Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Суб"єктивне сприйняття об"єктивної події

2018-03-28 14:14 Епіграф "У сприйнятті завжди, хоча і в різній мірі, присутній момент суб'єктивності: те, що людина бачить, ... Суб"єктивне сприйняття об"єктивної події

Епіграф "У сприйнятті завжди, хоча і в різній мірі, присутній момент суб'єктивності: те, що людина бачить, залежить не тільки від того, що перед ним знаходиться насправді, об'єктивно, а ще й того, що це за людина, який його минулий досвід, звички, страхи і надії, в якому він настрої."

А ось Кроторогов задоволений, команда раділа. Боже, яка радість, виграли товарняк у самої Японії, без Кагави та ще декількох з основи. Ось, до речі, декілька перлів кроторогова: 1. "приємна напруга, коли твоя команда захищається" - коли атакує, я так розумію, напруга неприємна?

 1. "степаненко побіг за капітанською пов"язкою для Ротаня" - це шо було? пов"язку пятов не віддав? це був жарт гумору?

 2. А в кінці матчу я аж злякався як він заволав - "є перемога"

Весь матч Кроторогов тільки й нахвалював команду. Інакше й не могло бути, аж 9 шахтьоровців було, а вони, як сказагл в добре знайомій всім методичці, не можуть грати погано. Критерій один виграли - грали добре, програли - грали погано?Я розумію, коли програють погано, але хвалити за таку перемогу? Це я вже про свій суб"єктивне сприйняття.

Як на мене

 1. Стиль ріанчевський - 90% пасів назад. Всі гравці, крім Беседіна, за лінією м"яча ближче до своїх воріт і наші, і японці.Ну японці зрозуміло. А нашим при атаці кому м"яча віддавати? тільки назад.

 2. пятов - відбиває тільки перед собою. А йому вже більше 30-ти, уже не перевчитися.

 3. марлос - якщо не дав пас зразу, то тягне м"яча поки не заберуть. Захищатись для нього - не панського розуму діло.

 4. Зінченко - добре грає в один дотик. Тільки отримав його - і назад. До речі був один момент у Матвієнко, коли він отримав м"яч біля карного японців і чимдуж помчав ... до своїх воріт. Ну не самі ж вони так придумали - вказівка.

 5. Відбір м"яча у степашки, рахитського та й в інших захисників - сразу по ногах, а тоді на м"яч дивимся.

 1. А скільки м"ячів відбирали японці завдяки вискому пресингу? У нас тільки Беседін бігав, відбирав.

 2. Чудово зіграли в захисті при стандартах. ТРИ гравця не втримали одного, коли нам гол забивали.

 1. Коноплянка отримав пару діагоналей, кудись прострілив, бензин скінчився. Відпочив, знову побігав.... До речі, як він м"яч отримує то нікому не віддасть. Забігання на його фланзі почались після його заміни на Циганкова.

 1. В товарняках, за звичай, дають грати всім. У Шевченка не так. Боявся програти? Думаю ні. Він знає, що при такій організації в нашому футболі унього є ще в запачі пара програшів умовній Мальті.

ЗІ. ось така ... малята, як говорив дід Панас...

Алексей Андронов: «Сербам будет тяжело против обновленной Германии, игроки которой будут завоевывать себе место в составе»

28.03.2018, 14:14
kna
Статус:
Эксперт (24095 комментариев)
Подписчиков:
12
Медали:
Выбор редакции × 2

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть