Наші в Європі Выбор редакции

2021-08-16 11:46 Поки наші можновладці ніяк не знайдуть тренера для збірної, попрацюємо за них. Як грають наші легіонери ... Наші в Європі

Поки наші можновладці ніяк не знайдуть тренера для збірної, попрацюємо за них. Як грають наші легіонери в чемпіонатах, які вже стартували.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Тоттенхем - Манчестер Сіті - 1:0

Давно підмічено, що без Сашка справи у Гвардіоли не йдуть. Ніякий Гріліш цього не компенсує. За десять хвилин до кінця Зінченко з'явився, та вже було пізно.

Чемпіон старту з поразки, тож інтрига в новому сезоні АПЛ обіцяє бути захмарною.

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Ньюкасл - Вест Гем - 2:4

Андрій і надалі в глибокому запасі. Нажаль. Однак ймовірно переходити нікуди не буде. А Мойєс багато ігрового часу йому не даватиме. Хіба, що хтось з гравців атаки травмується. Поки лише вихід на поле в компенсований час. Команда ж виграє, то ж змін до наступного вікенду не очікується.

Роман ЯРЕМЧУК

Бенфіка - Арока - 2:0

Як і пердбачалось Роман вийшов вже в основі. І одразу запалив! Гол плюс пас за перші 45 хвилин. Яремчуку точно до снаги перевершити результати Юрана. Можливо той був і дещо майстерніший (хоча й це сумнівно), та Роман візьме стабільністю і працелюбністю.

Едуард СОБОЛЬ

Зульте-Варегем - Брюгге - 0:4

Все чудово. Команда впевнено виграла, Соболь не випадав. Навіть зробив результативну передачу. Але на останній хвилині гри отримав зайве попередження і був вилучений з поля. Навіщо! Тепер ймовірно пропустить наступну гру.

Мар'ян ШВЕД

Гент - Мехелен - 2:0

Мар'яна випустили на початку другого тайму, коли вже "Мехелен" горів 0:1. Команда справді заграла активніше. Та все ж господарі були набагато кращі і заслужено перемогли. Безуса поки немає навіть на лавці.

Іван ПЕТРЯК, Євген МАКАРЕНКО

Дьїрмот - Фехервар - 1:1

Тепер у "Фехерварі" наших в два рази більше. З Бельгії підїхав Макаренко. Івану вже веселіше. Ось відразу й віддача. Є перший гол в сезоні! Але Переможний рахунок не втримали, хоч і мали постійну перевагу у грі.

Олександр ЗУБКОВ, Ігор ХАРАТІН

Ференцварош - Мезьокьовешд - 4:1

Для "Ференцвароша" зараз чемпіонат на другому плані. Команда намагається вдруге поспіль пройти кваліфікацію ЛЧ. Але й в чемпіонаті очки беруть справно, при цьому економлячи сили. Цього разу Зубков вийшов у старті, а Харатін на заміну. Тренер відверто тасує склад.

Антон КРАВЧЕНКО, Богдан МЕЛЬНИК

МТК - Кішварда - 1:2

Знову "Кішварда" стартувала вдало. 3 перемоги в 3 матчах. Наші хлопці в основі. Але чи надовго їх вистачить?

Артем ФАВОРОВ

Залаегерсеге - Пушкаш Академія - 1:2 (матч перервано)

Артем забив своїй колишній команді (точніше команді в якій він був в оренді в минулому сезоні). Шкода що матч не дограли. Апокаліптичні кадри шаленої зливи зараз на всіх медіаресурсах світу.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Сігма - Ческе-Будейовіце - 3:3

Перестрілка в матчі середняків виглядає яскраво (принаймні в огляді ви ж не думаєте, що я дивився весь матч). Таловєров - центральний захисник тож по головці після такого не погладять. Хоча нічия на виїзді і зовсім непогано.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Сєніца - Дунайска Стреда - 1:1

Не вражає ДАК на старті сезону. І з єврокубків вже вилетіли і в чемпіонаті буксують. Ніби перевага за ними, а очок не густо. Данило вже безумовний гравець основи.

Орест ЛЕБЕДЕНКО

Овьєдо - Луго - 2:2

Орест повернувся з оренди в Іспанію. Нова спроба закріпитися в основі. Лебеденко вже не такий юний і цього разу має вийти. В дебютній грі тренер відвів йому 40 хвилин. Саме після його появи "Луго" відіграв два м'ячі. Співпадіння?

Роман ЗОЗУЛЯ

Фуенлабрада - Тенерифе - 1:2

А ось у Зозулі повноцінний дебют. Попередній клуб вилетів з Сегунди. Тепер на черзі "Фуенлабрада"?

Чеберко, Михайличенко, Качараба були в заявках на матчах своїх команд, але на полі так і не з'явились

16.08.2021, 11:46