Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Звернення до ФФУ та пана Павелко ! Выбор редакции

2018-03-26 21:00 Шановний (нешановний) Андрію Васильйовичу ! Звертаюся особисто до Вас та Вашої "молодої команди" проФФесіоналів ! Те ...

Шановний (нешановний) Андрію Васильйовичу !

Звертаюся особисто до Вас та Вашої "молодої команди" проФФесіоналів !

Те що виробляєте Ви та ФФУ останнім часом, не піддається розуму :(

З подивом громадскість дізнається, що такий собі співробітник ФФУ Запісотський, разом з дружиною, відпочиває за рахунок суспільної організації, якою є ФФУ.

Це що за фігня відбувається, Андрію Васильйовичу ? Ви гадаєте, що усі сліпі і нічого не бачять ? Тоді ясно, чому граємо у теплій Іспанії. Щоб дехто з ФФУ поїхав відпочити та на шопінг сходити :(

А цей збір Збірної за межами країни, поза межею сприйняття більшості суспільства. Невже не можна було провести збір, не у Харкові, якщо умови не дозволяють, а, наприклад, у Козині ?

І найголовніше. Чому ми грали на нейтральній теріторії, а не вдома ? Не вірю, що та ж Японія не могла не погодитися приїхати на матч до Києва.

Згадую, як у 2011 та 2013 роках, Збірна зіграла вдома по 7 !!! матчів. А цього року, на данну мить, наша Збірна проводе лише один !!! матч на власній теріторії :( Лише один матч :((( Як це розуміти, Андрію Васильйовичу ? Як їздити співробітникам ФФУ в усілякі Марбельї, то на це гроші є. А як віддати гроші за організацію матчу в Україні, наприклад з Ісландію, то у Вас грошей нема.

Такого і не пригадаю, щоб лише раз на рік, Збірна грала вдома. Це Ви так зближуєте вболівальників та Збірну ? Це ганьба особисто Вам та Вашим співробітникам, що Ви не можете домовитися зі збірними та запросити їх на нашу теріторію. Ви робите усе, щоб вболівальники не змогли частіше бачити Збірну у Києві, Львові, Одесі та Харкові.

Браво, пане Павелко ! Браво, ФФУ !

P.S. А чи відповість мені ФФУ та особисто пан Павелко, чому Збірна і досі не грає у Дніпрі ? Досі діє якась заборона ?

Йожеф Сабо: «Миколенко — настоящий мужик»

26.03.2018, 21:00
Топ-матчи
Евро-2020 Венгрия Хорватия 0 : 1   24 марта 19:00
Кипр Бельгия - : - 24 марта 21:45
Нидерланды Германия - : - 24 марта 21:45
Сев.Ирландия Беларусь - : - 24 марта 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть