Щось у нашому королівстві не так…

2020-11-05 21:40 Дуже коротко про власні відчуття під час і після матчу з Барселоною. У Динамо була дуже ...

Дуже коротко про власні відчуття під час і після матчу з Барселоною.

У Динамо була дуже складна ситуація з кадрами, тому у мене не повернеться язик сказати, що ми мали брати в Іспанії очки. Проте радіти поразці? Яка нічого не дала для вирішення турнірних задач? Ви серйозно?

Таке відчуття, що усі боялися отримати 0-5 і від 1-2 вже в повному захваті. Це була в цілому пристойна гра, найбільше радий гостроті в нападі, проте більшість вболівальників забуває про очевидні речі.

За перші шість з половиною хвилин ми мали пропустити 4 голи – це жахливо. Проблеми з психологією і захистом нікуди не ділися. Нагадаю вам другий тайм з Гентом, де ми могли 5 штук отримати у власні ворота. Нещерет видав супер матч, таке трапляється один раз на сезон у гарного воротаря, і 3-5 раз у топів. Наступного разу отримаємо повний кошик, якщо не наведемо лад у захисті і опорній зоні.

Команду є за що похвалити і її потрібно підтримати. Але поразці я радіти відмовляюся і вам не раджу, якщо ви бажаєте Динамо перемог.

05.11.2020, 21:40