Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Новое как всегда хорошо забытое старое

2024-05-14 20:08 Арбітри на Євро-2024 слухатимуть лише капітанів команд, іншим - жовта "В УЄФА прийняли нове правило, яке ...

Арбітри на Євро-2024 слухатимуть лише капітанів команд, іншим - жовта

"В УЄФА прийняли нове правило, яке має повернути повагу футболістів до головних арбітрів.

В УЄФА хочуть повернути повагу до головних рефері футбольних матчів з боку гравців, і унеможливити тиск на суддів з боку учасників поєдинку. Через це організація вводить нове правило, яке запрацює вже з початку Євро-2024.

На чемпіонаті Європи в Німеччині арбітри спілкуватимуться щодо рішень системи VAR виключно з капітанами команд. Ця зміна введена, щоб уникнути ситуацій, коли кілька гравців оточують арбітра і починають тиснути на нього.

За даними видання The Athletic, капітанам буде доручено стежити за тим, щоб їхні товариші не підходили до судді, забезпечуючи прямий зв'язок лише між капітаном та рефері. Порушники, які виявляють неповагу або незгоду, можуть бути покарані жовтою карткою.

При цьому, якщо капітан є воротарем, інший польовий гравець буде дорученою особою, якщо інцидент станеться на іншому кінці поля."

Одного понять не могу: с каких дрожжей это правило, согласно которому обращаться к судье может лишь капитан команды, вдруг стало "новым"? Да ему сто лет в футбольный обед! Да в правилах изначально были запрещены даже обычные апелляции, вроде поднятых рук при выходе мяча за линию поля. Правда, кто сегодня обращает внимание на подобные мелочи...

Интересно будет посмотреть на аккуратное исполнение этого "нового" правила вечно "набыченными" игроками одной красивой команды :).

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

14.05.2024, 20:08
14.05.2024, 20:08
578798 1 Leonard
auto-zelenka
Статус:
Эксперт (11986 комментариев)
Подписчиков:
45
Медали:
Выбор редакции × 61
Топ-матчи
Лига Европы Аталанта Байер 3 : 0 Закончился
Чемпионат Италии Кальяри Фиорентина - : - 23 мая 21:45

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть