниченко, Гречишкін. А без Ковальця цій команді як без мотора. От вже хто не боїться брати ініціативу, тягає на швидкості по вільним зонам захисників, і має світлу голову на пас та удар. До речі бельгійці це знали і "крили" його як більш нікого.

   03.10.2019, 22:06
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Мальме»: стартовые составы команд. Без Кадири и Соля (ВИДЕО)

   Є відчуття, що Вербіч "витягне" гру. І Родрігес з Циганковим в цьому допоможуть.

   19.09.2019, 19:48
  • Прокомментировал новость → Первая лига, результаты 9-го тура

   Команда "Рух" йде в лідерах. Цілить в Премьєр-Лігу? За короткі строки склепав Кучук...що тут скажеш. Але почекаємо. А слідом йде "Оболонь" Ковальця. Мене таке влаштовує))

   15.09.2019, 20:38
  • Прокомментировал новость → Молодежная сборная Украины стартовала в отборе Евро-2021 (ВИДЕО)

   Грали розбалансовано, відверто скажемо. Не виходило домінувати, наші амбіції виявились слабші за фінську дисципліну. Ротань схоже думав, що індивідуально сильними гравцями обіграє "деревяних" фінів. Ось цьому молодому тренеру і результат.

   06.09.2019, 20:27
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть