Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
garmonik
Имя:
Garmonik Garmonik
Статус:
Эксперт (5739 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Київ
Зарегистрирован:
02.05.2012 09:50
Карма:
4712
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 15.10.2018, 18:26
  • 15.10.2018, 18:00
  • 15.10.2018, 17:37
  • Прокомментировал новость → Виктор Коваленко: «Приложим все усилия, чтобы пройти в финальную часть Евро-2019»

   Коваленко??? Проаналізувати??? Вот же ж люблять кроти чужими руками жар загрібати, піар і ні грама совісті!!!

   14.10.2018, 18:45
  • Прокомментировал статью → Андрей Шевченко: «Говорить о футболе — это моя профессия сейчас»

   Пропустив: не всіма прийнятий турнір Ліги Націй, і є думка що не всі команди грають в повну силу...

   14.10.2018, 18:43
  • Прокомментировал статью → Андрей Шевченко: «Говорить о футболе — это моя профессия сейчас»

   Капєц,італія,мілан,челсі,зінченко...!
   Якось більше цікавить Динамо, Збірна.
   Пока є якийсь результат, що правда в не до кінця,всіма прийнятий і схвалений,тому не знаєш повну ціну тих результатів! То зараз не зруки критикувати шеву! Але те як шева витер ноги в свій рідний клуб Динамо, бо за гроші які дає ахметов нема нічого святого, тому й зараз шева більше згадує мілан,чи челсі,а про Динамо солідно так відмочується ніби нема чого згадати?!!!
   Загалом для мене,це терпіння,але шеву треба міняти,хай валить на всі чотири сторони, але є здогадки що після України нікому той шева не потрібен!!!

   14.10.2018, 18:40
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Нужно демонстрировать футбол, который будет нравиться болельщикам и даст результат»

   От ви знову брешете!
   По перше Ярмоленко заграв за Борусію,але була череда інших факторів,це зміна тренера,потім зміна виконуючого обов'язків,була прикра травма у Ярмоленко! Потім з борусії пішов не один Ярмоленко, там помінявся напрямок розвитку клубу,думаю клуб просто повернув потрачені кошти на трансфери! Та там вся бундесліга зробила ставку на молодь,адже у нас з журналістів хтось порівнював середній вік гравців у бундеслізі!!!

   14.10.2018, 18:21
  • 14.10.2018, 18:08
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Нужно демонстрировать футбол, который будет нравиться болельщикам и даст результат»

   Ще одне! Здається ще цей рік буде відправною точкою і для шахти! Шахта стала слабшою і скоро буде втрачати раніше завойовані позиції,на міжнародному ринку! А це можливо і знизить інтерес і самого ахметова до шахти!
   Вся ця перебудова в розрахунку на зростання,вже не дає тієї позитивної прогресії!
   Є думка,що продажі в шахти впадуть,а разом з тим будуть не вдачі у єврокубках! А в Збірній грають тільки Українці, які особливого інтересу ні вкого не викликають!
   Та й Світ вже мабуть трохи по трохи та й розуміє,чим тут пахнуть заслуги шахти в Україні, про корупцію в Україні та футболі вже в голос говорить кожен!!!

   14.10.2018, 18:04
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Нужно демонстрировать футбол, который будет нравиться болельщикам и даст результат»

