Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Біндєра з Луганська приїхав до Львова "рвати" Словенію :) Выбор редакции

2015-11-14 08:39 Вітаю усіх з цим визначальним днем для Збірної України ! Саме так. Сьогодні відбудеться один з ...

Вітаю усіх з цим визначальним днем для Збірної України ! Саме так. Сьогодні відбудеться один з найважливіших матчів нашої улюбленої Збірної ! І ми сьогодні чекаємо тільки перемоги. Бо по-іншому у Львові і бути не може.

І так, я вирвався з окупованого Донбасу знов. Хоча це було не просто. Довелося долати пост окупантів.

І це було "весело". І чому я не дивуюся, що на пості були 2 чечени ? Знов "заблукали" ? Або це були місцеві шахтарі ? І в основному рвалися на українську територію пенси. Що, як поїсти та пенсію, то знов до хунти і каратєлєй ? А як зраджувати та плювати на Україну, так вони у перших рядах. Ненавиджу цих виродків. А коли у мене один "заблукалий десантник" перевіряв документи, то таке відчуття, що я був на допиті. Неприємно було це бачити. А коли перейшов на нашу сторону у Станицю-Луганську, то відразу відчув себе вільним. І далі проблем дістатися свого села не було.

І ось діставшись Львова, з нетерпінням очікую на матч. З того, що я бачу зараз на вокзалі, то таке відчуття, що уся Україна сьогодні буде у Львові. І так воно напевно і є.

Місто Лева - чудове та патріотичне місто, що й казати. І люди у цьому місті дуже добрі і ввічливі (не порівняти з цим бидлом на Донбасі, з яким стикаюся щодня) Тепер залишилося одне - чекати матчу. Сказати, що цього матчу чекали, це не сказати нічого. Ще коли почався продаж квитків через інет, то вже тоді був ажіотаж. Сайт УФІ за 2 години просто рознести вщент. І дякувати другу зі Львова, я потраплю на цей матч.

І сьогодні наша Збірна знов об'єднає усю країну. І це буде чудово. Вже не терпеться зайти до стадіону і разом з усіма українцями виконати Гімн України.

І сьогодні не буде динамівців, шахтарів, чи дніпровців. Сьогодні будуть грати тільки українці.

Вірю, що "Арена-Львів" зламає цю прокляту стадію плей-офф. Нехай нам сьогодні щастить !

З повагою, Володимир (агент Держдепу, каратєль, представник хунти, Львів).

Олег Романцев: «Если бы не знал Филимонова, точно подумал бы, что он специально пропустил от Украины»

14.11.2015, 08:39

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть