Як ЗБУ Петракова грала в антифутбол ДК Луческу.

2022-09-22 09:00 Грала ЗБУ саме в такий антифутбол ДК Луческу,в який сьогодні не грають не тільки у Європі,але ...

Грала ЗБУ саме в такий антифутбол ДК Луческу,в який сьогодні не грають не тільки у Європі,але і всьому Світі! Хоча у ЗБУ грало всього 3 гравці ДК і ті вийшли в самому кінці гри,погіршивши її ще більше!. Який це антифутбол ДК??? Та писано вже і переписано тут купу блогів та коментарів про таку гру:- 1) Гра стоячи та пішки з величезною кількістю неточних передач на своїй половині поля, особливо у своєму карному майданчику та навколо нього з віддачею воротареві та вибивання ним м'яча "світ за очі".

Це тактика привозу голів у свої ворота,що ми всі бачили і в ДК,і ось тепер у ЗБУ! Один Малиновський лише в першому таймі 6 разів !!!! обрізався біля своїх воріт і це чудом не призвело до голів.Чому тренер його не поміняв ще в перерві??? А в другому таймі він успішно продовжив свої обрізки і кельтам вже набридло нас пробачати. 2) Нам ще дуже повезло,що рахунок лише 0:3,а не 0:9 !!! При наших 0 ударів по воротах та,звісно, 0 ударів у ствір воріт!!! Питання для недалеких від футболу вболівальників,-чи можна при такій невтішній статистиці зіграти хоча б в нічию??? 3) Досить вже ганьбити держаний прапор України,виходячи на матчі, закутавшись в ці прапори!!! Ви зганьбили ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ !!! Ви зганьбили отих бійців ЗСУ, які дали вам можливість грати за кордоном та в Україні і заробляти міліони,яких простим людям не заробити за все своє життя!!! 4) Пане Петраков! Не придумуйте відмазки про програш ЗБУ! Ви чи не найбільше винні в поразці! Що роблять у вас в команді коваленки,бондарі,качараби,зубкови і іже з ними??? На відміну від вас, я не дивлюся з оптимізмом у майбутнє,впритул його не бачу! 5) Практично ми втратили шанс на перше місце в групі! Буде велике чудо,якщо ми переможемо вірмен у них вдома,а про гру з кельтами в Польщі і подавно... Немає віри в мене ні в тренера Петракова,ні в команду. Сумна картина від Петракова .-"Приплили"...

22.09.2022, 09:00