Наші за кордоном

2020-11-23 10:24 Чимало нашого легіону не грало через короновірус. Але про тих хто все ж вийшов на поле ...

Чимало нашого легіону не грало через короновірус. Але про тих хто все ж вийшов на поле розкажемо.

Роман БЕЗУС

Шарлеруа - Гент - 0:1

В матчі з одним з лідерів чемпіонату вдалося зіграти надійно в захисті. Роман провів майже весь ігровий час на полі. Інші наші хлопці поза заявкою.

Олександр ФІЛІПОВ

Хеверлі Лувен - Сент-Трюйден - 2:2

Нічия на виїзді вже добре.

Філіпов не забивав. Відзначився двічі гаїтянин Назон

Артем КРАВЕЦЬ

Коньяспор - Касимпаша - 2:1

Вольова звитяга команди з Коньї. Артем цього разу не забив. Не слід засмучуватись. Боротьба за звання найкращого бомбардира триває.

Микола МОРОЗЮК

Хатаяспор - Різеспор - 2:2

Микола в основі. Як завжди. Але перемогу не втримали. Габонець Бупендза на 96 хвилині врятував господарям одне очко.

Євген ШАХОВ

АЕК - Ларіса - 4:1

Євген повернувся в основу після зараження. Чигринський поки поза грою. Тепер в Афінах чекають на "Зорю".

Євген СЄЛІН

АЕЛ - Анортосіс - 1:0

Лідер втратив першу позицію. А не треба було змінювати Євгена в перерві! Так хоча б нічия була.

Артур РУДЬКО, Орест КУЗИК, Дмитро МИХАЙЛЕНКО (тренер)

Еносіс - Пафос - 0:0

Незапланована втрата очок. З аутсайдером потрібно перемагати. Щоправда "Пафос" ще далеко не гранд. Навіть заміна Кузика по перерві не допомогла.

Ігор ХУДОБ'ЯК

Карміотісса - Ахнас - 1:1

Черговий гол Ігор забив з пенальті. Це дозволило уникнути поразки. Хоча все закономірно - гра була досить рівною.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Спарта - Ческе-Будейовіце - 2:4

Молодий центральний захисник став причетним до найбільшої сенсації в Чехії. Обіграти так впевнено гранда на виїзді - це круто. Максим не грав в Україні. Вихованець "Шахтаря". Належить саме "Спарті"! А в Ческе-Будейовіце в оренді. Високий хлопець. А тепер ще набереться й досвіду. Треба звертати увагу тренерам збірної.

Богдан БУТКО

Лех - Ракув - 3:3

Повернення Богдана після травми. Вийшов на заміну в кінці матчу. Це вже приємно. А от Кравець залишився на лавці. Щодо самого матчу, то господарі випустили перемогу в компенсований час. Прикро.

Ігор ХАРАТІН, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Гонвед - Ференцварош - 0:1

Вміння здобувати результат за рівної гри - почерк Реброва. Зубков поза заявкою. Або бережуть, або заразився.

Іван ПЕТРЯК

Фехервар - Діошдьєрі - 3:0

Іван щоправда вийшов лише на кінцівку. Але встиг забити! Партнери довірили йому виконання пенальті.

Богдан МЕЛЬНИК

Кішварда - Пакш - 3:1

"Кішварда" продовжує йти другою. Богдан в основі. Не дивно. Він один з лідерів команди. Вже 4 сезон в клубі. Вибився в основу. Грає на позиції правого захисника. Приглядаємося пильніше.

Євген ХАЧЕРІДІ, Олександр НОЙОК, Артем МІЛЕВСЬКИЙ

Городея - Динамо Берестя - 1:4

Чемпіонат у сусідів вийшов на завершальну стадію. Передостанній тур. Всі лідери виграли. Мілевський вийшов на заміну. І навіть відзначився черговим забитим м'ячем. Як і Нойок.

Роман ГРИГОРЧУК (тренер)

Рух - Шахтар Сол - 1:2

Виграли і ще зберегли шанси на титул.

Юрій ГАБОВДА, Алан АУССІ

Торпедо-БєлАЗ - Іслоч - 2:0

Автозаводці продовжують боротись за бронзу. Габовда забив черговий гол. 5 голів в останніх трьох матчах! Юний Ауссі лише почав грати.

Андрій БАЦУЛА, Артем СУХОЦЬКИЙ

Енергетик - Динамо Мн - 2:3

Столичний гранд здобув перемогу. Та багато вже втрачено. Наші хлопці в основі. Але участі в забитих м'ячах не приймали.