Чому треба перемогти словенців за любу ціну

2015-11-04 16:42 Вже 10 днів залишилося до епохального (не побоюся цього штампу) матчу проти словенців у Львові. Дивився ...

Вже 10 днів залишилося до епохального (не побоюся цього штампу) матчу проти словенців у Львові. Дивився дві гри словенців у відбірковій групі. Проти Швейцарії вдома й проти англійців на Уемблі. Скажу так: проти швейцарців словенці мали небагато шансів, майже увесь час відбивалися, але дочекалися свого шансу: Новакович реалізував пенальті за 10 хвилин до кінця.

Проти англійців те саме, але там і ще й англійці діяли мляво аж до автоголу у свої ворота. Потім за 10 хвилин Руні та Уелбек забили три голи. 3-1 так і закінчили. Резюме: як не банально, незважаючи на вже зараз переможні вигуки ура-оптимістів, нам треба налаштовуватися на дуже важку боротьбу. Майже усі словенці грають у провідних чемпіонатах. Словенці досить міцні фізично, високі, добре грають головою (тут у нас на жаль не буде переваги), хоча середній вік багатьох немалий. Плюс класний (без перебільшення) воротар Самір Ханданович, що спеціалізується на відбитті пенальті.

Ось місця клубної дислокації наших майбутніх суперників: Самір Ханданович (Інтер Мілан, Італія) 31 рік, 193 см; Мілівоє Новакович (Нагоя Грампус, Японія) 36, 193; Вальтер Бірса (К’єво Верона, Італія) 29, 184; Боштьян Цесар (К’єво Верона, Італія) 33, 191; Мішо Бречко (Нюрнберг, Німеччина) 31, 178; Андраж Струна (Яніна, Греція) 26, 185; Кевін Кампль (Байєр Леверкузен, Німеччина) 25, 178; Ясмін Куртіч ( Аталанта Бергамо, Італія) 26, 187; Андраж Кірм (Омонія Нікосія, Кіпр) 31, 183; Алєш Мертель (Марібор, Словенія) 28, 184; Деян Лазаревич (Сасуолло, Італія) 25, 177; Йосип Ілічіч (Фіорентина Флоренція, Італія) 27, 190;

Як би там не було, треба ламати негативну традицію +0-5 плей-оф. І саме головне: перемогти словенців необхідно через кольори прапору словенців: вони такі ж, як і у агресора, але з Триглавом…

04.11.2015, 16:42