Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

П’ять вразливих місць "Динамо" перед матчем із "Шахтарем" Выбор редакции

2017-04-19 14:23 Воротарська позиція. Артур Рудько продовжив помилятися в весною. Я особливого прогресу не бачу незважаючи на довіру ... П’ять вразливих місць "Динамо" перед матчем із "Шахтарем"

Воротарська позиція. Артур Рудько продовжив помилятися в весною. Я особливого прогресу не бачу незважаючи на довіру тренерського штабу. Час іде, а помилки залишаються ті самі. В такому випадку Максим Коваль заслужив на свій шанс. Поки без особливих нарікань. Навпаки, відчувається впевненість у діях Коваля, що дуже важливо для його позиції.

( фото офіційного сайту "Динамо)

Проблема в тому, що Максим на серйозному рівні у важливих матчах вже не грав більше двох років. Справиться він із тиском? Зможе виручати команду? Відповіді на ці питання дасть тільки матч

Лівий фланг оборони. Поки Антунеш із Кадаром виглядають не дуже. Обоє без швидкості. Коли у матчі із «Зорею» пішли довгі передачі на хід швидкого Петряка – виникли проблеми. Бернард точно не поступається Петряку у швидкості. До того ж, бразилець більш технічний.

( фото Ільї Хохлова)

Поки видно, що португальцю та угорцю не вистачає зіграності та вони звикають до нової схеми. Хотілося б від Антунеша кращої гри на атаку. Поки Морозюк більш ефективний в підключенні до атак на протилежному фланзі.

Вихід із оборони. В тому ж таким матчі проти «Зорі» киянам дуже важко давався швидкий вихід в атаку( саме вихід із оборони, а не перехоплення в середині поля). Незважаючи на те, що команда Вернидуба під кінець гри вже розкрилася і пішла в перед «Динамо» тільки раз за матч, коли Рибалка віддав трохи не зручний пас на Яремчука, змогло вийти швидко із оборони. Абсолютно те саме я можу сказати про перший матч проти "Зорі" та " Чорноморця"

Така складова дуже важливо, бо «Шахтар» любить грати першим номером і саме швидкий вихід із оборони приносить їм проблеми. Пригадайте матчі проти « Чорноморця»( другий гол, коли просто не повернулися на свої місця) та вирішальний пенальті імені Гвідетті в Харкові.

Відсутність ротації. Реальної альтернативи Ярмоленку, Гармашу- просто немає. В матчі із «Зорею» було видно, що Денис вже втомився, а реальної заміни просто немає. Якщо щось станеться із нашими лотералями Антунешем та Морозюком –це теж величезна проблема. Те саме стосується і центральних захисників, де тільки є молоді Бурда та Очігава, які за новою схемою поки не грали. Про підсилення гри під час матчу мова взагалі не йде.

( фото Ільї Хохлова)

Психологія. «Динамо» вже майже два роки не перемагало «Шахтар» у чемпіонаті. Якщо не виграють і в п’ятницю знову буде багато розмов про відставку, про нових гравців і тому подібне. Весь невеличкий позитив, який з’явився у останніх матчах, може бути нівельовано. Не впевнений, що гравці та тренери «Динамо» справляться із цим тиском

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

19.04.2017, 14:23
tyschenko
Автор:
(tyschenko)
Статус:
Наставник (1047 комментариев)
Подписчиков:
24
Медали:
Выбор редакции × 90
Топ-матчи
Чемпионат Франции Ренн Монако 2 : 1 Закончился
Чемпионат Италии Парма Наполи - : - 20 сентября 13:30
Чемпионат Украины Олимпик Минай - : - 20 сентября 14:00
Чемпионат Франции Ницца ПСЖ - : - 20 сентября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть