Фраєра

Молодежная сборная Украины

Цікаво завжди спостерігати за талановитою молоддю. І от зараз, готуючи вечерю, вирішив поєднати приємне із корисним. Після нещодавнього виносу молодіжки Французами, коли нас там в одні ворота винесли. І де Руслан Нещерет таищв все, що можна і не можна. Але навіть його героїчна гра не врятувала від розгрому.

І от сьогодні думаю, що проти Фарерських островів наші точно вийдуть реабілітуватись.
Гра в один бік - безумовно. Можна багато розповідати про характери, про малюнок гри. Та головне в першому таймі - важливий пенальті в кінці першого тайму. Важливий момент, щоб зробити рахунок комфортним 2:0. І закласти фундамент на другий тайм. До м'яча підійшов головний діамант нашого футболу, який вже і на ЧЄ поїхав нещодавно. Мова про Судакова. І вирішив діамант зіграти по Мессі і Суаресу. Із своїм зірковим партнером Бондаренком. Більш жахливого розіграшу пенальті я не бачив. Парні вчергове довели, що майбутнє нашого футболу в надійних головах розпіарених гравців, які вчергове показали хто вони є на ділі... Дякую за увагу!

Автор: (yarameel)

Статус: Наставник (4462 комментария)