Колишніх динамівців не буває. Намагаюся слідкувати за кожним. Зараз багато розмов навколо Сергія Реброва. Спочатку приписували інтерес грецького « ПАОКА». В принципі, реальний варіант. Власником команди є колишній росіяни та колишній власник « Ростова», а нині грек Іван Саввіді( або Саввідіс). Справами в команді керує Любош Міхал, який багато років працював у «Шахтарі».
Знає в Україні кожного гравця. Не дивно, що Євген Шахов та Лео Матос минулого літа перейшли у цей клуб. Зараз пішов тренер Івіч. Тому дуже багато різних розмов. Сергій Ребров так само, як і Мірча Луческу фігурують в списках кандидатів.На днях з’явилася інформація про інтерес до Реброва із сторони «Аль- Ахлі». Я спочатку сміявся, а потім почав аналізувати і прийшов до висновку, що це все реально. Тим паче, що тренер сам підтвердив таку можливість. На Схід можна поїхати тільки маючи гарного посередника, або агена. Свого часу, Валерію Лобановському допоміг туди потрапити Шандор Варга. Ми всі прекрасно знаємо, що ця людина не чужа і для Реброва. Свого часу саме угорський агент влаштовував Реброва до « Тотенхема»
Я дуже сподіваюся, що Сергій Станіславович зможе побороти спокусу грошима. Тут потрібно бути дуже обережним. Поїхавши за грошима можна втратити власну репутацію. Все –таки, останні три роки Ребров двічі виграв першість України та Кубок, Суперкубок, двічі грав у групі ЛЧ та доходив до чвертьфіналу ЛЕ. Поясню власні думки
Футбол на Сході є дуже специфічним. Стелять дуже м’яко, а спати не завжди зручно. Не секрет, що власники команд дозволяють собі втручатися у справи команди. Попередній тренер «Аль- Ахлі» швейцарець Гросс( теж колись грав за «Тотенхем), який до речі працював аж три сезони, пішов у відставку бо йому прибавили португальського помічника
Все –таки Ребров ще молодий тренер, йому потрібно вчитися та розвивати свої навики. Східний футбол –це скоріше « першість пенсіонерів» або « першість заробітків», але ніяк не прогресу та розвитку. Навряд чи після Саудівської Аравії можливі серйозні запрошення. Он таки самий Дан Петреску поїхав свого часу. Де він зараз? От ж бо воно.
У Реброва немає своєї команди. Одинокі тренери в сучасному футболі приречені на поразки.
Все –таки останній сезон був провальний для «Динамо». Провина у цьому є і Реброва. Зазвичай після такого досвіду тренери беруть час на аналіз. Мені задається, що Сергію Станіславовичу є теж що зважити, проаналізувати. Можливо трохи підучитися.
Як гравець Ребров провалися у інших країнах. Так у нього майже нічого не вийшло у « Тотенхемі». Період в « Фенербахче» та « Вест – Гемі» можна вважати провальним.
В «Динамо» Сергій Станіславович мав проблеми із легіонерами. Я не думаю, що в Саудівській Аравії його чекають простіші гравці, ніж були Мбокані та Беланда. Не впевнений, що тамтешній власник буде завжди на стороні тренера, як це було із Ігорем Суркісом, а не гравця.
Сподіваюся, що Ребров вибере футбол, а не гроші.
Цікава стаття (https://www.footboom.com/ukrainian/ukrainians/1498129915-zadachi-kak-u-dinamo-chto-nuzhno-znat-o-novom-klube-sergeya-rebrova.html) перераховує і тренерів більш маститих, які не погнушались...
Інша справа, що, швидше всього, він там лаврів не здобуде... І мова не про його професійні якості, а про ментальність місцевих.
Уявляєте, за півроку команда проводить АЖ 13 матчів внутрішньої першості! перерви між іграми досягають трьох тижнів!!!
Почему это сразу такой штамп - "выбрал деньги".
Никакие челси, баварии и реалы Реброва не приглашали.
В низжую лигу этих чемпионатов - ? И где перспектива, где пахнет успехом?
В работу тренеров вмешиваются везде и нечего этим пугать Реброва.
Кстати, вспомните период в карьере Метра.
Это сладкий плен...
Время утерянных возможностей.
Лобановскому было все-то 52 года, когда он уезжал в Эмираты.
Уезжал молодым и здоровым. Уезжал человеком на дух не переносившим алкоголь.
А возвратился - уставшим, грузным, больным человеком с коньячной зависимостью.
Поездка в к арабам укоротила его жизнь, ну, минимум лет на 10-15.
К сожалению, это ведь правда. Это ведь факты.
Из интервью с Михайличенко :
— Как считаете, здоровье Лобановского подорвала работа в Кувейте, в частности, местный климат?
— Скорее, не подорвала, а ухудшила. Я всегда удивлялся тому, какие нагрузки он выдерживал. Иногда мне самому было трудно бегать кроссы, а Лобановский всегда был впереди. Я понимал, что кроссы необходимы, но у нас их было слишком много. Даже сейчас, когда мне друзья предлагают выйти на пробежку, отказываюсь, потому что в свое время набегался.
Примерно в 1987-1988 годах у Васильевича начала проявляться аритмия. Но без своей работы он не мог и заставлял себя очень много физически работать. Хотя, будучи игроком, он сам этого очень не любил. А в Кувейте климат действительно тяжелый, много времени Васильевич проводил под кондиционером, потому что выйти на улицу было невозможно из-за жары. Это и обострило его проблемы со здоровьем"
А как вы измеряли уровень здоровья до поездки в Эмираты и после? Ну и уровень коньячной зависимости до и после ?
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
И все.
Финита ля комедия. Концерт окончен.
учетная запись этого пользователя была удалена