   Або всі наївні,або справді строчать чорний піар за гонорари!
   В нашій країні є одна біда,це ахметов і його корупційна складова! Але будемо говорити за футбол. У футболі ахметова бояться усі,навіть Суркіс! Але Суркіс це футбольна людина,він Фанат з великої букви!
   Ахметов це абсолютно бізнес і людина користі,це найбагатший олігарх в країні!!!
   Шахта, це клуб без розвитку,він дійшов до того рівня,що дальше його нема смислу розвивати!
   Але одне з важливих завдань для мафії ахметова, це ослабити Динамо, або знищити його і подарувати якомусь зручному партнеру,що б той був слухняним і давав якийсь імпульс в футболі!
   Що було в не давньому минулому,давайте аналізувати?! Шахта нам перекрила кислород на українські таланти,але й сама шахта ними не користувалась,а маринувала їх по фармах без майбутнього!
   Потім виперли старшого брата з ффу,прикарманили це ффу і створили хаос на всіх фронтах,але з сто відсотковою вигодою для шахти!
   Було створене моральне психологічне пригнічення для гравців Динамо, через той тиск що був на полі і поза кулісами так званими!!!
   Зрозуміло що теперішнє покоління вже не те що було при союзі,де патріотизм і биьва за свою країну це було дуже сильна зброя,колись якщо тебе не взяли в армію служити,то хоть з хати не виходь,а з дівчиною познайомитись було практично не можливо,а тепер...!
   Тепер хто в армію іде той важається безперспективним,бо значить в його родини не було як відмазати чи бідні,чи просто ло хи і так дальше і тому подібне!
   Ось і в футболі так! А мажорів скільки в футболі і він знає що йому не ьреба жили рвати, він завтра кине той футбол і піде купля-продажа займатися,то ще бистріше на масло з ікрою заробить!!!
   Ви уявіть себе на місці Динамівця гравця,ви ж бачите що шахта грає не справедливо і ви бачите що вас ніхто не може захистити! Тому і ви будете грати не на всі сто відсотків, бо по перше гроші вам капають стабільно, та й у вас є ще своє життя крім футболу: дівчата,тачки і ще багато спокус...!
   А що Суркіс може вдіяти? Проти ахметова поперти він не здатен і футбол лишити не може!
   А ахметов, побудував бізнес абкатка латинусів,а по суті таж купля-продажа! На все остальне йому чхати,він і раніше давав коментарі що він футбол передав в руки людям які зроблять бізнес! А ті слухи про купівлю інших клубів,як не в Греції,то в Болгарії,чи Румунії...
   Все це для розширення бізнесу,але видно його не пускають туди,а бо ж не можуть прорахувати ризики,адже добре в Україні ту законів для ахметова не існує!!!
   Вот мафії ахметова в цему році як ніколи вдалось розширити свою сферу впливу і майже все захвачено і майже всі пляшуть по команді,та ахметов розуміє що Суркіса в бізнес не затягнеш і його треба просто прибрати,всіма способами,но все було би добре,тільки от не понятно,як це Зоря з кручка зірвалася?! А так би Суркіс залишився один проти всіх!!!

   14.10.2018, 17:46
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Нужно демонстрировать футбол, который будет нравиться болельщикам и даст результат»

   Ну да...
   Всі кругом можуть, в нашій країні,а вот Суркіс не може..!
   Чого ж тоді Динамо друга сходинка в нашім футболі,а якби не корупція і ахметов, то Динамо давно і впевнено були би перші!!!

   14.10.2018, 16:31
  • 13.10.2018, 18:45
  • Прокомментировал новость → Андрей Пятов: «Мяч попал мне не в перчатки»

   Короче клоун і наркоша!!!

   12.10.2018, 19:59
  • Прокомментировал новость → Украину и Чехию рассудят литовцы

   Суддя дрянь,підсужує суперникам,що б часом не звинуватили його у пісуджувані Україні, як союзній країні в минулому!

   12.10.2018, 19:53
  • Прокомментировал новость → Вместо Артема Кравца в сборную Украины вызван Владислав Кулач

   Краще б вже з Десни Філіпова!

   11.10.2018, 22:41
  • Прокомментировал статью → Италия — Украина — 1:1. Послематчевая пресс-конференция Андрея Шевченко

   Не знаю на що брешуть проти Сидорчука! А от матвієнко,так відвозили весь матч, що взагалі дивує як того тупого можна у Збірну викликати? Те саме ракицький, він взагалі у захист не повертається!!!
   Бурді було дуже важко, адже він майже сам сражався! Сидорчук до речі майже виконав роботу ракицького,тому того чудіка або переводьте у півзахист, або приберіть із Збірної!!!

   11.10.2018, 20:19
  • Прокомментировал статью → Италия — Украина — 1:1. Послематчевая пресс-конференция Андрея Шевченко

   А чого це Бойко не варіант? Спочатку потрібно добре перевірити,а тоді вже стверджувати,а то у вас якщо Динамівець то зразу поганий...

   11.10.2018, 20:03
  • Прокомментировал статью → Италия — Украина — 1:1. Послематчевая пресс-конференция Андрея Шевченко

   Я би казав що донєцкі захисники разом з голкіпером - нікакущі,для Збірної потрібні інших захисників і воротаря!

   11.10.2018, 19:55
  • Прокомментировал новость → Андрей Полунин: «Кравец не готов, сборной Украины нужен Селезнев»

   Ай,це якась заказуха,що б пропихнути побільше кротової шобли,а селезньов ніколи не перебував на рівні Збірної, а зараз він ще й зістарився,тому такого крота,ще й явно поклоник руського світу,зачинити двері у Збірну на завжди, а ім'я таке в забуття!

   11.10.2018, 17:46
  • 11.10.2018, 17:30
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть