Наші за кордоном Выбор редакции

2021-11-22 16:04 Тут мишей ловити не будемо, хоча це й кумедно. Натомість поглянемо як запалює наш футбольний легіон ... Наші за кордоном

Тут мишей ловити не будемо, хоча це й кумедно. Натомість поглянемо як запалює наш футбольний легіон в Європі.

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Вулвергемптон - Вест Хем - 1:0

Що спонукало Мойєса так рано випустити Андрія на поле? Звісно слід було якось відігруватись. Та як ми знаємо навіть в такому випадку Ярмоленко виходить лише на кілька хвилин.

А тут цілих двадцять! Нажаль забити Андрію за цей час не вдалося. Зачекаємо єврокубків.

Андрій ШЕВЧЕНКО (тренер)

Дженоа - Рома - 0:2

Дебют Шевченка в Серії А в ролі тренера припав на матч зі старим знайомим - Жозе Моуріньо. Під зливою господарі поля тільки відбивалися. Це було очікувано, адже команди зараз у різних вагових категоріях. Будемо сподіватися, що Шевченку до снаги реанімувати генуезців. Українських тренерів на Аппенінах ще було.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ, Віктор КОВАЛЕНКО

Аталанта - Спеція - 5:2

Одночасно на полі наші хавбеки пробули лише чотири хвилини. Руслан вийшов на заміну, а Коваленка замінили. Малиновський зумів забити у своєму стилі - з-за меж штрафного майданчика. Це має додати йому більше впевненості в наступних матчах.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Андерлехт - Кортрейк - 1:1

Богдан знову в основі. Господарі мали постійну перевагу. Однак три очки не вирвали. Тепер до топ-4 чотири пункти.

Мар'ян ШВЕД

Мехелен - Брюгге - 2:1

Соболю дали після збірної перепочити. А ось Швед вийшов на поле в середині другого тайму. Після цього господарям вдалося забити переможний гол. Команда Шведа вже в четвірці і лише на одне очко відстає від діючого чемпіона.

Роман БЕЗУС

Зульте-Варегем - Гент - 1:2

Безус вийшов на заміну хвилин на 20. Отож ймовірно зіграє в основі в ЛК. Принаймі є сподівання.

Олександр ЗУБКОВ, Іван ПЕТРЯК, Євген МАКАРЕНКО

Ференцварош - Фехервар - 3:0

Принципове протистояння Угорщини останніх літ. Нам воно ще й цікаве тим, що тут грає багато наших. В хорошому гуморі зі збірної приїхав Зубков і відзначився одразу дублем. Тепер чемпіон займає звичну першу позицію в турнірі. Хлопцям з Фехервару зараз не під силу конкурувати з лідером. А ще недавно була гостра конкуренція між ними.

Богдан МЕЛЬНИК, Антон КРАВЧЕНКО

Дьїрмот - Кішварда - 1:1

А ось наші з "Кішварди" в чергове випустили перемогу з рук в компенсований час.

Ігор ХАРАТІН

Гурнік Забже - Легія - 3:2

Виявляться, що Харатін з "Легією" ще не досягли дна. Ви таке бачили, щоб чемпіон в наступному сезоні вилетів з ліги? Тоді уважно придивляйтесь до Польщі.

Тарас КАЧАРАБА

Славія Прага - Яблонець - 5:0

Чергова легка перемога лідера. Тарас у грі. Однак перевірку захисту вони проходять в основному на євроарені.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Богеміанс - Ческе-Будейовіце - 3:1

Без Максима захист гостей тріщав по всіх швах. В перерві до тренера дійшло, що треба випускати Макса. Але поїзд з очками вже поїхав.

Артур РУДЬКО, Ігор ХУДОБ'ЯК

Пафос - Ахнас - 3:0

Українське протиборство на Кіпрі. Набагато міцніший "Пафос" здобув впевнену перемогу. Артур записав на свій рахунок "сухарик".

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ

Іонікос - Астерас - 1:1

Дмитро вже відіграє важливу роль у своїй новій команді. Повинні закріпитися у лізі після повернення до класу найсильніших.

Ігор ПЛАСТУН

ЦСКА 1948 - Лудогорець - 2:0

Несподівано згорів лідер у Болгарії. Друга поразка в сезоні. Швидке вилучення і команда не оговталась. А попереду ще й другий ЦСКА. Який справжній з них не питайте.

Олексій БИКОВ

Локомотив Пловдів - Локомотив Софія - 2:1

Биков з новою командою підтягуються до лідируючої групи.

Орест ЛЕБЕДЕНКО

Луго - Ейбар - 2:2

Матч з одним з лідерів розпочали дуже добре. Однак фору в два м'ячі розбазарили по ходу гри. Позиції Лебеденка міцні.