Наші за кордоном Выбор редакции

2021-04-19 17:52 Поки ще європейський футбол не встиг остаточно з'їхати з рельсів, ловимо його останні миттєвості. Тим більше, ... Наші за кордоном

Поки ще європейський футбол не встиг остаточно з'їхати з рельсів, ловимо його останні миттєвості. Тим більше, що наші хлопці енергійно запалюють та не дозволяють нам сумувати.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Аталанта - Ювентус - 1:0

Переможний гол на заключних хвилинах матчу у виконанні нашого Руслана довів до несамовитої радості вболівальників бергамасків.

А перед тим Малиновський ще й відмінно пробив зі штрафного. Ну й ліва у нашого хлопця!

Олександр ЗІНЧЕНКО

Боруссія Д - Манчестер Сіті - 1:2

Довелося похвилюватись шанувальникам Сіті. Але по перерві все стало на свої місця. Гвардіола таки здолав чвертьфінальну стадію ЛЧ. А ось на матч Кубку Англії Зінченко не вийшов і одразу пролетіли. Виходить Олександр ще й талісман успіху.

Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС

Зульте-Варегем - Гент - 2:7

Заключний матч регулярної першості "Гент" провів феєрично. Впевнено пробились до фінальної пульки за ЛЄ. Яремчук оформив дубль і ще віддав одну результативну передачу. Безус також в основі, щоправда без голів.

Євген МАКАРЕНКО, Мар'ян ШВЕД

Кортрейк - Мехелен - 1:4

У ту ж пульку пробилась і команда Шведа. Правда Мар'ян зіграв лише 5 хвилин. Макаренко зі своєю командою завершив сезон на 14 позиції.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Сент-Трюйден - Андерлехт - 0:1

Що ж Богдан повернувся в основу і результати пішли вгору. Столична команда тепер посперечається за одне з місць в ЛЧ.

Едуард СОБОЛЬ

Брюгге - Мускрон - 4:2

Чемпіоном, якби не регламент, достроково би став "Брюгге". Та в їх перемозі сумніватися не доводиться. Едуард зіграв 60 хвилин.

Артем КРАВЕЦЬ

Коньяспор - Кайсеріспор - 0:0

Артем отримав 20 хвилин. Забити гол не вдалося.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ

АЕК - Астерас - 3:1

Дмитро повернувся. І вже захист набагато стабільніше виглядав. Дуже важлива фігура для команди.

Іван ПЕТРЯК

Гонвед - Фехервар - 2:3

Цього разу Іван промовчав, хоч і відіграв весь матч.

Богдан МЕЛЬНИК, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Кішварда - Ференцварош - 0:0

Другий тур поспіль команда Реброва відкладає святкування. Грають на нервах вболівальників. Харатін просидів на лавці.

Євген ЧЕБЕРКО

Хайдук - Осієк - 0:1

За всіма статтями обіграли міцного суперника. Навіть моментів біля своїх воріт не дали створити. То ж Євген отримує гарні оцінки. Значно краще пішли у нього справи, на відміну від сусідньої Австрії.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Дунайска Стреда - Тренчин - 2:0

За перше місце вже не посперечаєшся. Та другу позицію ніхто віддавати не хоче. Наш чемпіон останнім часом все частіше грає в основі.

Ігор ХУДОБ'ЯК, Артур РУДЬКО

Ахнас - Пафос - 0:2

Українське протистояння. Команда Рудька значно майстерніша.

Роман ЗОЗУЛЯ

Альбасете - Мірандес - 1:0

З останнього місця не піднялись. Однак надія зажевріла. Та щоб врятуватись слід перемагати частіше. Наш Роман в основі.

Роман ДЕБЕЛКО

Шахтар Солігорськ - Славія Мозир - 4:1

Є перший гол Романа за чемпіона Білорусі. В Естонії він був супербомбардиром, в Латвії, граючи за "Ригу", був значно скромнішим. Як то вийде в Білорусі?