Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Дякуємо, "Динамо!"

2018-03-09 21:54 Дивився вчора футбол. "Динамо" проти "Лаціо". Гра, на яку так чекали прихильники нашого клубу. Та, мабуть, ...

Дивився вчора футбол.

"Динамо" проти "Лаціо". Гра, на яку так чекали прихильники нашого клубу. Та, мабуть, і не тільки прихильники. Ой, як же, наприклад, "старався" коментатор, перед грою, на початку репортажу, неодноразово, завзято "нагадуючи" нам, що з італійцями, кияни грають невдало! Старався, як виявилося марно.

Так от, гру чекали з нетерпінням.
Багато про що казали перед матчем: коментарі експертів, різні прогнози, обережні сподівання на позитивний результат. Ну, дуже обережні. Все таки, з італійцями граємо! З командою, що веде боротьбу за призове місце в Серії А! І то, таки - правда.

А потім, була гра. І було найголовніше - віра в перемогу! Пригадайте, коли в останнє, ми граючи з представниками елітних чемпіонатів, мали відчуття, що можемо перемогти?

Давненько правда? А вчора, таке відчуття було. І матч дивилися, не просто втішаючи себе фразою: "подивимось на що здатні на фоні Великих італійців" (немовби, готуючи собі соломку на випадок програшу), а дивилися і смакували, дивилися ФУТБОЛ. Де могли пропустити (і пропускали), а могли і забити (і забивали), могли, ведучи в рахунку втратити концентрацію, і дозволити супернику відігратися та, навіть вийти вперед (і дозволяли), а могли, проявивши характер та волю і бажання, відігратися (і, таки, відігралися!). І, знаєте, було цікаво дивитися футбол, і не знати - чим закінчиться матч, бо гра рівна. І це - з італійцями!

Я розумію, що якщо розкласти матч по поличках, то безумовно, можна знайти багато чого "такого", такого - над чим треба ще багато та старанно працювати. І, повірте, знайдеться немало "експертів", які "розкладуть", і "пояснять". Ну, то таке.

Але я не про це. Я про сприйняття емоційне. Бо так вже ми з вами зачекалися таких поєдинків! Насичених та несподіванних. Емоційних та непередбачуванних. Так от вчора, був саме такий футбол. Хочеться подякувати хлопцям. І побажати - працювати, й надалі радувати нас та й себе цікавою та результативною грою! А вони довели, що вміють грати! Вся команда! Не хочу зараз зупинятися на особистостях, бо вважаю, що вчора зіграла команда!

Вперед "Динамо"(Київ)!!!

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

09.03.2018, 21:54
zemljanin
Автор:
(zemljanin)
Статус:
Начинающий писатель (144 комментария)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель Мец 1 : 1 Закончился
Чемпионат Испании Осасуна Леванте - : - 27 сентября 13:00
Чемпионат Италии Специя Сассуоло - : - 27 сентября 13:30
Чемпионат Украины Львов Заря - : - 27 сентября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть