Український день в Європі

2021-09-25 22:20 Щонайменше для двох гравців Збірної України (хоча одного вже можна назвати колишнім) видався сьогодні вдалий день. ...

Роман Яремчук. Дубль за Бенфіку. Вийшов в основі, зробив дубль в 1-му таймі. Рома, продовжуй в тому ж дусі в ЛЧ

Руслан Малиновський. Гол + асист в грі проти Інтера. Шикарна гра Малиновського. Ще був удар в штангу зі штрафного, а також влучання у воротаря Інтера при грі на випередження. Кращий в Аталанті. Кращий матч за Аталанту в цьому сезоні.

P.S. Ярмоленко вийшов за Вест Хем на 95-й хвилині... Зінченко не потрапив в заявку Сіті через травму...

25.09.2021, 22:20