Для затравки, згадайте, кого випустив на заміну Унаї Мельгоса в молодіжній збірній України на 74 хвилині при рахунку 2:1 на нашу користь в грі з Англією. Памятаєте, замість Волошина вийшов Квасниця, а замість Очеретько – Рубчинський. Тобто, наш тренер в надважливішій грі проти справжнього гранду молодіжних команд не мав наміру грати на утримання рахунку і замість атакувальних гравців випустив таких же , але свіжих, гравців АТАКИ.
І саме вони сконструювали третій переможний гол.А тепер згадайте, кого при такому ж самому рахунку випустив на поле в грі з футбольним карликом – Мальтою - тренер нашої основної команди? Згадали: замість вінгера Ваната вийшов захисник Конопля, а замість атакуючого півзахисника Судакова – більш схильний до грі в захисті Назарина, рівень якого, на жаль, не завжди відповідає рівню його Шахтаря. Не кажучи вже про рівень креативних скілів.
Порівняли? Вам подобаєтся такий прагматизм Реброва? Мені – абсолютно ні, щоб мені не говорили, як би мене не переконували. Якщо грати з Мальтою на утримування рахунку, то з ким же тоді бодатись в відвертій грі, якщо, звичайно, колись у Реброва буде відверта гра. Ця гра мені нагадала матчі Реброва в свій останній рік в Динамо…
Мальта, незважаючи на те, що в два рази менше за нас тримала м’яча, більше нас била по воротам (17 разів проти 16 у нас). Колеги, 17 разів! Ще раз 17 разів! Ми ж, наприклад, в грі з Італією зуміли вдарити по воротам лише 9 разів. А наша збірна проти Італії, це приблизно те ж саме, що і Мальта в грі з нами.
Наша збірна не зуміла закрити Мальту на її половині поля, не зуміла нав’язати свою гру, програвала як в відборах м’яча (наші гравці зуміли лише 11 раз з 17 спроб відібрати м’яч у мальтійців, а вони 16 разів з 21-ої спроби), так і в дриблінзі (мальтійці 6 раз з 10 –ти спроб обходили наших гравців, а українці лише 5 разів, але з 17 –ти спроб). Такі цифри сухої статистики можуть визвати не лише подив, а й острах за майбутнє нашого футболу. На одному лише Мудрику з Судаковим ми далеко не поїдемо.
Ребров відверто не вгадав з тактикою, точніше команда, що вийшла на поле, не зуміла виконати план Реброва. Не думаю ж я, що тримання м’яча на своїй половині поля, перепасовка його між собою, намагаючись виманити на суперника, щоб потім контратакувати через вільні зони, був єдиним планом нашого тренерського штабу по здоланню мальтійців. Якщо й так, то він провалився відразу ж після ж безглуздої помилки Трубіна, коли той пропустив таку мишу, що навіть мій кіт Котовський спіймав би її, хоч ні разу в житті не бачив мишей.
В черговий раз провалився наш захист. Матвієнко знову був блідою тінню самого себе річної давнини. Писав і пишу, що якщо Микола хоче прогресувати, то йому потрібно переходити хоч і в посередній клуб, але клуб з топ -5, тому що лише там він зможе вдосконалювати свою гру. До речі, Сваток, що вийшов йому на заміну, зіграв майже бездоганно.
Разом з захистом провалився і опорник Сидорчук , який, на жаль, далеко не Степаненко, і який повністю програв свою зону мальтійцям. До того ж і Ванат абсолютно не розумів, що йому робити на полі і ні разу не зумів загострити гру. Здається правий вінгер – це не його…
Ось така наша дійсність, незважаючи на три забиті голи.
Тому, чесно кажучи, що подякуємо захиснику мальтійців, який в неймовірному падінні замкнув передачу Судакова, висловим величезний респект за привезений пенальті, що дозволив нашій збірній вийти вперед, вернутись в гру і грати на утримування рахунку. Не було б цих катастроф, то не знаю, чим би завершилась гра.
А герой гри, звичайно Мудрик. Нарешті він грав, насолоджуючись не своєю грою і не задля себе. І виходило. І виходило чудово.
І останнє, що не можу вирішити сам вже багато часу. Чому такі матчі відбуваються не інколи, не час від часу, а постійно і занудно перманентно? Чому. Клас нащих гравців на голову вищий за клас мальтійців, Мудрика серед них не видно ні в бінокль , ні в електронний телескоп, Судакова також немає на прикметі, не проглядається гравець класу Зінченко, чому ми страдаєио від команд власу Мальти, чому ми не можемо їх возити по полі, як нас возить збірна Англії чи тої ж Італії з іспанцями. Не кажіть затягану сентенцію, що всі навчились грати в футбол. Грати то навчились, а ось вигравати можуть не всі. Чи може ми ще не навчились , або розучились грати в цю найпростішу, але найбільш розумну польову гру.
Так чому так виходить? Остання збірна України, що мені подобалась своєю грою, була збірна Шевченко. Я думаю і стверджую, що небажання продовжити контракт з Шевченко був викликаний абсолютною дурістю нашої футбольної асоціації (дурість ще можна пробачити УАФ), або заздрістю Павелко до Шевченко, що пробачити неможливо. Ламати – не будувати. А будівничих - то у нас навіть не раз чи два, а може лише раз, та й хто той раз. Якщо Пертаков, то хай ним насолоджується збірна Вірменії, якщо Ребров, то це ще далеко не очевидно.
Так, будувати неоковирні халупи наші футбольні зодчі навчились на «во», а збудувати палац , вибачте, кебети не достає. Тому й будуємо щось середнє між халупою та панельним будинком і кричимо «ось, нарешті».
А кому в УАФ потрібний палац? Чи лише нам з Вами, колеги, він -то і потрібен?
З повагою,
Скіф
Полностью провалили центр поля не из-за плохой игры Сидорчука , а из-за того безобразия которое предлагали в своих зонах ответственности Зинченко и Судаков, это два персонажа которые совершенно не умеют защищаться , к счастью не было Малиновского.
Вот какая голова может переварить что левый атакующий вингер Мудрик прерывает(довольно коряво по причинам нервозности) атаки соперника в нашей штрафной а Судаков и Зина прохлаждаются за пределами этой штрафной. Им что было в западло хотя бы фолить? Потому выход Назарины всё поменял кардинально. Вот где нужны люди с задатками Харатина, Игнатенко . Или того же Судакова учить после потери мяча принимать радикальные меры по прерыванию атаки соперника , а не бегать и огорчаться своим же ошибкам. Зинченко уже этому не обучишь , там птица другого полёта и других навыков . Кто-то видел Зину работающего в подкате , а вчера поле было именно под подкат - дренажная система - лайно .
чомусь всі Ви коментуєте заміну Ваната на Коноплю.
Я ж писав про дві заміни: Ваната на Коноплю та, і це основне, Судакова на Назарину.
Я згоден, що заміна Ваната на Коноплю, а потім Караваєва на Зубкова була, якщо і не підсилення гри, то оживленням та, навіть, воскресінням нашого правого флангу, тому що він був до замін просто мертвим.
Але ключова заміна Судакова на Назарину чомусь не привернула Вашу увагу, а саме вона перетворила нашу команду з атакуючої на контратакуючу, саме вона підкреслює прагматизм Реброва.
Якраз цим я підкреслював різність футбольного мислення іспанця Мельгоси і українця Реброва.
Для одного (для Мельгоси) найкращий захист - це все-таки атака, а для іншого (для Реброва) найкращий захист - це насищення захисних ліній і, якщо вдастця, контратака. І так ми граємо завжди. Навіть з Мальтою, як не прикро.
Ось і все що я мав на увазі: менталітет, який не змінити ніякими паяльниками в одне місце.
Але що краще в наших умовах, не мені судити...
Замена Ваната была обусловлена тем, что он не вошел в игру. Фактически его место занял Караваев, которого сменил Конопля. Это не ослабление атаки. Опять же Сваток нормально вошел в игру вместо Матвиенко, сидящего на желтой.
