Шаленство

2021-08-26 13:18 Я розумію, що сайт про наше Динамо. Так. І слава богу. Але вчора дивлячись гру нашого ... Шаленство

Я розумію, що сайт про наше Динамо.

Так. І слава богу.

Але вчора дивлячись гру нашого заклятого друга Шахтаря з командою з маленького князівства на березі Середземного моря в перерві між овертаймами не міг не звернути уваги, як емоційно та виразно тренер Шахтаря де Дзербі втокмачує щось здавалось що не дуже мудрому Мудрику.

Про що вони говорили - тільки ті троє й знають.

Але ж друзі, переможний нічийний гол, що забив не Мудрик, був створений Мудриком та став голом імені Мудрика (хоч і з божою допомогою). І як тут не згадати ті настанови кулаком по спині від тренера.

Так - вони відскочили. Так - їм повезло. Та й коуч мабуть перемудрив.

Але без такого шаленного де Дзербі у Шахтаря з Фонсекою чи Каштру точно б нічого не вийшло.

Ось за такі емоції, що нам дарує ця здавалось би що така проста гра, ми любимо футбол.

26.08.2021, 13:18