Эх, какие были времена...

2021-04-18 14:47 Эх, какие были времена! В большинстве хоккейных стран мира - настоящие россыпи звезд. Сегодня рассказ об ...

Сегодня рассказ об одной из них:

"Я хлопчисько, якому пощастило в житті – Вейн Грецький зіграв прощальний матч"

18 квітня 1999 року Вейн Грецький провів свій останній матч в НХЛ і заробив 2847-е очко за гольову передачу на очах у переповненій арени Madison Square Garden.

Його "Нью-Йорк Рейнджерс" завершив сезон зустріччю з "Піттсбург Пінгвінз" і зазнав поразки з рахунком 1:2.

Гості успішно провели чемпіонат і змогли кваліфікуватися в плейоф, в той час як господарі не заробили шанс поборотися за Кубок Стенлі. При цьому протистояння могло б вийти найбільш принциповим, якби на майданчик вийшов Маріо Лем'є - один з головних конкурентів Вейна в суперечці за звання найвеличнішого хокеїста в історії. Але ця зустріч припала на період його першої перерви в кар'єрі. Проте він був присутній на арені і спостерігав за тим, як 99-й номер востаннє виходить на лід.

Перед грою в залі продемонстрували відеозвернення Горді Гоу, кумира Грецького в дитинстві. Після того, як нападник "Піттсбурга" Яромир Ягр забив переможний гол на другій хвилині овертайму, Грецький зробив кілька кіл пошани по майданчику, які нагадали йому перемоги "Едмонтон Ойлерз" в 1980-х роках.