В принципе наша сборная плохо играет спарки, и игра с Мальтой была слабее, чем с македонцами, хотя те объективно сильнее. Это наша вечная проблема. Возможно, надо было активнее ротировать, но для этого нужны 2 более-менее равноценных состава.
Коли Ребров робить такі заміни то він боягуз, а коли ВВЛ у фіналі Євро-88, програючи Голландії, випускає на заміни замість півзахисника Гоцманова захисника Балтачу, а замість нападаючого Протасова півзахисника Пасулько - то він геній.
Тут на сайті тільки так пишуть, згадуючи ВВЛ.
До речі, такі "цікаві" заміни були в нього дуже часто. Але про це тут не напишуть
Если бы голландцы забили 3й, поражение от них вспоминалось бы разгромом, как поражение от ФРГ в 72м. При том, что сборная Лобановского показала выдающуюся игру в тяжелейшей сетке. Но незабитый пеналь Беланова сигнализировал Лобановскому, что игра проиграна, и необходимо минимизировать ущерб.
Думаєте багато людей вважають голандців молодцями бо вони програли Іспанії у фіналі 0-1, а італійці лузерами бо двома роками пізніше вони програли у фіналі тій же Іспанії 0-4
Лобановский прекрасно помнил уничтожающую критику тренера Пономарева, проигравшего в финале ЧЕ с разгромным счетом. Сравните отношение к сборной после финалов 88 и 72. Заслуженное ликование и вытирание ног.
Более того, на оценку тренерства Шевы разгром в четвертьфинале ЧЕ повлиял больше, чем сам факт выхода в четвертьфинал.
Стосовно Шевченка, це ви так оцінили його роботу по поразці в чвертьфіналі? Чи хто?
а тут взяли пацанчика, який ЖОДНОГО повного матчу не зіграв серед чоловічих команд, аж на фінальну частину чемпіонату Європи...
ну, Шева в результаті сам себе й обманув, тому що пішли травмовані та дискваліфіковані гравці, а з призваного пацанчика був толк тільки в тому, що він по Амстеру безкоштовно прогулявся...Ні в яку основу замість травмованих та дискваліфікованих його б ніхто і не поставив...І навіть на заміну не випустили тоді, коли збірній потрібно було підсилення. Пасажир і є пасажир.
Шевченко взял Судакова.
Уже сейчас видно, что они не ошибались.
Относительно Судакова сказал выше. И даже то, что сейчас он является игроком сборной, который показывает неплохой уровень в матчах с середняками, не отменяет того факта, что на ЧЕ он был туристом, который только бесплатно погулял по кварталу красных фонарей и посмотрел, что такое кофешопы и лишь занял в заявке место того, кто действительно мог усилить команду (особенно когда появились травмированные и дисквалифицированные). Таких молодых звезд дубля и юношеских команд, которые еще не играли во взрослом футболе, всегда было вагон и маленькая тележка, но никто из них не занимал место настоящих игроков в финальной части турниров.
Но для сравнения - заявка из Вики (киперов не берем)
Безус - 2 минуты
Соболь - 1 минута
Тымчик, Попов, Михайличенко, Леднев, Судаков на поле не выходили
7 пассажиров в итоге
Видимо, Шева что-то видел в Судакове и остальных. Либо держал их для иного варианта, который так и не случился.
-----
Может, тем, что у него не было достаточного опыта во взрослом футболе? Брать человека, который не сыграл полностью ни одного матча - ну такое себе удовольствие...
ну и смотреть надо ж по позициям...Один левый (или правый) защитник - основной, другой - запасной...тут логично, что кто-то не сыграл. У игроков центра поля группа побольше...
А относительно минусов - так тут околачивается несколько представителей гопоты, на которых мой ник действует, как крест на черта... ну такой себе элемент экзорцизма для кротов:)
Там уже рулил Вилли Брандт, социал-демократ, поддерживаемый и в Кремле.
