Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Коротко про гру.

2019-02-15 17:55 Коротко про гру: Порадував лише результат! ДК знову грало пішки,поперек поля та назад....Та ще й Бойко ...

Коротко про гру: Порадував лише результат! ДК знову грало пішки,поперек поля та назад....Та ще й Бойко підвів команду-таких слабих воротарів в команді давним давно не було.Селекція в ДК не працює-ось і маємо,що маємо.Новий нападник Соль-не вражає.Кращими за нього є Беседін та Русин. Під час попепредніх матчів ДК помітив характерну особливість в грі ДК- гравці атаки прекрасно забігають за спини захисників суперника(той же Соль також),але точного пасу від півзахисту та захисту на них не відбувається.

Бо всі заняті грою по Ріанчу-поперек поля до отупіння та назад воротареві з наступним вибиттям в аут або "світ за очі"...І все це пІшки,пішки,пішки... Я вже не один рік пишу,що коли ДК грає на швидкостях-мало хто їм може протистояти. У другому таймі уболівальники в барі,де переглядали гру,несамовито верещали,вимагаючи від ДК пришвидшити гру та обігрувати стоячих греків...Маючи таких швидких вінгерів як Вербич та Циганков,ДК просто зобов'язане грати у швидкісний футбол.Тут лише бачу 2 варіанти-або тренери не вміють донести до гравців потребу в такій грі,або самі гравці не готові до неї...Дуже слабо зіграли Бойко(свій чоловік в чужій команді-трансфер або оренда в "Мінай"),Кендзьора-найкраще в нього виходить давати інтерв'ю,Соль-нічим поки що не кращий за наших форвардів,Шабанов-трансфер,не приживеться в команді.... От такі враження від гри.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

15.02.2019, 17:55
bor1408kov
Автор:
(bor1408kov)
Статус:
Наставник (2716 комментариев)
Подписчиков:
4
Медали:
Топ-матчи
Лига Европы Арарат-Армения Црвена Звезда - : - 1 октября 20:00
Динамо Флора - : - 1 октября 20:00
Мальме Гранада - : - 1 октября 20:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть