Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Нейромережа створила нові пісні Nirvana, The Doors та інших музикантів із «Клубу 27»

2021-04-07 11:10 Нейромережа створила композиції у стилі гурту Nirvana, Джима Моррісона, Емі Вайнхаус і Джимі Гендрікса, які померли ...

Нейромережа створила композиції у стилі гурту Nirvana, Джима Моррісона, Емі Вайнхаус і Джимі Гендрікса, які померли не доживши до тридцяти. Канадська організація Over The Bridge використала технологію штучного інтелекту, щоб скласти тематичний плейлист Lost Tapes Of The 27 Club і таким чином привернути увагу до теми психічного здоров’я, повідомляє Independent.

«Що, якби у всіх улюблених нами музикантів була необхідна психічна підтримка? Якимось чином в індустрії депресія нормалізується і романтизується», — каже Шон О’Коннор, член ради директорів Over The Bridge.

Композиція нейромережі у стилі Nirvana

Послухати композиції в дусі артистів із «Клубу 27», які виконала нейромережа, можна на ютубі. Програма Magenta, розроблена Google, аналізує попередній матеріал музиканта і створює пісні з подібним звучанням. Раніше компанія Sony використала її для створення «нової пісні» The Beatles.

У випадку з треком Drowned in the Sun у стилі Nirvana мережа вивчила близько тридцяти композицій гурту, щоб визначити характерні ноти, гітарні рифи і переходи. Вокальну партію Курта Кобейна виконав американець Ерік Гоган, який грає у триб’ют-гурті Nevermind. Тексти пісень також розробила програма на основі штучного інтелекту. Відредагувати слова і зробити композиції цілісними і придатними для прослуховування допомогла команда фахівців.

Композиція нейромережі у стилі Емі Вайнхаус

Композиція нейромережі у стилі The Doors

Композиція нейромережі у стилі Джимі Гендрікса

Джерело

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

07.04.2021, 11:10
sureman
Автор:
(sureman)
Статус:
Опытный писатель (436 комментариев)
Подписчиков:
13
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Лига чемпионов Штурм Динамо 1 : 2 Закончился

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть