Наші за кордоном Выбор редакции

2022-01-25 21:33 Черговий футбольний тиждень через призму виступів українського легіону на полях Європи. Чимало наших опинилися поза грою. ... Наші за кордоном

Черговий футбольний тиждень через призму виступів українського легіону на полях Європи.

Чимало наших опинилися поза грою. Але є сподівання, що все ще налагодиться.

Андрій ЛУНІН

Ельче - Реал - 1:2 дод.час

Знову Андрій отримав свій шанс в кубковій грі. Кілька разів навіть врятував команду. Справа ледь не дійшла до пенальті.

Ось там би Лунін міг показати свою майстерність. Що ж чекатимемо тепер наступного раунду кубкового змагання.

Віктор КОВАЛЕНКО

Спеція - Сампдорія - 1:0

Віктор повернувся в основу. Успішна серія "Спеції" триває. Загрози вильоту вже майже немає. Коваленко відіграв понад годину, але саме після його заміни вдалося забити єдиного м'яча.

Роман ЯРЕМЧУК

Арока - Бенфіка - 0:2

Яремчук зову не забив. Навіть скромній "Ароці". В перерві його замінили. Здається Роману не комфортно в Лісабоні. Слід розізлитись і показати свою гру.

Мар'ян ШВЕД

Мехелен - Андерлехт - 0:1

Швед вийшов в середині другого тайму. Гості грали набагато ефективніше. Результат по грі.

Артур РУДЬКО

Пафос - Анортосіс - 1:3

На фоні чуток про перехід в "Металіст" Артур отримав червону картку в кубковій грі. Наступний матч чемпіонату пропустив. То ж можливо дійсно вже на чемоданах?

Ігор ХУДОБ'ЯК

АЕЛ - Ахнас - 1:0

Ігор грає. Та й команда виглядала краще. Але знову поразка. Піднятися з дна поки не вдасться.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ

Іонікос - Панатінаїкос - 0:1

За рівної гри хлопці з Криту поступилися іменитому супернику. Дмитро зіграв весь матч.

Орест ЛЕБЕДЕНКО

Жирона - Луго - 1:1

В першому таймі Орест отримав попередження. Від гріха подальше його в перерві поміняли.

25.01.2022, 21:33