Я до цих пір пам'ятаю, як у кінці 70-х, коли нам випадало грати з західними німцями, мій батько так, зовсім беззлобно, казав - фашисти приїхали.
с Мюллером я на короткой ноге...
Совсем беззлобно
Вибачте, пане Андрію, в моєму дописі Вм не знайдете слово "боягуз".
Я писав - прагматик.
Тренер робить заміни залежно від того як складається гра. Якби у першому таймі наші забили три чи чотири, тоді й заміни були б романтичні а не прагматичні
Удары Мальты - это возможности игроков Мальты, а не просчеты Реброва.
Говоря о футболе, у меня пока нет ответа.
Надо сначала выиграть битву, которая определит наше будущие, а потом разбирать завалы.
Латать дыры, которые завтра разобьют, сейчас не имеет смысла.
Полностью провалили центр поля не из-за плохой игры Сидорчука , а из-за того безобразия которое предлагали в своих зонах ответственности Зинченко и Судаков, это два персонажа которые совершенно не умеют защищаться , к счастью не было Малиновского.
Вот какая голова может переварить что левый атакующий вингер Мудрик прерывает(довольно коряво по причинам нервозности) атаки соперника в нашей штрафной а Судаков и Зина прохлаждаются за пределами этой штрафной. Им что было в западло хотя бы фолить? Потому выход Назарины всё поменял кардинально. Вот где нужны люди с задатками Харатина, Игнатенко . Или того же Судакова учить после потери мяча принимать радикальные меры по прерыванию атаки соперника , а не бегать и огорчаться своим же ошибкам. Зинченко уже этому не обучишь , там птица другого полёта и других навыков . Кто-то видел Зину работающего в подкате , а вчера поле было именно под подкат - дренажная система - лайно .
Цікаво де він зараз. Пригадую шо він був ключовим гравцем у схемі гри Ференцвароша часів Реброва
Останній раз виходив на поле за першу команду Легії рік назад, 14.10.2022 р.
В цьому сезоні тільки раз знаходився в заявці першої команди Легії (1.10.2023 року), але на заміну не виходив.
Зате в цьому сезоні зіграв 353 хвилини в 6 іграх в другій команді Легії в третій лізі польського чемпіонату.
Относительно центра поля абсолютно согласен. Два свободных художника там чрезвычайно забагацько. Может, надеялись, что с Мальтой не надо бороться (Судаков с Македонией такого не позволял)? Так что укрепить центр поля было абсолютно правильное решение, тем более при скользком счете, где любой дурак может прилететь... (вон, в ворота сборной Мальты в первом тайме вообще прилетело ДВА дурака при нуле моментов с нашей стороны)
А делать глобальные выводы всего лишь по 6 матчам отбора (причем с вполне приличными результатами) и сравнивать с 4 годами работы могут ну совсем уж альтернативно одаренные...
-----
Это ИИ генерил ответ?:))))
Тогда и все остальные ответы понятны...:))))
К сожалению, отложенный че и ковид сбили форму сборной. Я надеюсь на Реброва, но пока что его сборная ничего сопоставимого с победами над Испанией и Португалией не показала.
І ще, коли ваша ласка, скільки часу працює в збірній Ребров?
А тренерский уровень Реброва показывает успех СО ВСЕМИ командами, которые он тренировал...
Ну и группа ЧМ с Тунисом и Аравией была подарком фортуны.
Формально чм выше, но по уровню оппозиции мы крупно влетели обеим топ сборным с 0 забитых, прошли сыроваров по 11м имени Сашо. На че мы прошли тот же путь, но достойно смотрелись с голландцами, по игре прошли шведов, пока нас не приземлили англичане. Но оба турнира вспоминаю с гордостью. Как по мне, состав сборной 2006 был сильнее, а тренерский штаб 2020.
Да и не думаю, что бронзовый призер ЧМ и чемпион Европы - слабые соперники...
Остальное субъективно.
