Мій Шахтар

Темы:
Украинский футбол

В цьому році, я вперше вболівав за Шахтар в ЛЧ.

Шахтар представляв Україну. Шахтар представляв українське місто Донецьк.

Незважаючи на окупацію в найсильнішому футбольному турнірі Україну представляла команда з міста Донецьк. Я думаю, що це неймовірно важливо.

Свого часу, можна було спробувати спасти Таврію чи Севас для України.

Перевести їх на «велику землю». Можливо, в Миколаєв де в Новінського є суднобудівний завод, чи ще кудись.

Для іміджу країни це було б дуже важливо. Схожа ситуація в Грузії, де команди з окупований території грають та живуть в інших містах. Показуючи всім, що це тільки на певний час вони гості, а скоро вони повернуться додому.

На жаль, в України не знайшлося коштів та політичної волі для того, щоб піти на такий крок. Звичайно, що до Ахметова, Луческу, Срни чи Адріано можна відноситися по різному. Але сьогодні вони в першу чергу грають за честь та імідж України

З іншої сторони -суперники в Шахтаря були такі по групі, що навіть при великому бажанні симпатизувати їм я не можу.

Гравці БАТе дозволили собі дуже багато зайвого в матчі з Динамо в 2010 році. Після того ставлення до команди завжди негативне.

Атлетіку неймовірно симпатизував при Б»єлсті( сьогоднішній Марсель тому підтвердження), але після вивішування тряпок в підтримку бандитів, терористів та іншої наволочі в першому матчі ЛЧ проти Шахтаря, ставлення до команди змінилося. Я більше ніколи не хочу бачити матчі цієї команди.

Порту є Порту. По грі вони Шахтар переважали. Хоча спаслися в обох матчах на останніх хвилинах. Команда, яка має хребет, команда яка вміє виховувати та продавати.

Дуже легко робити висновки коли ти сам все бачиш власними очима. Я не одноразово бачив в місті Тараса Степаненка. Він склав на мене дуже позитивне враження. Скромний, вихований, чемний( майже антипод себе на полі), без замахів на зіркову хворобу. Дуже приємно бачити гравця національної збірної України, коли він просто прогулюється вулицями міста.

Мені дуже сподобалися слова Андрія Ярмоленка, який сказав, що ставлення до Шахтаря в нього змінилося( хоча раніше він навіть не приховував, що вболіває проти гірників в єврокубках). Так само і я – вболіваю за українців в Шахтарі. За Степаненка, за Кривцова, за Шевчука, який в 35 років втирає носи різного роду мажорам та піжонам, які не можуть скласти собі ціни. За ультрас команди, які навіть в часи януковича мали свою позицію, за вболівальників, які незважаючи ні нащо, приходять, залишаються з командою.

Автор: (tyschenko)

Статус: Наставник (1047 комментариев)

Подписчиков: 24

32 комментария
Лучший комментарий
  • Динамо Київ(AmateurPro) - Старожил
    12.01.2015 22:32
    Возможно я принадлежу к "олд скул", но я никогда, НИКОГДА не болел за московские команды во времена Союза, но очень радовался их проигрышам, так и сейчас не болею ни за донецких, ни за харьковских с луганскими и другими "одноклассниками". А ультрас, к сожалению, не являются частью культуры команды. Или, давайте будем болеть за питерский Зенит, там же наше "фсьо" - Толик! Ультрас фк Шахтер можно уважать, но болеть за кротов не буду НИКОГДА, но только за их соперников.

    Так исторически сложилось, что у киевского Динамо был единственный настоящий "враг" - московский Спартак. В принципе, он таковым остается даже сейчас, и даже для болельщиков нового поколения, которые только слышали об этом легендарном противостоянии. Да, мы не любили все московские команды, потом тихо ненавидели Малафеева и, из-за него, минское Динамо, из украинских клубов у нас были натянутые отношения с Черноморцем, ну а к Шахтеру относились как к команде, которая "и сама не гам и другому не дам".

    В современной истории Шахтер стал нашим конкурентом и всё было бы ничего, если бы владелец этого клуба не страдал отсутствием аппетита при упоминании фамилии Суркис. Он мобилизовал свои средства и своё влияние на травлю киевского Динамо, очевидно с несколькими целями: безнаказанно оскорбить, создать у болельщиков образ нечестного победителя, ну и за счет конкуренции с Динамо, возвысить свой клуб.

    Я как-то задался вопросом, а можно ли сравнить противостояние со Спартаком и конкуренцию с Шахтером? Пытаясь ответить на этот вопрос, я старался быть объективным. Но!!! Я не смог сам себе ответить. И так бы и остался этот вопрос без ответа, если бы однажды мой приятель (болельщик киевского Динамо) не предложил мне посмотреть Шахтера с Барселоной. Я отказался, объяснив, что я не смотрю игры донецкой команды и, все равно, буду желать победы Барселоне... И тут я понял отличие моего отношения к Спартаку и Шахтеру: я почти всегда смотрел игры Спартака в еврокубках, в чемпионате СССР и болел за их соперников... а Шахтер... мне НЕ интересен. Шахтеру до Спартака, в плане отношения киевских болельщиков к своему "врагу", еще лет 10-15 нужно быть достойным конкурентом...
    • 13
Еще комментарии
Комментировать Еще комментарии