Наші за кордоном Выбор редакции

2024-04-29 11:11 Ілля ЗАБАРНИЙ ( Борнмут) Вулвергемптон - Борнмут – 0:1 Борнмут - Брайтон – 3:0 «Борнмут» набрав ... Наші за кордоном

Ілля ЗАБАРНИЙ ( Борнмут)

Вулвергемптон - Борнмут – 0:1 Борнмут - Брайтон – 3:0

«Борнмут» набрав такий хід, що вже наблизився до єврокубкової зони. Хороші оцінки отримує і наш Ілля. Прикро, що все ж його серія обірвалася і він пропустив таки гру з «Брайтоном». Від хвороб ніхто не застрахований.

Віталій МИКОЛЕНКО (Евертон)

Евертон - Ліверпуль – 2:0 Евертон – Брентфорд – 1:0

«Евертон» також на коні.

Спочатку добили останні надії «Ліверпуля» на чемпіонський титул, а потім ще й взяли три очки на вихідних. Тепер їм вже нічого не загрожує. Хіба ще штрафувати будуть. Миколенко нажаль отримав ушкодження в дербі. І його замінили в перерві. Можливо ще пропустить якийсь час, але гадаємо ще встигне зіграти до кінця сезону одну чи дві гри.

Михайло МУДРИК ( Челсі)

Арсенал - Челсі – 5:0 Астон Вілла – Челсі – 2:2

«Челсі» ще має шанси потрапити в єврокубки. Тому навіть в матчах з командами з топ-4 намагається чіплятися за очки. З «Арсеналом» взагалі нічого не вийшло. Найбільша поразка напевно в історії. А от в Бірмінгемі очко зачепили. Мудрик грає в основі. Але поки вистрілити чимось нестандартним не може.

Олександр ЗІНЧЕНКО (Арсенал)

Арсенал – Челсі – 5:0 Тоттенгем - Арсенал – 2:3

«Арсенал» не здається і намагається таки вирвати титул у грізного «Ман Сіті». Очки втрачати вже не можна. Два лондонські дербі виграли досить впевнено. Зінченко нажаль програє конкуренцією японцю Томіясу. Хоча на заміну вийшов на 20 хвилин проти «синіх». Артета просто не хоче ризикувати в захисті.

Єгор ЯРМОЛЮК (Брентфорд )

Евертон - Брентфорд – 1:0

«Брентфорд» дограє сезон. Ярмолюк стабільно отримує хвилин 15-20. Спеціалісти відзначають його прогрес. Можливо Ребров і візьме його на ЄВРО. Заявка 26 чоловік це дозволяє.

Артем ДОВБИК, Віктор ЦИГАНКОВ ( Жирона)

Лас- Пальмас – Жирона – 0:2

Довбик продовжує забивати – 5 голів в останніх 4 матчах! Навіть після того, як не реалізував пенальті, йому знову довірили бити наступний. Допомагають виграти «Пічічі». Повернувся і Циганков після травми. Замінив саме Артема на 70-ій хвилині.

Віктор КОВАЛЕНКО (Емполі)

Аталанта - Емполі - 2:0

"Емполі" веде відчайдушну боротьбу за збереження прописки в серії А. Але ж "Аталанта" мріє про ЛЧ. Різні вагові категорії. І навіть вихід на заміну Коваленка нічого не змінив.

Анатолій ТРУБІН (Бенфіка)

Бенфіка – Брага – 3:1

«Орли» оформили путівку в кваліфікацію ЛЧ. Анатолій кілька разів серйозно виручив.

Богдан МІЛОВАНОВ (Ароука)

Жіль Вісенте – Ароука – 2:2

Дуже прикро за команду Мілованова - випустили перемогу в компенсований час. Вели 2:0 на 90-ій хвилині і примудрилися пропустити аж двічі. Богдан відіграв знову весь матч на своєму правому фланзі.

Орест ЛЕБЕДЕНКО (Візела)

Візела - Рік Аве – 1:1

Зіграв весь матч і Орест. І також нічия. Шансів врятуватися від вильоту все менше.

Максим ТАЛОВЄРОВ (ЛАСК)

ЛАСК – Рапід – 5:0

Просто розірвали іменитих суперників. Впевнено зіграв і Таловєров. Команда з Лінца далі третя.

Владислав КОЧЕРГІН (Ракув)

Відзев – Ракув – 0:1

Смачно «плюнув» Влад з 22 метрів! Нарешті команда з Ченстохова перемогла.

Іван ВАРФОЛОМЄЄВ ( Слован)

Банік – Слован – 2:2

Лише перемога дозволяла команді з Лібереца увірватися до першої шістки, яка має розіграти звання чемпіона в плей-офф. Нажаль не вийшло. І навіть вихід нашого Івана не допоміг. Є ще запасний варіант – виграти плей офф за лігу конференцій.

Відзначимо ще й Максима Хланя який забив вже 7 голів за «Лехію» з Гданська. Команда лідирує в першій лізі і має повернутися у вищий світ.

Луніну дав Анчелотті відпочити, Малиновський не грає через травму .

29.04.2024, 11:11