Я могу сказать про ЧЕ, что повезло, что нидерландцам проиграли не крупно, т.к. только 15 минут из матча сыграли хорошо; Австрии проиграли вообще без вариантов; С.Македонии полностью проиграли второй тайм и смогли победить в матче только благодаря первому; очень сильно подфартило с результатами соперников в других группах, благодаря чему вышли всего лишь с 3 очками о отрицательной разницей и очень повезло, что перед матчем со шведами было намного больше дней отдыха. Относительно матча со шведами, то как минимум была равная игра, если даже шведы не создали больше моментов. Там все решило удаление в дополнительное время, и то - даже при численном преимуществе не смогли его реализовать и не создали особо моментов, кроме гола Довбыка на последних секундах...
в отборе че у нас 0 поражений и 2 ничьи - с португалами у них дома и в последней игре с сербами, когда мы уже вышли на че
Ну и на чм мы попали прежде всего благодаря индивидуальным действиям Шевы. На че - ровной командной игрой в отсутствие яркого лидера. Т.е. успех отбора че имхо более тренерский, чем чм. Блохин скорее мотиватор, чем тактик.
----
Так и Шевченко мотиватор. За тактику что в одной, что в другом штабе отвечали другие люди.
в отборе чм у нас поражение и 4 ничьих
---------
там поражение было в последнем матче, когда уже досрочно вышли. И команды-соперники были посильнее. Так что тут вряд ли явное преимущество у какого-то из вариантов. И, к слову, тогда вышли благодаря командной игре. Не было такого, что Шева тащил на себе. Ну да, сделал дубль туркам в гостях, но там командные голы больше...
Ну и порты с Криро всяко посильнее одноразовой Греции. А соперники в группе ЧЕ и ЛН сербы, чехи, словаки регулярно доставляли проблемы.
Относительно соперников все относительно. Чем Дания слабее сербов? А ведь еще в группе был бронзовый на тот момент призер ЧМ. Да и несмотря на одноразовость Греции, она чемпионом Европы была не когда-то, а именно сразу перед отбором, т.е. ее класс сразу никуда не пропал.
Ну и про мотивацию - не умеет Шева мотивировать, заводить и пр. Он величайший профессионал, и соответственно апеллировал к профессионализму игроков. Блохин как раз мотиватор давай-давай, но весьма далек от понимания современного футбола.
Группы чм и че в принципе сопоставимы, за единственным исключением - Португалия с Криро была очевидным фаворитом. А мы побеждали ее с позиции силы, а не автобусом с контратаками. Это то, что было временами при Лобановском и опять же временами при Шевченко.
-----
ну так он и мотивирует не комиссарскими криками, а апелляцией к профессионализму игроков. Мотивация же разной бывает...
Например, бывает мотивация "делай, как я", а бывает "делай, как я сказал"
(это все сказано без относительностей к личностям Блохина и Шевченко).
Томас, чесне слово не розумію. Не продовжив контракт з Шевченко Павелко, а яке відношення він має до Динамо. Та й Луческу влітку 2021 року мав найвиший рівень довіри у Суркіса, бо тільки но виграв чемпіонат України.
А Ігнатенко, як Харатін, на жаль, більше лісоруби, ніж лісники. Той же Ігатенко в Бордо в минулому році отримав 12 гірчичників ( в кожній третій зустрічі) , а в цьому році вже дві в 8 іграх. Харатін давно не грає в в основному складі Легії. А коли грав, то, наприклад, в сезоні 21/22 років в 11 своїх матчах зумів заробити 4 жовтих картки і одну червону.
Футбол, звичайно, не балет, але й не ММА, слава богу.
Запропонуйте варіанти можливих прикладів.
Один із варіантів - я люблю жіночий футбол ., в тому числі Катерину Монзуль .
Прекрасные замены , которые поменяли ход игры в обоих случаях , особо в игре старшей команды..
Судаков уже был в состоянии всё в средине второго тайма , на таком тяжёлом поле он не выдержал и двигался на полусогнутых , потому ему и выбросили спасательный круг в виде замены на Назарину.
Вышел Конопля и проблемы на нашем правом фланге просто напросто прекратились , как защитник он гораздо грамотнее и сильнее Караваева, у Саши другие достоинства .